Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(J@lanta @ 2009 11 01, 17:03)
lotuliukas.gif
viršutinė skalė rodo kilogramus, tai matau, kad kažkur svoris apie 1.3kg  biggrin.gif
apatinė neįžiūriu koks ten matavimo vienetas

nieko tokio, o tai maniau, ką čia per žvėrį nusipirkai, kepiantį tokius svorius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nes kiek mačiau duonkepes, tai daugiau kaip 1.5kg nelabai ir būna

OZ, paundai apatinė...
aha svoris beveik 1.4.

čia jau kaip kepykloj,tokia dydelė pastatoma tiek turbūt tekeptų biggrin.gif

QUOTE(Lung @ 2009 11 01, 17:15)
Pralinksmino Grange žvėris  biggrin.gif  Aš kelis kartus esu supainiojus skales ant matavimo ąsočio  ax.gif

pasitaiko...


QUOTE(laurechka @ 2009 11 01, 17:23)
O pas grange apatine skale yra svarai ( LB paundai dar vadinami....). Airiai juos labai myli, nors ir perejo jau prie normalios matavimo sistemos, ale LB taip ir like...
Aha
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 01 lapkričio 2009 - 18:41
QUOTE(J@lanta @ 2009 11 01, 18:52)
Elika aš dariau štai tokią ricotta, receptą radau SM'e italų virtuvės temoje  mirksiukas.gif
[i]
itališkoji naminė ricotta


Reikės pabandyt g.gif įdomiai skamba g.gif

QUOTE(dzhina @ 2009 11 01, 18:58)
gaminau jau turbut virs 20 kartu ir niekaip neatsibosta thumbup.gif


Na, nieko nebus.. užteks dar kažko laukt.. doh.gif ryt grįždama iš darbo tapensiu į parduotuvę kefyro pirkt rolleyes.gif

QUOTE(Lung @ 2009 11 01, 19:15)
Pralinksmino Grange žvėris  biggrin.gif  Aš kelis kartus esu supainiojus skales ant matavimo ąsočio  ax.gif

Matyt, reikia tam gyvūnėliui daugiau dėmesio skirt, o ne taip priešokiais kaip aš  blush2.gif


Na, kad aš perdaug ir nežaidžiau su juo unsure.gif blush2.gif keliatą kartų perskaičiau apie raugo gaminimą čia kažkurioj duonelės kepimo temoj ir ėmiausi "rimto darbo" nusiteikusi, kad pirmas blynas, kaip sakoma bus šuniui cool.gif ale, gavosi žmonėm
hihihi.gif

QUOTE(laurechka @ 2009 11 01, 19:23)
As atrodo ir skyriau demesio, ale... 2 kartus nesigavo... 3ciam kartui dar nekyla rankos...


Griežtai nesilaikyk nurodymų visų, kurie čia išvardinti ax.gif aš pradžioj irgi bandžiau labai jau tiksliai uostyt, stebėt, matuot ir pan. blush2.gif Ale, man jis po trijų dienų stovėjimo nei velnio nepakilo schmoll.gif gaminau jį pavasarį, atrodo, kai namie dar buvo šalta, o šildymas jau buvo išjungtas. Aišku šilumos nekas kaip raugui.. Tai muturiavau aš jį net 3 storais rankšluosčiais ir prie gyvatuko stačiau hihihi.gif tai gyvybė atsirado gal po kokios savaitės, o šiaip tik labai jau nemalonų kvapą jutau...
O gamybai naudojau ruginius miltus ir šiltą virintą vandenį. Ir pamaitinimui visada naudoju šiltą virintą vandenį, o miltus tai kaip papuola doh.gif teko ir rupių kvietinių įbert, ir ruginių per neapdairumą blush2.gif
Atsakyti
Mes duonelę tepam sviestu, kurį sumaišau su česnakais, petražolėm, krapais, džiov. morkom ir druska, pipirais. Kažkas panašaus į Šeiminininkės sviestą, bet be E. Būtų įdomu išgirsti su kuo jūs maišote sviestą?
Atsakyti
QUOTE(gold@zebra @ 2009 10 30, 14:21)
Sveikutes 4u.gif  Gal kuri darete dzema su zelatina? Noreciau siandien isbandyti bet del zelatinos kiekio nesupratau ax.gif  Receptas buvo prie duonkepes:
Vaisiu sultys         - 1000 gr
Cukraus pudra     - 500-800 gr
Zelatina               - 1 pakelis
Citrinu rugstis       - 2-5 gr

