Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Letta @ 2009 11 03, 11:56)
Vakar kaip tik kepiau su svieziais svogunais,


o kiek svoguno dejai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 03, 11:02)
o kiek svoguno dejai?  bigsmile.gif

Nesveriau ir su saukstu nepamatavau, bet siek tiek mazesne galvute, nei vidutinio dydzio svogunas (ot tikslus matavimas biggrin.gif) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 03, 11:44)
skaitau Delonoje duonos su majonezu ir svogunais recepta ir galvoju o kazin butinai dzionintu svogunu reik?  g.gif kas jei idesiu svieziu?  g.gif tik kad paskui nesmirdetu mums ji kaip Jundos cesnakine  doh.gif turbut reik nepadauginti... g.gif

kepiau savaitgalį duoną su svogūnais - tik aš dėjau pakepintus, 2 kumščio dydžio, duonelė gavosi thumbup.gif ( tik kepiau ne pagal Delonos receptą, o kaip įpstastai kvietinę duonelę) ir vat šiandien jau vėl užstatyta tokia pati biggrin.gif

reikės kitą kartą pabandyti ir su majonezu
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 03, 12:44)
nu geras cia su tuo picos misiniu  bigsmile.gif pavarei reklama - reiks isbandyti  biggrin.gif


Aš visai netyčia čia iškepiau lotuliukas.gif jei nebūtų galiojimas į pabaigą ėjęs, tai, įtariu, kad nebūčiau net sugalvojus kepti lotuliukas.gif

QUOTE(grange @ 2009 11 03, 12:58)
itališkas padažas makaronams iš bazilikų, aliejaus, riešutų (nežinau lt pavadinimo pine) ir kas ten dar dedas, česnakas berots , parmezanas. na čia tas žaliasis, dar yra ir raudonas. labai saknu su vieštiena, grietinėle tuo padažu ir makaronais. pagooglink,foto bus daug.


Aiškutis bigsmile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
idejau kept duonele rugine alia.... bet ziuriu maiso maiso o ten padrika viskas nieks nelimpa g.gif kiba reik vandens ipilt? per mazai? pagal kazkurios recepta darau, tuoj paieskosiu unsure.gif

nataliuncik idejo recepta biggrin.gif alio nataliuncik ka man daryt? listen.gif

na tesla lyg sulipo alia tokia kieta kad nepamaiso tos menteles unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 03 lapkričio 2009 - 14:14
QUOTE(Letta @ 2009 11 03, 11:43)
Nesveriau ir su saukstu nepamatavau, bet siek tiek mazesne galvute, nei vidutinio dydzio svogunas (ot tikslus matavimas biggrin.gif) unsure.gif

Pasvėriau, grįžus namo, panašaus dydžio svogūną. Tai apie 60g dydžio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Reik info kurios naudojat sausa rauga ir salykla... Kiek ilgam uztenka tu kiekiu, kurie nurodyti delonos puslapy??? Seses prasysiu, kad nupirktu man, tai galvoju uzteks po viena pokiuka ar imt urmu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 03, 15:08)
idejau kept duonele rugine alia.... bet ziuriu maiso maiso o ten padrika viskas nieks nelimpa  g.gif  kiba reik vandens ipilt? per mazai? pagal kazkurios recepta darau, tuoj paieskosiu  unsure.gif

nataliuncik idejo recepta  biggrin.gif  alio nataliuncik ka man daryt? listen.gif

na tesla lyg sulipo alia tokia kieta kad nepamaiso tos menteles  unsure.gif

Ruginei tešlai reikia padėti maišytis. Pasiimk medinę ar silikoninę mentelę ir atsargiai spaus tešlą į apačią. Be pagalbos sunkiai išsimaišo.
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 11 03, 13:21)
Sveikos. Reik info kurios naudojat sausa rauga ir salykla... Kiek ilgam uztenka tu kiekiu, kurie nurodyti delonos puslapy??? Seses prasysiu, kad nupirktu man, tai galvoju uzteks po viena pokiuka ar imt urmu biggrin.gif

Pirkau po vieną raugo ir salyklo. Raugo galiojimas nėra ilgas, tai vieno pakelio tikrai neišnaudosiu iki galiojimo pabaigos (gal, jei kasdien būčiau kepus ir būčiau sunaudojus unsure.gif ), o salyklo irgi ne į kiekvieną duonelę dedu, tai irgi to vieno pakiuko ilgam užteks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 11 03, 14:21)
Sveikos. Reik info kurios naudojat sausa rauga ir salykla... Kiek ilgam uztenka tu kiekiu, kurie nurodyti delonos puslapy??? Seses prasysiu, kad nupirktu man, tai galvoju uzteks po viena pokiuka ar imt urmu biggrin.gif


priklausomai nuo to kaip daznai kepat ir valgot rugine duona. man tai salyklas labai eina,patinka ji sman..o sausas raugas tai tik tada kai tingiu kepri su savo naminiu..letai jis naudojasi...

Nerute
, reik padeti ai teslai maisytis..va gal tam ir reilakingos tos spec menteles.. g.gif as su mediniu saukstu pamakaluoju kad geraiu isimaisyti, nes ta tesla sunki ir lipni tokia.
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 03, 14:08)
idejau kept duonele rugine alia.... bet ziuriu maiso maiso o ten padrika viskas nieks nelimpa  g.gif 

nežinau iš kokių ruginių miltų kepi - smulkaus ar rupaus malimo ? bet pastebėjau vieną dalyką, kad kepant iš rupių ruginių ( aš kepu rupūs miltai bei 1/3 kvietinių miltų ) - reikia pilti daugiau skysčio nei nurodyta recepte mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 03 lapkričio 2009 - 15:34
QUOTE(Terra2 @ 2009 11 03, 14:26)
Ruginei tešlai reikia padėti maišytis. Pasiimk medinę ar silikoninę mentelę ir atsargiai spaus tešlą į apačią. Be pagalbos sunkiai išsimaišo.

vuo ir neskaicius padejau hihihi.gif galvoju blogiau gi nebus :hihih: ACIU 4u.gif

QUOTE(J@lanta @ 2009 11 03, 15:32)
nežinau iš kokių ruginių miltų kepi - smulkaus ar rupaus malimo ? bet pastebėjau vieną dalyką, kad kepant iš rupių ruginių ( aš kepu rupūs miltai bei 1/3 kvietinių miltų ) - reikia pilti daugiau skysčio nei nurodyta recepte  mirksiukas.gif

rupus ruginiai ir didesne dalis kvietiniu, bet labai jau tesla toks lipalas blink.gif bandysiu kita kart vandens daugiau pilt 4u.gif
Atsakyti