Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 26, 21:42)
as siandien kepiau Sventine pyne - nu labai skanu, labai, kaip tik dejau visus vaisius, skanestus, kokius turejau, mmmmm rolleyes.gif  Imesiu kitadien recepta, turiu ir vaizdines medziagos  thumbup.gif Bet pirma gaus delona, kad jos klientai zinotu, kur det prekes lotuliukas.gif

laukiu essen.gif:
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 26, 22:37)
bulku saldziudar nekepiau..... bijau kad pati viena valgysiu, o man kaip ir nereiketu hihihi.gif tai kol kas duona duona duona smile.gif mama siandien paskambino, kad duonos nebeturi smile.gif tai kepsim kepsim seneliam  biggrin.gif

Bulkos irgi gėris biggrin.gif Mačiau mačiau, drąsiai gali imtis bulkų mirksiukas.gif

QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 26, 22:42)
1. as siandien kepiau Sventine pyne - nu labai skanu, labai, kaip tik dejau visus vaisius, skanestus, kokius turejau, mmmmm rolleyes.gif  Imesiu kitadien recepta, turiu ir vaizdines medziagos  thumbup.gif Bet pirma gaus delona, kad jos klientai zinotu, kur det prekes lotuliukas.gif

2. o as tai norec kada issikept kaledini keksa su daug rome mirkytu razinu, cukatu, marcipanu  bigsmile.gif  Kazkada pirkau is TP toki kilogramini keksa - nu labai saldus, dregnas, skanus buvo  thumbup.gif

1. Laukiam bigsmile.gif
2. Čia gal tas, kur kelis mėnesius brandint reikia? Galima smulkiau 4u.gif Vis nedrįstu imtis to recepto ax.gif Nors jei Kalėdoms, tai jau reikėtų ruoštis kept...

Junda, reikėjo pasiklaust dėl miltukų, yra jų DeLonoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lung: 26 spalio 2009 - 21:54
QUOTE(Lung @ 2009 10 26, 21:52)
Junda, reikėjo pasiklaust dėl miltukų, yra jų DeLonoje  4u.gif


Pasiklausiau, ką perka duonos kepėjos ir man pasiūlė salyklo, raugo, prieskonių, cukatų, bet apie miltus nutylėjo mergaitės. O aš jų dairiaus ir nepamačiau, nepagalvojau, kad paslėpti ir reik specialaus prašymo smile.gif Kitąsyk būsiu protingesnė.
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 26, 21:17)
kur desi cukatus, as biski paemiau alia nesugalvoju kur det  lotuliukas.gif

tai kad juos man rodos visur galima det - keksai ir keksiukai, vaisines duoneles, pyragai, florentinai ( wub.gif ), sausainiai, varskes desertai... Buvau kazkur nusiziurejus duonele su cukatom, bet kai pagaliau ju nusipirkau, tai kaip tycia neberandu recepto.. doh.gif reiks pasiknaisioti internete..
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 24, 16:40)
Bet pas tave, pagal mane, blogai išmaišyta tešla buvo (kraštuose) dėl to taip ir yra. Pakeisk peilius į ruginiai duonai

ner tokio pas mane g.gif mano duonkepe paprasciausia clatronic... jei buciau pirkusi tai buciau viska ziurejusi o dabar kai atidave naudota tai ... dovanotam arkliui dantu gi neapziurineja smile.gif blush2.gif o tesla visada tokia buna sitai duonai verysad.gif matyt peilis netinkamas bet gauti nusipirkti paildomai tinkama jauciu ner sansu g.gif

