Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

4u.gif
vakar mat skaičiau jūsų senesnę temą, tai neužmačiau blush2.gif o šios jau nebepajėgiau perskaityt... tai atsiprašau, kad taip užklausiau... išvada pasidariau, kad labai brangios nereikia pirkt... nu gal ryt važiuosim į šiaulius tai gal rasiu kokią... tada jungsiuosi į jūsų būrelį
Atsakyti
o as rinkaus rinkaus ir neikaip nekyla rankos imt nebrangios unsure.gif mano seimyna labai prancuziska duona megsta tai jai kepti tik moulinexa radau g.gif o ka duonkepei duoda galingumas? pvz to moulinexo net 1650 galingumas kai kitu max 800? g.gif tai su issirinkimu apsiraminau dabar kita BEDA - KUR uz normalia kaina nusipirkt laugh.gif internetines issluotos, laukiu dar is vienu kad uzklasutu tiekeju kada gaus smile.gif tada ir pirskiu, gaus greit tai greit prisijungsiu prie jusu, o kol kas skaitau ir nieko apie jokius raugus nesuprantu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 19, 20:58)
o as rinkaus rinkaus ir neikaip nekyla rankos imt nebrangios  unsure.gif  mano seimyna labai prancuziska duona megsta tai jai kepti tik moulinexa radau  g.gif  o ka duonkepei duoda galingumas? pvz to moulinexo net 1650 galingumas kai kitu max 800?  g.gif  tai su issirinkimu apsiraminau dabar kita BEDA - KUR uz normalia kaina nusipirkt laugh.gif internetines issluotos, laukiu dar is vienu kad uzklasutu tiekeju kada gaus smile.gif tada ir pirskiu, gaus greit tai greit prisijungsiu prie jusu, o kol kas skaitau ir nieko apie jokius raugus nesuprantu laugh.gif

O koks čia modelis, kad tiek daug elektros ima???? Čia kaip orkaitė išeina doh.gif Ir greičiau duonytė neišsikeps schmoll.gif , mano manymu, veltui jus čia taip, ypač kai pinigėliai kitur praverstu, bet kiekvienas pats sprendžia
O prancūzišką duoną kepa bet kokia duonkepe mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 19, 22:30)

O prancūzišką duoną kepa bet kokia duonkepe  mirksiukas.gif

va va sito ir tikejaus wink.gif na dar pasiblaskysiu biggrin.gif hmmmm tai kaip ten is tiesu su tuo galingumu ? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 19, 21:56)
va va sito ir tikejaus wink.gif na dar pasiblaskysiu  biggrin.gif  hmmmm tai kaip ten is tiesu su tuo galingumu ? mastau.gif

Mano ETA 800 galingumas, pas merginas ir 500-600W ir išsikepa duonelė
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 19, 22:07)
Mano ETA 800 galingumas, pas merginas ir 500-600W ir išsikepa duonelė

tai kiek suprantu jei galingumas mažesnis, tai kepimo laikas nuo to nepriklauso... tai tas galingumas tik elektros sąnaudoms g.gif aš tokiuose dalykuose tai žalia... tai ir norėjau jūsų patarimų
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 19, 23:07)
Mano ETA 800 galingumas, pas merginas ir 500-600W ir išsikepa duonelė

Seku šią temą patyliukais, nes duoną kepu orkaitėj, duonkepės kol kas neturim, bet kažkuri minėjot, kad su mažesniu galingumu neapskrunda gerai. Šitą pamenu gerai, nes mėgstu apskrudusią, tai pasižymėjau, kad nepirkt su 600 W g.gif Kad iškepa tai pilnai tikiu, jei tokias parduoda mirksiukas.gif bet kaip iš tikrųjų su apskrudimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eule @ 2009 10 19, 22:32)
Seku šią temą patyliukais, nes duoną kepu orkaitėj, duonkepės kol kas neturim, bet kažkuri minėjot, kad su mažesniu galingumu neapskrunda gerai. Šitą pamenu gerai, nes mėgstu apskrudusią, tai pasižymėjau, kad nepirkt su 600 W  g.gif  Kad iškepa tai pilnai tikiu, jei tokias parduoda  mirksiukas.gif  bet kaip iš tikrųjų su apskrudimu?  g.gif