As turiu zelatinos pakeli 100 gr, bet gal buna ir kitokiu pakeliu g.gif

Visiska nesamone schmoll.gif

Junda
Iškepiau ir aš majonezinę duoną su svogūnais, tikrai nuostabi duona...

Na niekaip nerandu sito receptuko doh.gif Gal galit padet blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gold@zebra: 01 lapkričio 2009 - 20:42
QUOTE(gold@zebra @ 2009 11 01, 20:33)
Na niekaip nerandu sito receptuko doh.gif Gal galit padet blush2.gif

spėju, kad šis receptukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gold@zebra @ 2009 11 01, 20:33)
Visiska nesamone schmoll.gif

Junda
Iškepiau ir aš majonezinę duoną su svogūnais, tikrai nuostabi duona...

Na niekaip nerandu sito receptuko doh.gif Gal galit padet blush2.gif


Aš naudojau receptą iš Delonos puslapio. Šiandien vėl kepsiu, nes baisiai greit sudorojom, o kepalas gavos maximaliai didelis.

Beje, šiandien darau eksperimentą. Mano duonkepėj nėra nei ruginės duonos programos, nei spec. mentelės ruginei duonai. Bet aš iš ebėjaus nusipirkau tą mentelę nuo kito modelio ir bandau kepti ruginę duonelę miksuodama programas. Baisiai įdomu kas gausis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junda: 01 lapkričio 2009 - 21:19
QUOTE(Junda @ 2009 11 01, 20:18)

Beje, šiandien darau eksperimentą. Mano duonkepėj nėra nei ruginės duonos programos, nei spec. mentelės ruginei duonai. Bet aš iš ebėjaus nusipirkau tą mentelę nuo kito modelio ir bandau kepti ruginę duonelę miksuodama programas. Baisiai įdomu kas gausis smile.gif

o kuo ta mentelė ypatinga?
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif
Na fantastinis dalykas ta duonkepe bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2009 11 01, 21:25)
o kuo ta mentelė ypatinga?


Kvietinei duonai skirta tokia paprasta:
user posted image

O ruginei kitokia:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 11 01, 21:40)
Kvietinei duonai skirta tokia paprasta:

O ruginei kitokia:

Nu ne, nebūtinai tokia turi būt, dažniausia ruginiai tešlai mentelės peiliukai aukštesni
Atsakyti
Iš mano maklės su trim skirtingom programom gavos tokia visai rudoka duona ir negana to, jos skonis primena rugelį (tik trūksta grūdų), tai aš jau devintam danguj smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 11 01, 21:40)
Kvietinei duonai skirta tokia paprasta:
user posted image

O ruginei kitokia:
user posted image

obana biggrin.gif net nezinojau kad jie turi but skirtingi g.gif kiek ta mentele kastuoja? (ruginei duonai? ) as tai sitas menteles maisytuvais kazkodel vadinu hihihi.gif

prisiskaiciau cia jusu apie visokius priedus ir galvoju nu ciukcia ko as tu svogunu delonoj nejamiau... tipo nemegstu vadinas nemegstu hihihi.gif gal as megstu tik to dar nezinau laugh.gif

as dabar uzsikabliavus kepu Terros plikyta duonele su salyklu - seimyna LABAI ivertino ir vaikai ir vyras ir seneliai tai kol neatsivalgysim kepsiu ir kepsiu, bet va sviestukas su priedais labai domintu smile.gif o kaip imaisot blenderiuojat? blush2.gif unsure.gif
Atsakyti