Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Lung @ 2009 11 02, 10:25)
Tai gal kooperuojamės?  mirksiukas.gif
Maniškei tinkančios irgi neradau. Bet galvoju, gal jos visos daugmaž vienodos? Paprašiau draugės, kad paskolintų savo DK mentelę pasimatuoti. Jei tiks, tai gal ir kitos tiks  g.gif

Manau, kad netiks. Mano duonkepėje yra du indai, vienas skirtas duonai iki 1,500 kg, o kitas indas skirtas iš kart dviem kepaliukams kepti po 0,500 kg. Tai tos mentelės yra skirtingos, skirtingos formos ir diametro tos skylės mentelėse, kur užsimauna ant duonkepės indo tų strypu, niekaip nesupainiosi kurios kokiam indui skirtos. Nežinau, ar aiškiai parašiau.
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 02, 11:14)
mielai kooperuočiausi, bet, kažin ar tiks..  g.gif  turiu namie dar dviejų duonkepių maišykles. Prašiau, kad mama patikrintų dabar.  Tai sakė, kad nei viena netinka  schmoll.gif Tem viena melissa firmos, o kitos nepamenu.  g.gif  Pas mane yra kenwood darbinis arkliukas. Sakė, kad tos maišyklės kiek siauresnės, na, to žiedelio skersmuo, kuris užsimauna ant ašelės...
Tai dabar ir nežinau ar rizikuoti  g.gif  kita vertus tie 15 lt kaip ir nedaug būtų, ale, jei netiks..  g.gif

QUOTE(nomke7 @ 2009 11 02, 11:53)
Manau, kad netiks. Mano duonkepėje yra du indai, vienas skirtas duonai iki 1,500 kg, o kitas indas skirtas iš kart dviem kepaliukams kepti po 0,500 kg. Tai tos mentelės yra skirtingos, skirtingos formos ir diametro tos skylės mentelėse, kur užsimauna ant duonkepės indo tų strypu, niekaip nesupainiosi kurios kokiam indui skirtos. Nežinau, ar aiškiai parašiau.

Tai matyt neišdegs planas-chuliganas su skirtingų firmų mentelėm unsure.gif

Va ir dar vienas kriterijus renkantis duonkepę - pasieškoti, ar yra galimybė nusipirkti papildomų detalių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nomke7 @ 2009 11 02, 11:53)
Manau, kad netiks. Mano duonkepėje yra du indai, vienas skirtas duonai iki 1,500 kg, o kitas indas skirtas iš kart dviem kepaliukams kepti po 0,500 kg. Tai tos mentelės yra skirtingos, skirtingos formos ir diametro tos skylės mentelėse, kur užsimauna ant duonkepės indo tų strypu, niekaip nesupainiosi kurios kokiam indui skirtos. Nežinau, ar aiškiai parašiau.


Dabar man įdomu pasidarė - kokia čia duonkepė, kad tokie indeliai yra? Turiu galvoje, kad du kepaliukai iškart? bigsmile.gif

QUOTE(Lung @ 2009 11 02, 12:04)
Tai matyt neišdegs planas-chuliganas su skirtingų firmų mentelėm  unsure.gif

Va ir dar vienas kriterijus renkantis duonkepę - pasieškoti, ar yra galimybė nusipirkti papildomų detalių  smile.gif


Greičiausiai, kad neišeina.. schmoll.gif o gaila... blush2.gif

Panašu, kad tas rodiklis taip pat svarbus biggrin.gif o anksčiau nebuvo iškilęs šis klausimas biggrin.gif

Tuo pačiu rodau, kokį čiabatos receptą radau netyčia.
http://www.alfa.lt/s...009-11-01_00-00

Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 02, 12:23)
Dabar man įdomu pasidarė - kokia čia duonkepė, kad tokie indeliai yra? Turiu galvoje, kad du kepaliukai iškart?  bigsmile.gif


Taip, galima iš kart du kepaliukus kept. Va tokia (tik kai pavasarį pirkau buvo jai didelė 60% nuolaida, tai gavosi pigiau nei Lietuvoje pirkt): http://www.laredoute...mp;numberpage=1
Atsakyti
na supratau paislaidaut neiseis hihihi.gif bandysim rugine kept su kvietines mentelemis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nomke7 @ 2009 11 02, 12:55)
Taip, galima iš kart du kepaliukus kept.  Va tokia (tik kai  pavasarį pirkau buvo jai didelė 60% nuolaida, tai gavosi pigiau nei Lietuvoje pirkt):  http://www.laredoute...mp;numberpage=1


Kokia fainuolė bigsmile.gif nemaniau, kad dar ir tokių yra hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2009 11 01, 23:57)
bet tai skirtumas tarp duonų,ta prasme kepimo,ką tie ilgesni peiliukai duonai duoda? negi neišeitų kepti su tuo paprastu/?  g.gif

Maišant su kvietinei duonai skirtom mentelėm jos tiesiog pakelia(mentelės) ir blogai išmaišoma tešla, nes rugine tešla kietesne
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 02, 12:03)
Kokia fainuolė  bigsmile.gif  nemaniau, kad dar ir tokių yra  hihihi.gif

kodėl man atidaro pagridninį psl tik ir nerodo unsure.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 02, 12:42)
Maišant su kvietinei duonai skirtom mentelėm jos tiesiog pakelia(mentelės) ir blogai išmaišoma tešla, nes rugine tešla kietesne

aišku
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 02, 13:42)
Maišant su kvietinei duonai skirtom mentelėm jos tiesiog pakelia(mentelės) ir blogai išmaišoma tešla, nes rugine tešla kietesne

Ar ne tu turi ETA? Gal zinai, ar yra/buna menteliu ruginei teslai?
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 11 02, 19:10)
Ar ne tu turi ETA? Gal zinai, ar yra/buna menteliu ruginei teslai?

Pas mane komplekte prie duonkepės buvo
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 02, 19:16)
Pas mane komplekte prie duonkepės buvo

Dekui. As tai neradau prie saviskes, vadinasi galima ieskoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šįvakar prisikirtau duonelės tokios visai nestandartinės blush2.gif hihihi.gif spintoje aptikau miltų mišinį picai. Apžiūrėjau galiojimo laiką, o gi jis baigiasi po poros dienų. Kadangi neplanavau artimiausiom dienom kepti picą, tai truputį sukau galvą kaip čia panaudot, kad nereikėtų išmesti (gi gaila ax.gif ) ir, aišku, galvoje sukirbėjo mintis, kad reikia pabandyt iškept duonelę su mintim "jei nesigaus, tai bent nebus išmesti miltai net nepabandžius" ax.gif Pagal nurodymus įpyliau vandens, aliejaus, subėriau miltų mišinį ir įjungiau programą, skirtą jau paruoštiems miltų mišiniams. Kol maišė, šaldytuve radau rūkytos dešros galiuką. Jį supjausčiau ir po signalo subėriau į tešlą ax.gif Kvapas buvo nenupasakojamas wub.gif išlindusi iš vonios tiesiog, skrajojau padebesiais skanaudama dar karštą duonelę užteptą svietu ir užgerdama arbata wub.gif man joje tik sūrio trūko ax.gif Taip nejučia viena pati sukapojau pusę kepaliuko duonos blush2.gif
Atsakyti