Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

klausimas smile.gif o kai i duonele dedasi kmynai sezamas ar pan, kada juos det??? kazka viena akim skaitydama supratau kad po kazkokio garsinio signalo unsure.gif reik eit ir antra akim paskaityt, bet cia patyrusiu kompanija man ir be skaitymo pades gal hihihi.gif

radau si recepta paidukes , atrodo visko turiu noreciau ryt pamegint kept..... klausimas ka reiskia leidau susidraugauti hihihi.gif
oj rupiu kvietiniu miltu neturiu tik ruginius unsure.gif reiks ieskot matyt vel doh.gif
320ml verdančio vandens
200gr rupių kvietinių miltų
350gr kvietinių miltų
1,5 v.š. alyvuogių aliejaus
2a.š. druskos
1,5 a.š. cukraus
1,5 a.š mielių
3 v.š. salyklo
1a.š sauso raugo.
sauja kmynų ir 1a.š džiovintų krapų.
Pirma supyliau skysčius, tada salyklą, raugą ir miltus. Gerą pusvalandį leidau visiems produktams susidraugauti, o tada įjungiau 1 programą. Ir pakilo gerai, ir iškepė gražiai ir valgosi skaniai! Pabandykit!


ir dar klausimas - produktu sudejimo eiliskumas?
rasau kaip man atrodo pataisykit 4u.gif
aliejus, vanduo, druska, cukrus, salyklas,raugas, miltai, mieles. po kazkokio pasimakalavimo kmynai ir krapai.... o krapai butinai dziovinti??? neturiu dziovintu be turiu svieziu saldytu laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 23 spalio 2009 - 11:58
siaip tai duonkepe supypsi kada buna laikas usdeti priedus..visokias seklas, vaisius , suri ar dar kazka....

bet kietus priedus, galima sudeti ir is karto, pvz grudai ten kokios sezamo seklos ar kmynai... buna kartais ijungi duonkepe ir turi iseiti tai nelaukiu as to signalo blush2.gif

susidraugauti produktams kartais reikia del to, kad visi butu kambario temperaturos ir mieles geriau suveiktu. (ypac kepant is rupiu miltu)
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 10 23, 13:23)
susidraugauti produktams kartais reikia del to, kad visi butu kambario temperaturos ir mieles geriau suveiktu. (ypac kepant is rupiu miltu)

o tai susidraugavimas tipo viska sudedu idedu i duonkepe bet neijungiu? taip? blush2.gif persiprasau uz kvailus klausimus bet nu kyla man jie hihihi.gif
vakar tik isemus duonkepe is dezes is vis panika istiko, kad nemokesiu net ijungt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 23, 13:25)
o tai susidraugavimas tipo viska sudedu idedu i duonkepe bet neijungiu? taip?  blush2.gif 


Būtent taip - sudedi produktus ir palieki duonkepę ramybėje kurį laiką. Vėliau jungi programą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 10 23, 13:46)
Būtent taip - sudedi produktus ir palieki duonkepę ramybėje kurį laiką. Vėliau jungi programą  ax.gif

aciuuuuu aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
ratuto, foto rasi pavarsčiusi temas bigsmile.gif
pažiūrėjau neriboj, ten yra tik Kenwoodui formos verysad.gif
Nerutė, pirmam puslapyje yra adresas kur gali viską nusipirkt, ir miltus rupius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 10 23, 08:43)

Mano duonkepė įprastinės formos, bet kai pabandžiau cilindrinėje - irgi labai patiko, gavosi labiau apskrudusi, bent jau man taip pasirodė. O "cilindrinę" duoną pjausčiau ne stačią, o paguldžiusi ant šono, labai patogu. Bent jau dėl duonos formos ir traškumo, dabar imčiau cilindrinę.
,,


4u.gif

QUOTE(Terra2 @ 2009 10 23, 09:01)
mano duonkepė Kenwood BM350. Buvo stačiakampė forma, bet aš papildomai nusipirkau dar ir cilindrinį kibirėlį, kuris tinka mano DK modeliui. Cilindriniame kepu keksus, pyragus, vyniotinius. Labai gražiai ir skaniai gaunasi. O duonelę kepu įprastoje formoje. Kepu beveik kasdien. Tiek nesuvalgome, tai visuomet po pusę, o kartais ir visą kepaliuką susipjaustau riekėmis, dedu į selofaninį maišelį ir į šaldiklį.  Galima bet kada išsiimti, tik atšildyti būtinai reikia šaldytuve, o ne kambario temperatūroje. Labai patogu ir praktiška.


Terra, ačiū Tau už gerą žinią - veikiausiai pataupysiu, bet pirksiu duonkepę su abiejų formų kibirėliais..

QUOTE(Elika @ 2009 10 23, 09:03)
,Man teko turėt duonkepę, kur cilindriniai kepaliukai. Pjausčiau duonelė ne nuo viršaus žemyn, o kvadratinėm riekelėm (aiškiau nemoku paaiškint  doh.gif ). Bet kai dabar turiu įprastos formos, tai tikrai nepirkčiau cilindrinės. Ne todėl, kad kažkas negerai - man paprasčiausiai nepatiko ta forma ir tai, kad beveik visas duonelės kepaliukas apskrudęs. Man kažkaip ir gražiau ir labiau patinka įprastinė forma (čia gal labiau skonio reikalas, nes nelabai kuo ir skiriasi ta duonelė  hihihi.gif  ).


..vat ir man gražiau ir labiau - įprastinė forma, nors skonis, matyt, nesiskiria smile.gif 4u.gif

,
QUOTE(Terra2 @ 2009 10 23, 10:57)
Pirkau e/parduotuvėje: www.neriba.lt


4u.gif

Didelis dėkui visoms už atsakymus. Regis dabar tiksliai žinau, ko man reikia 4u.gif

Iki susitikimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 23, 13:54)
ratuto, foto rasi pavarsčiusi temas  bigsmile.gif
pažiūrėjau neriboj, ten yra tik Kenwoodui formos  verysad.gif
Nerutė, pirmam puslapyje yra adresas kur gali viską nusipirkt, ir miltus rupius  mirksiukas.gif

maciau kad delonoj wink.gif'na reiks nulekt kazkaip smile.gif o tai apie produktu idejimo eiliskuma nieko nepasakysit? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 23, 12:56)
maciau kad delonoj wink.gif'na reiks  nulekt kazkaip smile.gif o tai apie produktu idejimo eiliskuma nieko nepasakysit?  unsure.gif  unsure.gif

Principas toks, rupius miltus, salyklą plikyk vandeniu, cukrų dėk atskirai nuo druskos, mielės atskirai nuo raugo, ir mielės dėk taip, kad nesusimaišytu su vandenių ko ilgiau
Atsakyti
as visiskai blondine bet nerandu delonoj miltu unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
TERRA, šnipinėju neriboj, radau Taviškę BM350 ir daug ,pigesnę BM250. Skiriasi galingumas, ale prie Tavosios prirašyta - Nelimpanti, nuimama duonos kepimo skarda... Anie taip kibiruką vadina?

Beje, įprastinę formą visitiek įsivaizdavau kitaip, nei nupaveiksluota neribos ...
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 23, 14:00)
Principas toks, rupius miltus, salyklą plikyk vandeniu, cukrų dėk atskirai nuo druskos, mielės atskirai nuo raugo, ir mielės dėk taip, kad nesusimaišytu su vandenių ko ilgiau

jetus kaip sudetingai.... nu bandysiu
Atsakyti