QUOTE(Margareta @ 2009 10 24, 16:44)
Freke, del to trupejimo..o negali buti kad miltu truputy truko? su kokia programa kepei?  g.gif

kepiau tai sitaip. maisiau su ruginiu miltu programa (vollkorn- pilno grudo) ismaise i kepimo tada isjungiau ir permaisiau su teslos ruosimo programa... kad dar pakildintu... tiesiog skaiciau kad ne duonkepeje kepant reik du kartus kildint tai sumasciau kildint du kartus cia smile.gif bet siuo budu iskilo kazkiek siaip neiskyla ji beveik.... tai gal tada net neverta kepti pilno grudo duonos o geriau is smulkiu miltu g.gif tai is ruginiu juoda paprasta ir kvietiniu batona g.gif o miltus sveriau su svarstyklemis lygiai tiek kiek recepte parasyta. maisiau rupius ruginius ir ir paprastus kvietinius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekė: 27 spalio 2009 - 11:26
idomiai tu cia sumastei su tuo dvigubu kildinimu. pakenkti tai nepakenke, aisku, bet kazin ar verta g.gif pas mane ir taip ta pilno grudo programa ilga labai ten pakankamai ilgai kildina, pamaiso ir vel kildina 3 kartus jei neklystu taip daro g.gif

o del iskilimo tai rugine duona is principo yra sunkesne ji ir neturi tiek pakilti kaip batonas mirksiukas.gif
Atsakyti
jo idomiai ax.gif biggrin.gif eksperimentuoju tsakant blush2.gif
Atsakyti
Mielosios, gal galit pasakyti kuo skiriasi Jūsų naminis rauga nuo sauso kurį galima nusipirkti. Ačiū jei ka atsakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 10 27, 13:59)
Mielosios, gal galit pasakyti kuo skiriasi Jūsų naminis rauga nuo sauso kurį galima nusipirkti. Ačiū jei ka atsakys smile.gif

Tai du nesulyginami dalykai. Jeigu mąstant žemaitiškai, tai pirktinis sausas raugas, tokioms nepatyrusioms ir biški tinginėlėms, kaip aš. O vat naminis raugas - tai tikrų darbštuolių, kurios į duonelės kepimą įdeda ne tik savo darbą, bet ir su meile tai daro.
Atsakyti
Sveikutės,
aš dar jūsų temikės neperskaičiau, bet turiu tokį klausimuką - ar tik duonkepėj kepat, ar galima ir orkaitėj, nes ar pradėt skaityti temukes, ar eiti ieškoti duonkepės?
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Terra2 @ 2009 10 27, 13:28)
Tai du nesulyginami dalykai. Jeigu mąstant žemaitiškai, tai pirktinis sausas raugas, tokioms nepatyrusioms ir biški tinginėlėms, kaip aš. O vat naminis raugas - tai tikrų darbštuolių, kurios į duonelės kepimą įdeda ne tik savo darbą, bet ir su meile tai daro.


Šitą dalyką aš jau supratau smile.gif ti man įdomu rezultatas ar bent panaįus gaunasi, ir ar galima su sausu raugu kepti duonelę be mielių? jetus, tikriauisa dabar pagalvosit,kvaiša visiška blush2.gif
QUOTE(letuciux @ 2009 10 27, 13:29)
Sveikutės,
aš dar jūsų temikės neperskaičiau, bet turiu tokį klausimuką - ar tik duonkepėj kepat, ar galima ir orkaitėj, nes ar pradėt skaityti temukes, ar eiti ieškoti duonkepės?

Aš ir čia nauja, galima bandyt ir orkaitėj kept yra pridėjusios kepejėlės daug puikių receptukų, aš ir dar neturiu duonkepės, bet manau jau reikalas galutinai pribrendo smile.gif o temukę skaityt skaityt galima daug gerų patarimų ypač senesnėse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 27 spalio 2009 - 13:43
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 10 27, 13:41)
4u.gif

Šitą dalyką aš jau supratau smile.gif ti man įdomu rezultatas ar bent panaįus gaunasi, ir ar galima su sausu raugu kepti duonelę be mielių? jetus, tikriauisa dabar pagalvosit,kvaiša visiška  blush2.gif



doh.gif nu bet tai akinius jums reik uzsideti doh.gif

kiek kartu jau buvo sakyta, kad vien is sauso raugo be mieliu nieko nebus tongue.gif

sausas raugas ir naturalus naminis yra du nesulyginami dalykai. kaip sakant is grietineles milteliu sviesto nesusuksi biggrin.gif
Atsakyti