Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Elika @ 2009 11 02, 22:42)
Šįvakar prisikirtau duonelės tokios visai nestandartinės  blush2.gif  hihihi.gif  spintoje aptikau miltų mišinį picai. Apžiūrėjau galiojimo laiką, o gi jis baigiasi po poros dienų. Kadangi neplanavau artimiausiom dienom kepti picą, tai truputį sukau galvą kaip čia panaudot, kad nereikėtų išmesti (gi gaila  ax.gif ) ir, aišku, galvoje sukirbėjo mintis, kad reikia pabandyt iškept duonelę su mintim "jei nesigaus, tai bent nebus išmesti miltai net nepabandžius" ax.gif  Pagal nurodymus įpyliau vandens, aliejaus, subėriau miltų mišinį ir įjungiau programą, skirtą jau paruoštiems miltų mišiniams. Kol maišė, šaldytuve radau rūkytos dešros galiuką. Jį supjausčiau ir po signalo subėriau į tešlą  ax.gif Kvapas buvo nenupasakojamas  wub.gif  išlindusi iš vonios tiesiog, skrajojau padebesiais skanaudama dar karštą duonelę užteptą svietu ir užgerdama arbata  wub.gif  man joje tik sūrio trūko  ax.gif Taip nejučia viena pati sukapojau pusę kepaliuko duonos  blush2.gif

thumbup.gif Saunule thumbup.gif Neatsimenu kada taip juokiausi beskaitydama. Visi, patys geriausi pasaulio receptai gimsta tokiu budu. (Sorry, namuose neturiu kompe LT raidziu).
Atsakyti
QUOTE(nomke7 @ 2009 11 02, 21:24)
thumbup.gif Saunule  thumbup.gif  Neatsimenu kada taip juokiausi beskaitydama. Visi, patys geriausi pasaulio receptai gimsta tokiu budu. (Sorry, namuose neturiu kompe LT raidziu).

drinks_cheers.gif būtent, gali atrodyti absurdiškiausias skonis, bet kol nepabandai...
Atsakyti
Aš tai vienąsyk kepiau pesto ir česnakų duoną. PAgal receptą reikėjo dėti svogūnų, bet aš jų nemegėja, tai keičiau česnakais. Ryte pabudom nuo dieviško šilto česnakinio kvapo, duona buvo tokia gan žalia nuo pesto, pradžioj buvo labai skanu, bet paskui tas česnakinis kvapas taip visur prasiskverbė, kad ėmė darytis nuo jo bloga ir po 3 dienų likutį duonos teko išmest, nes jau visus pykino smile.gif Bet pradžioj buvo LABAI gardu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 11 01, 18:38)
labai rekomenduoju prie duoneles toki padaziuka thumbup.gif


Šiandien po darbo bandysiu gaminti, nes kefyras kameroje jau nuo vakar vakaro tupi rolleyes.gif greit čia aš susisukau hihihi.gif

QUOTE(nomke7 @ 2009 11 02, 23:24)
thumbup.gif Saunule  thumbup.gif  Neatsimenu kada taip juokiausi beskaitydama. Visi, patys geriausi pasaulio receptai gimsta tokiu budu.


Čia gavosi tokia netyčiukė duona hihihi.gif bet, spėju, kad greitu laiku pirksiu tą mišinį visai ne picai hihihi.gif knieti pabandyt su dešra ir sūriu ax.gif

QUOTE(Junda @ 2009 11 03, 02:04)
Aš tai vienąsyk kepiau pesto ir česnakų duoną.


O kas tas pesto? g.gif jaučiuos truputi neišmanėlė, nes nežinau kas čia per daiktas blush2.gif

Aš dabar audžiu mintį kepti duonelę su svogūnais, ale, vis to laiko trūksta doh.gif gryžus po darbo, aišku, reikia, kaip tėtis išsireiškė, normalią duoną iškept lotuliukas.gif o kažkokiai įdomesnei jau laiko pritrūksta doh.gif įtariu, teks viską sukrauti ir rytojui pusryčiams išsikept ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 03, 09:08)
Šiandien po darbo bandysiu gaminti, nes kefyras kameroje jau nuo vakar vakaro tupi  rolleyes.gif  greit čia aš susisukau  hihihi.gif


