Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Nerutė @ 2009 10 22, 20:10)
isemiau  biggrin.gif  o jau didumas  doh.gif  doh.gif skonio nzn, reik laukt kol praves turbut  unsure.gif

dar klausimas - kaip sandeliuojat, kad kuo ilgiau sviezia butu  unsure.gif

Laikyk tik šaldytuve

QUOTE(dzhina @ 2009 10 22, 20:11)
o su kokia programa kepi prancuziska? g.gif
reiks ir man isbandyti  ax.gif

Arba kepimo, arba (kai norisi trupančios traškios plutos) traški

QUOTE(ratuto @ 2009 10 22, 20:51)
Kitaip negu dauguma kitų panašių duonos kepimo krosnelių, kuriose iškepta duona būna cilindro formos, šioje duonos kepimo krosnelėje duonos kepalai būna įprastinės formos ir juos labai patogu raikyti. Galima pasirinkti vieną iš dviejų kepalų dydžių – 0,7 ir 0,9 kg.

Ar turite kuri tokią? Ar ta įprasta forma gražiai iškepa? ..niuuuuuu...nu ką nors pasakykit plyyyyyyzzzzz  ax.gif

Mano forma necilindrinė, o įprastinė, iškepa puikiai, net 1.5kg duonytę mirksiukas.gif

QUOTE(Nerutė @ 2009 10 22, 20:59)
rodau savo pirma blyna  4u.gif

Geras blinas thumbup.gif

QUOTE(Nerutė @ 2009 10 22, 21:31)
na pas mus tokia einamiausia, tai jauciu ir kepsim daznai  biggrin.gif  nepatingejau pasvert tai beveik kg ir gavos  4u.gif  tik kad jau sita atrode nebetilps kai kilo, o tai kur tilps man 1,5  kg mastau.gif

Neišbandžius kitu receptu, nesakyk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 22, 23:08)
Laikyk tik šaldytuve

Neišbandžius kitu receptu, nesakyk  bigsmile.gif

o vyniot i ka ar niekur? jokio maiselio, popieriaus?

nu as suprantu suprantu, bandysim ivairius variantus, tik nzn ar pribresiu raugo gaminimui namuose, jauciu su sausu bandysiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 22, 22:17)
o vyniot i ka ar niekur? jokio maiselio, popieriaus?

nu as suprantu suprantu, bandysim ivairius variantus, tik nzn ar pribresiu raugo gaminimui namuose, jauciu su sausu bandysiu hihihi.gif

Maišiuke laikyk
Pradžiai ir sauso užteks, su naminiu reiks pažaist
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Nerutė @ 2009 10 22, 21:59)
rodau savo pirma blyna  4u.gif


4u.gif nai nai nai smile.gif

QUOTE(rsc @ 2009 10 22, 22:29)
Mano ETA irgi kepa iprastos formos; svoris 0,75 ir 1 kg g.gif



QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 22, 23:08)
Mano forma necilindrinė, o įprastinė, iškepa puikiai, net 1.5kg duonytę  mirksiukas.gif


Mergytės, ar nebūsiu labai įžuli paprašius nupaveiksluot įškeptą duonelę rankose? smile.gif) Tiesiog noris pažiūrėt ar ji yra tokia, apie kurią galvoju smile.gif
Ir dar klausimas - o Jums kuriuo tai metu buvo kilusi mintis - būt geriau cilindrinė?

Iš anksto labai labai dėkoju.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 22, 23:17)
o vyniot i ka ar niekur? jokio maiselio, popieriaus?

nu as suprantu suprantu, bandysim ivairius variantus, tik nzn ar pribresiu raugo gaminimui namuose, jauciu su sausu bandysiu hihihi.gif


Aš išėmus duonytę kai praaušta suvynioju į lininį rankšluostuką. Man kažkaip taip norisi.
O raugo gaminimui tikrai pribręsi, kai bulkų atsivalgysi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 10 23, 07:56)
Labas rytas smile.gif
Ir dar klausimas - o Jums kuriuo tai metu buvo kilusi mintis - būt geriau cilindrinė?