Na, drįsčiau nesutikti schmoll.gif Maniškis Kenwod'as tik 645W ir nedažnai imu trečio lygio apskrudimą, nes per stipriai man atrodo apskrudus (ypač, jei saldi duonelė). Dažniausiai naudoju vidutinį apskrudimą ir jo visiškai užtenka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 19, 21:58)
o as rinkaus rinkaus ir neikaip nekyla rankos imt nebrangios  unsure.gif  mano seimyna labai prancuziska duona megsta tai jai kepti tik moulinexa radau  g.gif  o ka duonkepei duoda galingumas? pvz to moulinexo net 1650 galingumas kai kitu max 800?  g.gif  tai su issirinkimu apsiraminau dabar kita BEDA - KUR uz normalia kaina nusipirkt laugh.gif internetines issluotos, laukiu dar is vienu kad uzklasutu tiekeju kada gaus smile.gif tada ir pirskiu, gaus greit tai greit prisijungsiu prie jusu, o kol kas skaitau ir nieko apie jokius raugus nesuprantu laugh.gif

jeigu norit pirkti, tai siūlau pirkti iš www.neriba.lt
Ten yra keturių rūšių duonkepių. Aš prkau Kenwood BM350. Labai labai patenkinta. Kainavo 489Lt jau su pristatymu. Yra ir pigesnių ir brangesnių.
Atsakyti
Aš pirkau Kenwood BM250 ir esu patenkinta. Su akcija kainavo 270 lt, be akcijos šiek tiek virš 300 lt. Duonelė ir iškepa puikiai, ir apskrunda gražiai, nors 3 lygio nei karto ir nebandžiau - pakanka pilnai 2. Žodžiu, esu tikrai patenkinta. IOr tų funkcijų man pilnai pakanka, kai kurių net nepanaudojau dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 19, 20:58)
o as rinkaus rinkaus ir neikaip nekyla rankos imt nebrangios  unsure.gif  mano seimyna labai prancuziska duona megsta tai jai kepti tik moulinexa radau  g.gif  o ka duonkepei duoda galingumas? pvz to moulinexo net 1650 galingumas kai kitu max 800?  g.gif  tai su issirinkimu apsiraminau dabar kita BEDA - KUR uz normalia kaina nusipirkt laugh.gif internetines issluotos, laukiu dar is vienu kad uzklasutu tiekeju kada gaus smile.gif tada ir pirskiu, gaus greit tai greit prisijungsiu prie jusu, o kol kas skaitau ir nieko apie jokius raugus nesuprantu laugh.gif


cia jus turit omeny bagetus? kazin ar verta uz tas bagetu formas ir dar pora papildomu funkciju taip brangiai moketi? g.gif bet cia mano asmenine nuomone, aisku... ax.gif prancuziska balta duonele kepa visos (kiek maciau) duonkepes
mirksiukas.gif

galingumo reikia didesnio norint iskepti dideli kepala duonos, tai sita kur 1650W tai kepa iki 1.5kg? taip? man tai ir 1kg per akis biggrin.gif dazniausiai apsiriboju 750g blush2.gif del apskrudimo, tai duonkepe, aisku, ne pecius biggrin.gif nesitiketik tokios plutos, juk is virsaus ji grilio neturi mirksiukas.gif bet taciau balta duona graziai apskrunda ir duonkepeje, va kas megsta juoda apdegusia, tai tektu orkaiteje pasvilint biggrin.gif o is vis tai cia tas apskrudimas, iprocio dalykas...is pradziu vyras sielojosi,kodel juoda duona neturi plutos, bet dabar jau sis veiksnys nebesvarbus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 10 20, 08:25)
jeigu norit pirkti, tai siūlau pirkti iš www.neriba.lt

aciu ziurejau ir pas juos, bet jie moulinexo neturi o kazkodel labai linkstu prie ju..bet dar yr laiko, gal persigalvosiu hihihi.gif

QUOTE(Margareta @ 2009 10 20, 09:31)
cia jus turit omeny bagetus? kazin ar verta uz tas bagetu formas ir dar pora papildomu funkciju taip brangiai moketi?  g.gif bet cia mano asmenine nuomone, aisku...  ax.gif prancuziska balta duonele kepa visos (kiek maciau) duonkepes
mirksiukas.gif

galingumo reikia didesnio norint iskepti dideli kepala duonos, tai sita kur 1650W tai kepa iki 1.5kg? taip? man tai ir 1kg per akis  biggrin.gif dazniausiai apsiriboju 750g  blush2.gif

aha apie bagetus as ax.gif tas kurias ziurineju internete moulinex 5000 ir 5003 skiriasi labai simboliskai.... uz 5000 parduotuvine kaina galima internete nupirkti 5003 mirksiukas.gif blush2.gif o ir internetine abieju skiriasi vos 40 lt blush2.gif

del galingumo jau net B vakar kamantinet pradejau - tai man jis paaiskino kad matyt greiciau isyla iki darbinio lygio viskas o paskui tikrai nenaudoja tokio galingumo nes duonele sudegtu unsure.gif na jis ne specas duonkepiu bet bande tai ismastyt bigsmile.gif del duonos dydzio, man aktualu didele duona,nes duonines armijos pas mane daug laugh.gif

tiesa vakar elektromarkte maciau Delonghi duonkepem akcijas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 20 spalio 2009 - 08:47