Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Nerutė @ 2009 10 20, 08:43)

del galingumo jau net B vakar kamantinet pradejau - tai man jis paaiskino kad matyt greiciau isyla iki darbinio lygio viskas o paskui tikrai nenaudoja tokio galingumo nes duonele sudegtu  unsure.gif  na jis ne specas duonkepiu bet bande tai ismastyt  bigsmile.gif del duonos dydzio, man aktualu didele duona,nes duonines armijos pas mane daug laugh.gif

tiesa vakar elektromarkte maciau Delonghi duonkepem akcijas 4u.gif


tik butinai pasiziurekit, jei pirksit internetu, pristymo islaidas ir salygas mirksiukas.gif

jo, matau burnu pas jumi daug, tai turbut 1.5kg jums kaip tik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 10 20, 09:49)
jo, matau burnu pas jumi daug, tai turbut 1.5kg jums kaip tik  biggrin.gif

hihihi.gif as zinokit, dabar nespeju pirkt, jau kai perku tai 2-3 pakus visad doh.gif tai tikiuos po 2 kepalus per nakt nereiks kept hihihi.gif nes tada ir negyvenims bus hihihi.gif schmoll.gif

griztant prie galingumo - ar pvz 1.5 kg duonele ilgiau keptu su 800 galingumo duonkepe nei 1650 ? nes kiek zinau su 1650 irgi kepa duonele apie 3 val unsure.gif na su minkymu cia turbut......... unsure.gif


Dekui 4u.gif as kol kas ziurineju deze.lt 4u.gif ju kainos man pasirode patraukliausios bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 20 spalio 2009 - 08:56
QUOTE(geneira @ 2009 10 19, 22:28)
tai kiek suprantu jei galingumas mažesnis, tai kepimo laikas nuo to nepriklauso... tai tas galingumas tik elektros sąnaudoms  g.gif  aš tokiuose dalykuose tai žalia... tai ir norėjau jūsų patarimų

Čia vienai merginai su 450 viršus nelabai apskrudo, bet duona tai iškepė, o 600-800 pakaks už akis

QUOTE(Nerutė @ 2009 10 20, 08:54)
griztant prie galingumo - ar pvz 1.5 kg duonele ilgiau keptu su 800 galingumo duonkepe nei 1650 ? nes kiek zinau su 1650 irgi kepa duonele apie 3 val  unsure.gif  na su minkymu cia turbut.........  unsure.gif

Aš beveik kasdien kepu 1.5kg kepaliukus, su pagrindine programa užima apie 3 val., o jei aš namie, tai iškarto statau ant tešlos minkymo/kildinimo (1.5val.) ir kepu (1val.) su savo 800 galingumo duonkepe, tai dar mažiau laiko užima
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Dažnai paskaitinėju, bet nėr laiko pasisakyti. Duonkepę turiu Moulinex 600w. Kaip jau rašiau man neapskrudina. Po kelių kepimų įsidirbo, pradėjo šonai skrust, bet viršus ne. Viršus būna kaip žalios tešlos nors vidus iškepęs. Visada dar reikia valandą dakept, tada jau būna kaip orkaitėj kepta. Nei man nei vyrui tas vaizdas apetito nesukelia. Per tas 4,5 val. elektros manau sunaudoja kaip orkaitė, kurioj duona kepa pusvalandį. Juodos duonos nebandžiau kept tik baltą. Vis labiau pradedu galvot grįšt prie orkaitės kepimo, tik kolkas laikom tam neturiu.
Atsakyti
Sveikutes duonos kepejeles 4u.gif
Uzmetu kasdien cia aki, tik neparasau blush2.gif
Ir as jau,Jusu deka, isibegejau su duonytes kepimu, tik spek valgyt. Kepu dazniausiai juoda su naminiu raugu, tik ji yra linkusi trupeti- su peiliu graziai neatpjausi (kazin kame cia reikalas) g.gif.
Diskutuojat apie duonkepes galinguma, tai as turiu Severin, 600w. kepu vidutiniu apskrudimu ir ciki, nors manau skonio reikalas.
Visoms linkiu sekmes ir skanios thumbup.gif duoneles
Atsakyti
Laba,
o aš su tokiu dideliu džiaugsmu prisijungiau prie jūsų ir dabar "atostogauju" nuo kepimo. Mat duonkepė po 3 kepimų pagedo, išvežiau į taisyklą. Bet trečias bandymas buvo super-kepiau ruginę, su plikytu salyklu. Labai labai skani išėjo.