Labas rytas 4u.gif
Mano duonkepė įprastinės formos, bet kai pabandžiau cilindrinėje - irgi labai patiko, gavosi labiau apskrudusi, bent jau man taip pasirodė. O "cilindrinę" duoną pjausčiau ne stačią, o paguldžiusi ant šono, labai patogu. Bent jau dėl duonos formos ir traškumo, dabar imčiau cilindrinę.
Tik galvoju, ar cilindrinėse gerai iškepa keksai ir pyragai su kepimo milteliais? g.gif Merginos, kuriom nesigauna šitie kepiniai, kokias duonekpes turit?

Nerutės pirmas blynas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 10 23, 08:43)
Labas rytas  4u.gif
Mano duonkepė įprastinės formos, bet kai pabandžiau cilindrinėje - irgi labai patiko, gavosi labiau apskrudusi, bent jau man taip pasirodė. O "cilindrinę" duoną pjausčiau ne stačią, o paguldžiusi ant šono, labai patogu. Bent jau dėl duonos formos ir traškumo, dabar imčiau cilindrinę.
Tik galvoju, ar cilindrinėse gerai iškepa keksai ir pyragai su kepimo milteliais?  g.gif Merginos, kuriom nesigauna šitie kepiniai, kokias duonekpes turit?


mano duonkepė Kenwood BM350. Buvo stačiakampė forma, bet aš papildomai nusipirkau dar ir cilindrinį kibirėlį, kuris tinka mano DK modeliui. Cilindriniame kepu keksus, pyragus, vyniotinius. Labai gražiai ir skaniai gaunasi. O duonelę kepu įprastoje formoje. Kepu beveik kasdien. Tiek nesuvalgome, tai visuomet po pusę, o kartais ir visą kepaliuką susipjaustau riekėmis, dedu į selofaninį maišelį ir į šaldiklį. Galima bet kada išsiimti, tik atšildyti būtinai reikia šaldytuve, o ne kambario temperatūroje. Labai patogu ir praktiška.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man teko turėt duonkepę, kur cilindriniai kepaliukai. Pjausčiau duonelė ne nuo viršaus žemyn, o kvadratinėm riekelėm (aiškiau nemoku paaiškint doh.gif ). Bet kai dabar turiu įprastos formos, tai tikrai nepirkčiau cilindrinės. Ne todėl, kad kažkas negerai - man paprasčiausiai nepatiko ta forma ir tai, kad beveik visas duonelės kepaliukas apskrudęs. Man kažkaip ir gražiau ir labiau patinka įprastinė forma (čia gal labiau skonio reikalas, nes nelabai kuo ir skiriasi ta duonelė hihihi.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 10 23, 09:01)
mano duonkepė Kenwood BM350. Buvo stačiakampė forma, bet aš papildomai nusipirkau dar ir cilindrinį kibirėlį, kuris tinka mano DK modeliui. Cilindriniame kepu keksus, pyragus, vyniotinius. Labai gražiai ir skaniai gaunasi.

Terra, kur pirkot papildomą kibirėlį? Įdomu, ar būna kitų firmų DK su papildomais? g.gif

QUOTE(Elika @ 2009 10 23, 09:03)
beveik visas duonelės kepaliukas apskrudęs. Man kažkaip ir gražiau ir labiau patinka įprastinė forma (čia gal labiau skonio reikalas, nes nelabai kuo ir skiriasi ta duonelė  hihihi.gif  ).

Tikrai, kad skonio reikalas, nes man būtent tas apskrudinimas ir patiko drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2009 10 23, 08:36)

O raugo gaminimui tikrai pribręsi, kai bulkų atsivalgysi.  mirksiukas.gif

Gal hihihi.gif

Lung aciu biggrin.gif Seimyna papusryciavo ir iskeliavo i darbelius, bet ir man dar paliko duoneles thumbup.gif
Atsakyti
eh..noreciau ir as tokiu batonu uzvalgyti su kokiu tepamu sureliu tongue.gif bet dar negaliu verysad.gif

uztai kepu tik juodas duonas is rupiu miltu su grudais ir pan. priedais..laikau ne saldytuve o paprastai tik suvynioju i medvilnini ranksluotuka. maiselyje man nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 10 23, 09:10)
Terra, kur pirkot papildomą kibirėlį? Įdomu, ar būna kitų firmų DK su papildomais?  g.gif

Pirkau e/parduotuvėje: www.neriba.lt
Atsakyti