Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Nerutė @ 2009 10 20, 16:41)
paiduke kokia duonkepe turi??  mirksiukas.gif

Moulinex 5003 su bagetais, labai patenkinta aš savo moulinexu, didelė, galinga,viskas puikiai apskrunda, kepu duoną, pyragus kartais per dieną du kart, kartais kelias dienas nekepu, kaip kada, žiūriu pagal susivalgymo situaciją,tik va turiu nuo birželio mėn, bet bagetų dar nenaudojau blush2.gif




o aš pilu visada aliejų tokį kokį turiu, visada puikiai pakyla thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2009 10 21, 09:11)
Moulinex 5003 su bagetais, labai patenkinta aš savo moulinexu, didelė, galinga,viskas puikiai apskrunda, kepu duoną, pyragus kartais per dieną du kart, kartais kelias dienas nekepu, kaip kada, žiūriu pagal susivalgymo situaciją,tik va turiu nuo birželio mėn, bet bagetų dar nenaudojau  blush2.gif
o aš pilu visada aliejų tokį kokį turiu, visada puikiai pakyla  thumbup.gif

aciu 4u.gif as vakar ir tokia papirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2009 10 21, 09:11)
o aš pilu visada aliejų tokį kokį turiu, visada puikiai pakyla  thumbup.gif


Aš irgi pildau visada tokį, kokį turėjau biggrin.gif o vat šįkart aliejuje bėda buvo.. unsure.gif doh.gif
Atsakyti
niekad nepagalvociau kad aliejus gali tureti itakos kilimui blink.gif as tai pilu ne ta alieju ant kurio kepam bet toki kuri naudojam salotom. siuo metu graikiniu riesutu aliejus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 10 21, 10:00)
niekad nepagalvociau kad aliejus gali tureti itakos kilimui  blink.gif as tai pilu ne ta alieju ant kurio kepam bet toki kuri naudojam salotom. siuo metu graikiniu riesutu aliejus  ax.gif


Man niekad ir nekilo mintis, kad gali būti kažkokių bėdų dėl aliejaus, bet kai pačiai taip nutiko, tai dabar jau žinau doh.gif nors nelabai norėjau patikėt, bet, kad daugiau visi produktai buvo naudojami tie patys, tik aliejus pakeitas, tai nebebuvo net prie ko daugiau prikibti.. g.gif

Ir dabar dar iškilo klausimas turinčioms kenwood duonkepes. Nors tai anokia bėda, bet gal kas turi kokių paslapčių hihihi.gif Pas mane duonkepės indas, kuriame maišosi duona yra padengtas teflonu ir jokių bėdų nėra - nelinpa, o vat ta maišyklė nežinau iš kokios medžiagos. Ji pilkos spalvos, nepadengta teflonu ir kai reikia išimti duoną, ji negražiai išsiima, nes nuplyšta ta dalis, kuri liečiasi su maišykle ir dalis duonos lieka ant jos. Bandžiau išteplioti sviestu tą maišyklę prieš sudėdama produktus, tai išsiemė daug geriau, tik vos prikibo. Ar ir pas jus taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 10 21, 07:25)
Mergaitės, turiu vieną įspėjimą (deja, nepamenu aliejaus pavadinimo.

Na net nežinau, aš visada ką randu tą ir pilu(saulėgrąžų, alyvuogių, karotino, žalia...) dar kai kepu vištą, riebalus nupilu į stiklainį ir kai kepu duoną dedu jo vietoj aliejaus, skanumėlis thumbup.gif

QUOTE(Nerutė @ 2009 10 21, 08:18)
aciu  4u.gif  as vakar ir tokia papirkau  biggrin.gif

Pagaliau apsisprendei biggrin.gif Sveika prisijungusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2009 10 21, 09:11)
turiu nuo birželio mėn, bet bagetų dar nenaudojau  blush2.gif
o aš pilu visada aliejų tokį kokį turiu, visada puikiai pakyla  thumbup.gif

duonkepė namie nuo vasario mėn pradžios - bet kepta berods tik tris kartus, nes man per daug terlionės dėl tų 4 vnt bagetų, kurie g.b. suvalgomi vienu ypu, ypač kai MB mėgsta tokias visokias maximines keptas bandeles

