Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

na nat nezinau ka pasakyti as kepu su naminiu raugu ir vien rupiais miltais didesne dalis ruginiu ir mazesne kvietiniu. raugas ruginis.

pradzioje uzmaisau (duonkepeje su mielines teslos programa, taciau ja isjungiu mazdaug ipusejus) apie 3sauktus raugo su puslitriu vandens. palieku sita marmala 8 val. (man jau pakankamai rugsti duona gaunasi, ilgiau nelaikau) pakyla gal trigubai tai tikrai. va tada sudedu likusius ingridiantus (aliejus, druska, medus, miltai, salyklas ir pan.) ir uzstatau pilno grudo programa (3.45 val.) ir psio, tik ziuriu kaip minko, nes ta raugo tesla labai lipni, sunkiai maisosi ir dar savo iniciatyva pamakaluoju su mediniu sauktu biggrin.gif

man iskyla puiki duona. aiksu cia ne batonas, taip smarkiai nepaklyla bet tikrai ne plyta mirksiukas.gif

ar cia jus bandot kepti vien su sausu raugu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 23 spalio 2009 - 18:06
la smile.gif

oho kokios diskusijos bigsmile.gif
tiesa sakant, kai MB nupirko man duonkepe - as nieko apie jas neismaniau, negaliu pasakyt, kad daug zinau dabar, bet perejo per rankas keletas modeliu.... Bet ir siandien nesigailiu del turimos, man tinka ir jos kaina (triusis gailiusis as esu ax.gif ) ir atliekamas darbas. Is pradziu buvo keista, kad duonos kepaliukas stacias, kad sonai labiau apskrude, bet kam tai kliuna - apverskit duona apacia i virsu ir nematysit to nepaskrudusio virsaus mirksiukas.gif Kai duonele pakyla iki kubiliuko virsaus - paskrunda geriau, kai kepu tik puse - maziau, bet, kaip cia kazkas sake- pluta ir apskrudimas tik iprocio reikalas, ji galima pakeist rolleyes.gif

Buvau sia sav Vlniuje, reikejo i Rinktines g-ve, bet kaip visada - nebuvo nei min stabtelet prie delonos doh.gif

Dabar del duonos pjaustymo - man rodos, naujokes labai skuba raikyt duonele, kai silta, tai ir trupa, ypac jei peilis ne tas specialusis, nes as turiu ogo, koki galinga - karsta pjausto ir niekas netrupa.....

Baigiasi mano duonele, gal ryt meginsiu ka naujo, nes turiu laiko ir noro smile.gif
Atsakyti
Laba,
bigsmile.gif kokios cia verda diskusijos, smagu.
Kiekviena karta kepant su naminiu raugu iskyla klausimas- kokia tur but suminkyta tesla(duonkepeje), nes ji buna pakankamai lipni. Tai ar tuomet miltu deka suformuot taisiklinga kamuoliuka? ar tokia poskyste lipnia ir palikt g.gif Nes su naminiu raugu ir taip ilgiau iskyla, tai jei bus per kieta...visai gal nekas
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 23, 18:27)
Dabar del duonos pjaustymo - man rodos, naujokes labai skuba raikyt duonele, kai silta, tai ir trupa, ypac jei peilis ne tas specialusis, nes as turiu ogo, koki galinga - karsta pjausto ir niekas netrupa.....

As pjaustau elektriniu peiliu bigsmile.gif Nezinau, ar jis specialus duonai, bet pjausto tobulai tik iskepusia, karsta bigsmile.gif
Kadangi duonkepe pirkau per akcija - peili gavau dovanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miglesmama @ 2009 10 23, 19:03)
Kiekviena karta kepant su naminiu raugu iskyla klausimas-  kokia tur but suminkyta tesla(duonkepeje), nes ji buna pakankamai lipni. Tai ar tuomet miltu deka suformuot taisiklinga kamuoliuka? ar tokia poskyste lipnia ir palikt g.gif Nes su naminiu raugu ir taip ilgiau iskyla, tai jei bus per kieta...visai gal nekas

