Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Nerutė @ 2009 10 22, 19:46)
kepu pirmaja duonele  thumbup.gif  blush2.gif

Kokia darai? bigsmile.gif Būtinai papasakok kaip gausis
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 22, 21:00)
Kokia darai?  bigsmile.gif Būtinai papasakok kaip gausis

nu darau "PAPRASTA DUONA"is aprasymo duonkepes hihihi.gif ir man smalsu kas gausis, vaikai nenustygsta vietoj, bega paziuri ir dziaugiasi, tai jei nesigaus skani bus nekazkas unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 22, 20:02)
nu darau "PAPRASTA DUONA"is aprasymo duonkepes hihihi.gif ir man smalsu kas gausis, vaikai nenustygsta vietoj, bega paziuri ir dziaugiasi, tai jei nesigaus skani bus nekazkas  unsure.gif  blush2.gif

Pirmam kartui reikėjo iš patikrintu imt, kokia bulką ar prancūzišką, nes daug kam iš duonkepės receptu nelabai gaunasi unsure.gif
Atsakyti
isemiau biggrin.gif o jau didumas doh.gif doh.gif skonio nzn, reik laukt kol praves turbut unsure.gif

dar klausimas - kaip sandeliuojat, kad kuo ilgiau sviezia butu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 22, 21:05)
Pirmam kartui reikėjo iš patikrintu imt, kokia bulką ar prancūzišką, nes daug kam iš duonkepės receptu nelabai gaunasi  unsure.gif

tai cia tipo bulka ir yra tik baisiai didele bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 22, 21:05)
Pirmam kartui reikėjo iš patikrintu imt, kokia bulką ar prancūzišką, nes daug kam iš duonkepės receptu nelabai gaunasi  unsure.gif

o su kokia programa kepi prancuziska? g.gif
reiks ir man isbandyti ax.gif
Atsakyti
man is tu duonkepes receptu tai duona tokia preska gavosi unsure.gif gal del to kad pirma karta atidziai laikiausi recepto, siaip nemoku gaminti pagal receptus ko nors savaip nepadarius. blush2.gif dabar kepu duonas is savaip improvizuotu, jungtiniu receptu biggrin.gif
Atsakyti
nu zinokit ivertino mano vaikai labai super thumbup.gif wub.gif skani bulka thumbup.gif
Margareta o as neturiu to is akies dejimo tai viska gramu tikslumu dedu i pretenzingus receptus hihihi.gif kai marinuoju ka irgi gramu tikslumu atsveriu blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(Nerutė @ 2009 10 22, 21:30)
nu zinokit ivertino mano vaikai labai super  thumbup.gif  wub.gif 


atsekiau paskui Tavy..

Sveikos 4u.gif
Perskaičiau nuosekliai paskutines dvi temas, o kai nusipirksiu duonkepę, seilėsiuos atidžiai nuo pat pirmosios.. Tik seivinuos, tik seivinuos patarimus ir pastebėjimus.. rolleyes.gif

Klausimo KOKIĄ duonkepę pirkt nebeuždavinėsiu - buvo atsakyta išsamiai ne vieną kartą.
Klausimas va toks - nors nesu Top Shopo gerbėja, bet užmačiau pas juos ją:
user posted image
user posted image
Visos Jūsų minimos programos yra, 700 W užtenka..
Mane joje sudomino štai kas:
Kitaip negu dauguma kitų panašių duonos kepimo krosnelių, kuriose iškepta duona būna cilindro formos, šioje duonos kepimo krosnelėje duonos kepalai būna įprastinės formos ir juos labai patogu raikyti. Galima pasirinkti vieną iš dviejų kepalų dydžių – 0,7 ir 0,9 kg.

Ar turite kuri tokią? Ar ta įprasta forma gražiai iškepa? ..niuuuuuu...nu ką nors pasakykit plyyyyyyzzzzz ax.gif



Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 10 22, 21:51)
atsekiau paskui Tavy..

molodec 4u.gif

rodau savo pirma blyna 4u.gif

user posted image
Atsakyti
labai grazi sumustiniu duonyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2009 10 22, 20:51)
Mane joje sudomino štai kas:
Kitaip negu dauguma kitų panašių duonos kepimo krosnelių, kuriose iškepta duona būna cilindro formos, šioje duonos kepimo krosnelėje duonos kepalai būna įprastinės formos ir juos labai patogu raikyti. Galima pasirinkti vieną iš dviejų kepalų dydžių – 0,7 ir 0,9 kg.

Mano ETA irgi kepa iprastos formos; svoris 0,75 ir 1 kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 10 22, 22:27)
labai grazi sumustiniu duonyte  thumbup.gif

na pas mus tokia einamiausia, tai jauciu ir kepsim daznai biggrin.gif nepatingejau pasvert tai beveik kg ir gavos 4u.gif tik kad jau sita atrode nebetilps kai kilo, o tai kur tilps man 1,5 kg mastau.gif
Atsakyti