Tai kad nieko ir nereikia cia gaminti: istrauki is kameros, islupi ir plastmases, pastatai i durslioka su merliuku (apacioje nepamirsk pastatyti bliudo lotuliukas.gif ) ir eini miegoti, ryte randi jau gatava mase, isidedi priedu ir vualia thumbup.gif tik man skaniau kai tie priedai susimacnavoja, t.y. kita diena mirksiukas.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
O manai, kad nerūpės pažiūrėt, kaip ten sekasi atitirpinėt tam kefyrui? doh.gif lotuliukas.gif visas gamybos procesas čia ir bus, iki miegot nueisiu lotuliukas.gif rūpės karts nuo karto pažiūrėt ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 03, 10:17)
O manai, kad nerūpės pažiūrėt, kaip ten sekasi atitirpinėt tam kefyrui?  doh.gif  lotuliukas.gif  visas gamybos procesas čia ir bus, iki miegot nueisiu  lotuliukas.gif  rūpės karts nuo karto pažiūrėt  ax.gif  biggrin.gif

man iki siol rupi vis paziureti blush2.gif , tik per daug neliesk ten jo, tik kai jau nemazai isbegs isrugu tada gali ta kauburi su peiliu perpjauti i kelias dalis, pjaunant jausis dar susalusios daleles, as tai pilnai neatitirpinu, biski palieku susalusiu daleliu, nes jei viskas isbega biski sausokas gaunasi, nu cia skonio reikalas, man patinka kai buna minkstesnes konsistencijos ax.gif
as tik sugadinau kelis kefyrus nes pasiskaiciau patarimuose, kad galima neisimti is maiselio, o prabadyti skyliu , kad isbegtu, tai kai atitirpinejo vis paspaudinedavau ta maiseli, (klaida didziausia doh.gif ), mase tada nesusoko i vienatisa ir viskas isdego... doh.gif
jooo...nukrypom nuo temos... blush2.gif
i tema parasysiu kad uzmaisiau eksperimentine tesla is naminio raugo su kv miltais, pienu ir cukrumi, lauksiu kol pakils ir bandysiu gal kokias bandeles iskepti, radau saldytuve sasisku g.gif
Atsakyti
O, tada žinosiu ax.gif Ačiū 4u.gif

O aš tik ką iš namų skambučio sulaukiau - "nebėra skaniosios duonos su dešra blink.gif Ką tu ten dėjai, kad toks skanumėlis? blink.gif Žinok, kad vėl tokios reikia" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tėvai naktį dirbo, o aš bandymą su tuo mišiniu padariau lotuliukas.gif gerai, kad dar vakar paragavau, o tai nebūtų likę iki namus po darbo pasieksiu doh.gif lotuliukas.gif
Teks picos miltų mišinį ne pagal paskirtį naudot blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu geras cia su tuo picos misiniu bigsmile.gif pavarei reklama - reiks isbandyti biggrin.gif

skaitau Delonoje duonos su majonezu ir svogunais recepta ir galvoju o kazin butinai dzionintu svogunu reik? g.gif kas jei idesiu svieziu? g.gif tik kad paskui nesmirdetu mums ji kaip Jundos cesnakine doh.gif turbut reik nepadauginti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 03, 10:44)
skaitau Delonoje duonos su majonezu ir svogunais recepta ir galvoju o kazin butinai dzionintu svogunu reik?  g.gif kas jei idesiu svieziu?  g.gif tik kad paskui nesmirdetu mums ji kaip Jundos cesnakine  doh.gif turbut reik nepadauginti... g.gif

Vakar kaip tik kepiau su svieziais svogunais, nes dziovintu neturiu ax.gif Labai skanu ir nsijaucia ju atskirai- tik lengvas kvapelis ir dregnumas nuo ju thumbup.gif Tik SB dar nesakiau, kad dejau svogunu lotuliukas.gif Pradziai pasakiau, akd dejau majonezo ir krapu... Siandien reik s pasakyt ir apie svogunus kazkaip doh.gif Nera taip, kad jis ju nevalgytu visai, bet jie jam atrodo visiskai bereikalingas priedas prie bet ko smile.gif O man- atvirksciai, galeciau svogunus ir i tortus det lotuliukas.gif Tai kartais tenka gudraut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 11 01, 18:38)
labai rekomenduoju prie duoneles toki padaziuka thumbup.gif

thumbup.gif Kaip paprasta ir skanu! Vakar kaip tik darzoviu prieskoniniu buvau prisimalus sriubai tai siandien su varskyte sumaisiau wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 03, 08:08)

O kas tas pesto?  g.gif  jaučiuos truputi neišmanėlė, nes nežinau kas čia per daiktas  blush2.gif

itališkas padažas makaronams iš bazilikų, aliejaus, riešutų (nežinau lt pavadinimo pine) ir kas ten dar dedas, česnakas berots , parmezanas. na čia tas žaliasis, dar yra ir raudonas. labai saknu su vieštiena, grietinėle tuo padažu ir makaronais. pagooglink,foto bus daug.
Atsakyti