Nu čia skonio reikalas, gali būt skystesne tešla, tai ji bus daugiau traškesne ir puri, o kai toks kamuoliukas, daugiau porėta, bet ne tokia puri

Papildyta:
QUOTE(rsc @ 2009 10 23, 19:04)
As pjaustau elektriniu peiliu bigsmile.gif Nezinau, ar jis specialus duonai, bet pjausto tobulai tik iskepusia, karsta bigsmile.gif
Kadangi duonkepe pirkau per akcija - peili gavau dovanu 4u.gif

Gali parodyt kokį? blush2.gif Nes aš turiu pjaustymo mašinėlė, bet ji gerai pjausto tik kietesne duona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 23, 19:26)
Gali parodyt kokį?  blush2.gif Nes aš turiu pjaustymo mašinėlė, bet ji gerai pjausto tik kietesne duona doh.gif

Kad su fotografavimu nelabai draugauju (tiksliau su visokiais perkelimais) unsure.gif Kuria diena paprasysiu pagalbos ir imesiu, bet ne siandien rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 10 23, 20:15)
Kad su fotografavimu nelabai draugauju (tiksliau su visokiais perkelimais) unsure.gif Kuria diena paprasysiu pagalbos ir imesiu, bet ne siandien rolleyes.gif

Tu pavadinimą parašyk
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 23, 20:26)
Tu pavadinimą parašyk

Radau internete bigsmile.gif
http://www.eukasa.de...eta-0091-90050/
Kaina Senukuose apie 20 Lt, o ne tokia, kaip tinklalapy rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rsc: 23 spalio 2009 - 21:12
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 23, 14:15)
bigsmile.gif jasno pioneer.gif Lung listen.gif

Raportuoju pioneer.gif : Delonoj dabar yra visų rupių: kvietinių, ruginių, miežinių 4u.gif

QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 23, 19:27)
1. Buvau sia sav Vlniuje, reikejo i Rinktines g-ve, bet kaip visada - nebuvo nei min stabtelet prie delonos doh.gif

2. Dabar del duonos pjaustymo - man rodos, naujokes labai skuba raikyt duonele, kai silta, tai ir trupa, ypac jei peilis ne tas specialusis, nes as turiu ogo, koki galinga - karsta pjausto ir niekas netrupa.....

1. Įtariu, reikia dar vieną receptą atsiųst - bus didesnė motyvacija užsukt mirksiukas.gif
2. Va va, peiliai - labai svarbu. Kai pradėjau kept, irgi trupėjo, lamdėsi, laužėsi duona baisiai (ir kantrybės nebuvo laukt kol atauš ax.gif ) Nusipirkau spec.peilį duonai va tokiais dantukais (tik ne tokį šustrą, o paprastą, ryškiai geltona plastmasine rankena - šviečia stalčiuj iš tolo biggrin.gif ir gal maniškio dantukai didesni) - duonai tinka thumbup.gif
user posted image
QUOTE(rsc @ 2009 10 23, 22:09)
Radau internete bigsmile.gif
http://www.eukasa.de...eta-0091-90050/
Kaina Senukuose apie 20 Lt, o ne tokia, kaip tinklalapy rolleyes.gif

Čia tik duonai, ar ir dar ką papjaustinėt galima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 10 23, 23:33)
Raportuoju pioneer.gif : Delonoj dabar yra visų rupių: kvietinių, ruginių, miežinių  4u.gif

buvau sian lotuliukas.gif 18.55 doh.gif uzsuksiu ryt butinai, maciau nuo 9 dirba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 10 23, 22:33)
Čia tik duonai, ar ir dar ką papjaustinėt galima?  smile.gif

Mes tai tik duonai naudojam, tiesiog nebandem kitko pjaustyt. Nezinau g.gif
Atsakyti
as jau apsiprekinau aciu LUNG aciuks.gif ir kepu duonele kaip supratau Terros SAVA biggrin.gif ziuresiu kas ten man gausis unsure.gif

Atsakyti