Duonkepė mano Kenwood, BM 450 berods. Ir apskrudo, ir iškepė gerai, bet tiesa, bandžiau tik pagrindinę 3 val. programą kolkas. Dabar laukiu pataisytos duonkepės...

paiduke, nepamiršau aš pieno miltelių, tik į Vilnių nevažiuoju dabar...
Atsakyti
QUOTE(Vyneta @ 2009 10 20, 12:53)
Laba,
o aš su tokiu dideliu džiaugsmu prisijungiau prie jūsų ir dabar "atostogauju" nuo kepimo. Mat duonkepė po 3 kepimų pagedo, išvežiau į taisyklą. Bet trečias bandymas buvo super-kepiau ruginę, su plikytu salyklu. Labai labai skani išėjo.

Duonkepė mano Kenwood, BM 450 berods. Ir apskrudo, ir iškepė gerai, bet tiesa, bandžiau tik pagrindinę 3 val. programą kolkas. Dabar laukiu pataisytos duonkepės...

paiduke, nepamiršau aš pieno miltelių, tik į Vilnių nevažiuoju dabar...

oi kaip negerai, kad sugedo,o kas sugedo, sudegė koks kaitinimo elementas ar kas?labai nesmagu kai kažkas sugenda, kad ir mažiau naudojamas daiktas, kai jis sugenda labai pasigesti pradedi

o dėl miltelių, tai paskutinius 2kg rezervavo, bet laukiu greitai turėsiu vėl, beto galiu siųsti, tik siuntimas daugiau kainuoja nei milteliai smile.gif

o aš paskutiniu metu nežiūriu jokių receptų, kepu duonelę kaip papuola ir labai skani gaunasi, visko dedu iš akies, tik dabar į duoną nededu pieno miltelių, juos dedu tik į pyragus ir sausainius, o į duoną nededu ir nemažai pilu aliejaus, ir visada karštą vandenį pilu ir maišymą stebiu, jo metu koreguoju miiltų ar vandens kiekį, dažniausiai miltų reikia dadėti,gaunasi šlapia, tokia kokia mums visiems patinka thumbup.gif
Atsakyti
paiduke kokia duonkepe turi?? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 19, 22:07)
Mano ETA 800 galingumas, pas merginas ir 500-600W ir išsikepa duonelė

Mano irgi Eta - kol kas patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
paiduke,
na tai dėl miltukų-lauksiu, kol gausi, tada jau arba siųsimės (nesvarbu, kad kainuoja), arba susitiksime kur nors.

O kas sugedo-neaišku. Greičiausiai kažkas su įjungimo/išjungimo mygtuku, nes jis nevisada suveikdavo ir su sensorika, nes neužsidegdavo pagrindinis meniu.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Mergaitės, turiu vieną įspėjimą (deja, nepamenu aliejaus pavadinimo. Baigėsi tai išmetėm butelaitį, o kad pažiūrėt ir pamiršau doh.gif bet atrodo, kad florela g.gif ). Aš kepiau visai neseniai duonelę ir šliūkštelėjau to aliejaus, tai man visiškai nekilo tešla doh.gif Maišymo procesą stebėjau, o vėliau jau palikau be jokių pažiūrėjimų - kai duona iškepė išėmiau kietą ir visiškai nepakilusią "plytą" blink.gif Maniau, kad su mielėm bus kažkas, tai tą pačia dieną dėjau antrą kepaliuką (duonos tai reikia..) su kitomis mielėmis. Vėl maišymą stebėjau ir vėliau kyštelėjau nosį, kai jau buvo pradėję kepti - vėl tešla visiškai nepakilusi blink.gif teko išjungti ir tešlą išmesti. Ėmiausi trečio jau su baime, kad vėl neiškils doh.gif Paskui susigriebiau, kad pakeičiau aliejų tuos abu kartus (paprastai pildau kitą arba naudojau sviestą). Tai pasidarė dar įdomiau - įbėriau pirmųjų mielių ir aliejau pakeičiau sviestu - duonelė iškepė gražiai pakilusi, kaip priklauso.
Pamiršau pasakyti mamai, tai ji po poros dienų kepė duonelė,kai aš darbe buvau, sviestas buvo pasibaigęs, tai ji ipylė to aliejaus ir vėl tešla nepakilo. Tai dabar aš tik sviestą dedu biggrin.gif
Atsakyti
as tai pilu alyvuogiu alieju extra virgin tai pasikelia ir su mielem ir su raugu mirksiukas.gif
Atsakyti