Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 23, 18:27)


Dabar del duonos pjaustymo - man rodos, naujokes labai skuba raikyt duonele, kai silta, tai ir trupa, ypac jei peilis ne tas specialusis, nes as turiu ogo, koki galinga - karsta pjausto ir niekas netrupa.....


na nezinau jei puse kepalo susipjausto o kita puse trupa g.gif pjaustau ne su peiliu o su masina pjaustymo... na bet tiek tos trupiniai iskeliavo i balkona o duonyte skaniai valgosi.

ikeliu foto kokia gavosi juoda duona.. salia batono riekute is prekybcentrio pirkta. gal normaliai pakyla ta duona gal as ieskau slieku ne ten kur jie turi but g.gif cia jau kaip ir pakilusi... nes maisiau per du kartus. tiesiog ta teslos paruosimo programa ijungiau du kartus o paskui jau kepiau. kodel du kartus? susisviete blondinei kad visa mieline tesla juk ruosdavom du kartus kildine biggrin.gif tai vat is to ir seke anksciau aprasyti mano veiksmai biggrin.gif
Atsakyti
Na, tfu tfu tfu ale mano raugas auga gerai daba... Kada jau galima jį naudot kepimui??? Vakar pirmą kartą pamaitinau vandeniu ir miltais... Kiek dienu tiap reik pažaisti man??? Ir vis bręsta mintis užsisakyt pas LUNG salyklo ir sauso raugo... Arba prašyt, kad iš LT suruoštų kas siuntinuką mums šventėms, tai tada ir papirktų man visokių priedų duonytei smile.gif
Atsakyti
Aš kepu dabar braškinį pyragą g.gif kas čia man gausis - nežinau, nes receptas "gimė" savaime, kai užsimaniau ko nors skanaus prie arbatos, o į parduotuvę eit tingisi blush2.gif jei gausis gerai, pasidalinsiu receptuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2009 10 24, 15:40)
na nezinau jei puse kepalo susipjausto o kita puse trupa g.gif pjaustau ne su peiliu o su masina pjaustymo... na bet tiek tos trupiniai iskeliavo i balkona o duonyte skaniai valgosi.

ikeliu foto kokia gavosi juoda duona.. salia batono riekute is prekybcentrio pirkta. gal normaliai pakyla ta duona gal as ieskau slieku ne ten kur jie turi but g.gif cia jau kaip ir pakilusi... nes maisiau per du kartus. tiesiog ta teslos paruosimo programa ijungiau du kartus o paskui jau kepiau. kodel du kartus? susisviete blondinei kad visa mieline tesla juk ruosdavom du kartus kildine biggrin.gif tai vat is to ir seke anksciau aprasyti mano veiksmai biggrin.gif

Bet pas tave, pagal mane, blogai išmaišyta tešla buvo (kraštuose) dėl to taip ir yra. Pakeisk peilius į ruginiai duonai
Atsakyti
Freke, del to trupejimo..o negali buti kad miltu truputy truko? su kokia programa kepei? g.gif
Atsakyti
Lung, smagu kad duonkepė patiko 4u.gif Ačiū labai už konsultaciją, šį kartą duona gavosi super thumbup.gif .

Mergaitės, gal galit kuri rekomenduoti patikrintą bulkos receptą, kad gautųsi labai minkšta ir puri. Jei kepu paprastą, tai gaunasi sprangi, jei darau pagerintą, tai lipni kažkokia. Labai reikia žmogučiui, kuris negali kramtyti...
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 10 24, 18:04)
Lung, smagu kad duonkepė patiko  4u.gif  Ačiū labai už konsultaciją, šį kartą duona gavosi super  thumbup.gif .

Mergaitės, gal galit kuri rekomenduoti patikrintą bulkos receptą, kad gautųsi labai minkšta ir puri. Jei kepu paprastą, tai gaunasi sprangi, jei darau pagerintą, tai lipni kažkokia. Labai reikia žmogučiui, kuris negali kramtyti...


Aš kepu duona su kiaušiniu kaip batoną. Ir valgo žmogus, kuris kieto maisto atsisako, būtent dėl kramtymo. Šita duonelė tinka puikiai, tai ji jei ne kasdien, tai kas antrą dieną kepama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 10 24, 17:04)
Mergaitės, gal galit kuri rekomenduoti patikrintą bulkos receptą, kad gautųsi labai minkšta ir puri. Jei kepu paprastą, tai gaunasi sprangi, jei darau pagerintą, tai lipni kažkokia. Labai reikia žmogučiui, kuris negali kramtyti...

Šitas labai fainas batonas
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 10 24, 11:04)
Mergaitės, gal galit kuri rekomenduoti patikrintą bulkos receptą, kad gautųsi labai minkšta ir puri. Jei kepu paprastą, tai gaunasi sprangi, jei darau pagerintą, tai lipni kažkokia. Labai reikia žmogučiui, kuris negali kramtyti...


Man pati paciausia gaunasi pagal SOnatinos Duonos su pyne recepta, tik kiekius as pakoregavau pagal save

1 kiausinis
4-6 saukstai cukraus
1 saukstelis druskos
40 g tirpinto sviesto
0.5 arbatinio saukstelio druskos
300 ml pieno
500 g miltu
1.5 a.s. mieliu

dar dedu kokio vanilinio cukraus, razinu, mirkytu rome ir pan.
Atsakyti
registruojuos su treciu blynu smile.gif kepiau pgl terros SAVA recepta... nu nzn ....siaip skani.....bet tiek neiskilo kiek bulka unsure.gif gal taip ir turejo but nzn, bet net normalus kepaliukas nesusiformavo, per formele visa unsure.gif tai matyt kazkas ne taip, o skonis neblogas man kazkuo i rugine duonele parduotuvine panasi hihihi.gif tik kad cia rugiu tai ner hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2009 10 24, 20:54)
Man pati paciausia gaunasi pagal SOnatinos Duonos su pyne recepta, tik kiekius as pakoregavau pagal save

1 kiausinis
4-6 saukstai cukraus
1 saukstelis druskos
40 g tirpinto sviesto
0.5 arbatinio saukstelio druskos
300 ml pieno
500 g miltu
1.5 a.s. mieliu

dar dedu kokio vanilinio cukraus, razinu, mirkytu rome ir pan.

Gal gali patikslinti recepta? g.gif Nes du kartus druska irasei unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 10 24, 16:38)
Gal gali patikslinti recepta? g.gif Nes du kartus druska irasei unsure.gif


soriukas 4u.gif Ilgokai rasiau ir vis nuo kompo pabeginejau, tad ir du kartus irasiau ta druska. Siaip as dedu 0.5 saukstelio. blush2.gif

Atsakyti