QUOTE(Elika @ 2009 10 21, 10:44)
Ji pilkos spalvos, nepadengta teflonu ir kai reikia išimti duoną, ji negražiai išsiima, nes nuplyšta ta dalis, kuri liečiasi su maišykle ir dalis duonos lieka ant jos. Bandžiau išteplioti sviestu tą maišyklę prieš sudėdama produktus, tai išsiemė daug geriau, tik vos prikibo. Ar ir pas jus taip?  g.gif

berods tie maišytuvai pagaminti iš ketaus g.gif
kai iškepa duona, palieku dar kokiom 10 min duonkepėje, tuomet ištraukiu ją ir su maištyvais dedu į maišiuką - kol ji šilta, tai maišiukas visas užgaruoja ir plutelė pasidaro minkštutė, man nepatinka traški. o tuomet jau pravėsus ir išimu maišytuvus be didelio nuostolių thumbup.gif , nes kitaip išimant vos tik iš iškeptos duonos, tai išsiplėšia padorios sklylės verysad.gif
Šiaip tai stengiuosi kiekvieną kartą išimti po antrojo maišymo maišytuvus, bet aišku būna kartais pamirštu ir prisimenu prieš pat kepimą, bet tuomet būna gaila man ardyti jau pakilusią duoną išiminėjant maišytuvs, juk po tokio darkymo ji sunkiau jau pakiltų

aliejų namie naudoju tik alyvuogių, tai ji ir visada pilu į duoną, pilu 2-3 kartus daugiau nei reikia pagal receptą, man tada duonelė būna skanesnė, šlapesnė, ne tokia sprangi mirksiukas.gif

nataliuncik kai kepiau spurgas vieną kartą, buvo gaila išpilti alyvuogių aliejų, tai ir supyliau į stiklainį ir naudojau baltai duonelei kepti - ir toks aliejus "davė" skanų skonį thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 21 spalio 2009 - 10:30
QUOTE(J@lanta @ 2009 10 21, 10:28)

pilu 2-3 kartus daugiau nei reikia pagal receptą, man tada duonelė būna skanesnė, šlapesnė, ne tokia sprangi  mirksiukas.gif

nataliuncik kai kepiau spurgas vieną kartą, buvo gaila išpilti alyvuogių aliejų, tai ir supyliau į stiklainį ir naudojau baltai duonelei kepti - ir toks aliejus "davė" skanų skonį  thumbup.gif

Ir aš daugiau pilu aliejaus, nes žymiai skaniau, ir čia kažkas rašė, kad pilant daugiau aliejaus, reikia dadėt miltų, nesąmonė, nieko nereikia dėt papildomai
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 10 21, 09:44)
Ir dabar dar iškilo klausimas turinčioms kenwood duonkepes.

Pas mane ta maišyklė lyg irgi teflonu padengta unsure.gif Nelimpa prie jos duona, net jei iškart traukiu (kai pamirštu, ar neturiu galimybės ištraukt prieš kepant duonelei). O šiaip stengiuosi visada prieš kepimą ištraukt maišytuvą, tai duonos likučių lieka tik ant to strypo, ant kurio maišytuvas dedasi, bet labai nedaug smile.gif Gera idėja patepti jį aliejum. Reiks pabandyt, gal neišplėš tada gabaliuko duonos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2009 10 19, 23:32)
Seku šią temą patyliukais, nes duoną kepu orkaitėj, duonkepės kol kas neturim, bet kažkuri minėjot, kad su mažesniu galingumu neapskrunda gerai. Šitą pamenu gerai, nes mėgstu apskrudusią, tai pasižymėjau, kad nepirkt su 600 W  g.gif  Kad iškepa tai pilnai tikiu, jei tokias parduoda  mirksiukas.gif  bet kaip iš tikrųjų su apskrudimu?  g.gif

600W tikrai pakaks. Pas mane dar mažiau, ir viskas tvarkoj. Tik va dar keli pastebėjimai. Gi pirkau iš Trolėsmolės duonkepę draugei. Duonkepė dar kelias dienas pas mane buvo ir neatsispyriau pagundai išbandyt blush2.gif Likau sužavėta, Trolemole 4u.gif 4u.gif Beje, galingumas tos duonkepės tik 500W, bet apskrunda labai gražiai, nes joje kibiriukas ne į plotį, o į aukštį. Vadinasi, didesnis plotas liečiasi su kibirėlio sienelėmis ir gražiau apskrunda.

Kitas dalykas - kadangi pagrindas nedidelis ir kvadratinis, maišant tešlą ji smarkiai "daužosi" (ar kaip pasakyti biggrin.gif ) į sieneles, geriau išsiminko tešla.

Ir dar dėl tos mentelės, kepimo su ja ir duonos išėmimo. Kai iškepiau pirmą duonelę joje, nustebau, kaip gražiai išsiėmė - liko tik skylutė ir plonas rėželis, o ne taip kaip maniškėj - išplėšta pusė dugno. Kepiau dar kelias ir visos išsiėmė taip gražiai. Tada sulyginau duonkepių menteles. Iš pirmo žvilgsnio lyg ir vienodos, bet atidžiau apžiūrėjus pastebėjau, kad Trolėsmolės duonkepės mentelė plonesnė ir statesnė, o mano storesnė ir labiau gulsčia. Va kame fokusas bigsmile.gif Taigi kai renkatės duonkepes, apžiūrėkit menteles 4u.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
kepu pirmaja duonele thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti