Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(atenesiuke @ 2009 10 17, 17:07)
sveikutes, jungiuos ir as prie duoneles kepeju. isigijom ir mes duonkepe, t.y parsivezem is seneliu senesne tokia. tai snd pabandem issikepti italiska duona, bet lb jau duonos apacia kieta. kazin nuo ko tai galejo but?  g.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif
Pabandyk iškept su kita programa

QUOTE(laurechka @ 2009 10 18, 11:45)
Supelijo mano raugas doh.gif  Buvo 6-ta diena jau jam..... Galvoju, kad nesandariai plevele uztraukiau todel ir supelijo.... MB nusimine labai, kad nebus rugines duonos dar savaite min.... Tai galvoju dabar ar bebandyt gamint man vel rauga ar nuleist rankas ir prasyt, kad is LT nupirktu ir atsiustu sauso raugo.... g.gif

Nenusimink ir nenuleisk ranku, visko būna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 18, 15:22)
Nenusimink ir nenuleisk ranku, visko būna  mirksiukas.gif

smile.gif Ale kaip zinot, ka dariau ne taip??? Jei neklystu, reik neduot oro visai, taip???
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 10 18, 16:24)
smile.gif Ale kaip zinot, ka dariau ne taip??? Jei neklystu, reik neduot oro visai, taip???


mano galva, tai reikia duoti oro g.gif as rauga uzdengus su plevele laikau, bet toje pleveleje specialiai pribaciau skyluciu, kad kvepuotu raugas..juk guvas daiktas, kaip pagalvoji....

gal but supelijo nes indas nelabai svarus buvo ar su kokiu sauktu nedezinfekuotu pamaisei. as visad kai ka darau su raugu tai indus ir irankius perlieju verdanciu vandeniu. rolleyes.gif
Atsakyti
Na, reiks tada bandyt su sterialiais indais padirbet....tik daba galvoju koki dydi imt??? Pradzioj emiau .75l, paskui perdejau i toki puoda plasmasini....

Laukiu kol is Delonos atrasys i mano uzklausima... o jei ne, tai reiks sese idarbint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 10 18, 16:24)
smile.gif Ale kaip zinot, ka dariau ne taip??? Jei neklystu, reik neduot oro visai, taip???

Aš uždarydavau, bet viršuj keletą skylučių padariau, nedideliu, nes jei atidengt-apdžiūdavo, o pilnai uždarytas-actu smirdėdavo
O dėl supelijimo, Margaret teisi, gal kas pasitaikė

Papildyta:
QUOTE(laurechka @ 2009 10 18, 16:59)
Na, reiks tada bandyt su sterialiais indais padirbet....tik daba galvoju koki dydi imt??? Pradzioj emiau .75l, paskui perdejau i toki puoda plasmasini....

Laukiu kol is Delonos atrasys i mano uzklausima... o jei ne, tai reiks sese idarbint smile.gif

Aš laikau plastmasinei dėžei(vakuuminei), man patogiausia
Atsakyti
Labutis. Norėjau paklausti tų, kurios naudojosi džemo programa, ar pas jus maišo tą verdantį džemą? Nes pas mane tik pradžioj pamaišo, o toliau verda nemaišydama. Nesuprantu, parašyta kad džemo programa. bet mano supratimu turi ir virimo metu pamaišyt, ar ne?
Atsakyti
sweikos merginos
norėjau pasiteirauti... paskaičiusi jūsų forumą taip užsimaniau namie keptos duonytės ax.gif bet neturiu duonkepės... gal rekomenduotumėt kokią? nes visiškai apie jas nieko nenusimanau... blush2.gif doh.gif su kokiom ir kiek funkcijų geriau mirksiukas.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 10 18, 17:37)
mano galva, tai reikia duoti oro  g.gif as rauga uzdengus su plevele laikau, bet toje pleveleje specialiai pribaciau skyluciu, kad kvepuotu raugas..juk guvas daiktas, kaip pagalvoji....



thumbup.gif Net balsu susijuokiau. Aš irgi palieku tarpus orui, bet tik todėl, kad taip perskaičiau, o pati nepagalvojau. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Renatelem @ 2009 10 18, 20:16)
Labutis. Norėjau paklausti tų, kurios naudojosi džemo programa, ar pas jus maišo tą verdantį džemą? Nes pas mane tik pradžioj pamaišo, o toliau verda nemaišydama. Nesuprantu, parašyta kad džemo programa. bet mano supratimu turi ir virimo metu pamaišyt, ar ne?


Pas mane irgi tik pradžioj pamaišo, bet labai gerai gaunasi. Aš kartais po pamaišymo išjungiu duonkepę ir vėl įjungiu, kad dar daugiau pamaišytų, o paskui jau palieku ramybėj.

Dariau slyvienę iš vengerkų slyvų. Kažkokia keista išėjo. Dar nežinau ar man patinka. Pačios slyvutės uogienėj,tai labai skanios. Ta slyvienė kur iš tokių biski didesnių slyvų man labiau patinka. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(geneira @ 2009 10 19, 00:02)
sweikos merginos
norėjau pasiteirauti... paskaičiusi jūsų forumą taip užsimaniau namie keptos duonytės  ax.gif  bet neturiu duonkepės... gal rekomenduotumėt kokią? nes visiškai apie jas nieko nenusimanau...  blush2.gif  doh.gif  su kokiom ir kiek funkcijų geriau  mirksiukas.gif  blush2.gif  ax.gif


Net nežinau ką rekomenduoti. Pas mane Moulinexas kur su bulkutėm, tai tas bulkutes tik pradžioj kepėm, dabar kokius metus nekepėm. Net pamiršau, kad dar ir tokias skardeles turiu. O iš programų, tai naudoju pagrindinę, greitą, mielinės tešlos be kepimo, bemielės tešlos ir uogienių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 16, 20:29)
Kiekvienoj duonkepei skirtingai. Aš dažniausia, užminkau su tešlos programą ir palieku(vis tiek reikia naktį pakildint), o po to kepu su kepimo programa. Ir viskas  blush2.gif

o kiek laiko reikia nustatyti kepimui? jei pvz miltu bendra mase 500 g? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 10 18, 20:16)
Labutis. Norėjau paklausti tų, kurios naudojosi džemo programa, ar pas jus maišo tą verdantį džemą? Nes pas mane tik pradžioj pamaišo, o toliau verda nemaišydama. Nesuprantu, parašyta kad džemo programa. bet mano supratimu turi ir virimo metu pamaišyt, ar ne?



Sveika 4u.gif pas mane uogienės programa ištisai makaluoja, kol verda uogienė. Praktiškai jokio sustojimo nėra g.gif na, gal keliom sekundėm kokiu momentu ir sustoja, bet visumoj, tai nuolatinis maišymas smile.gif
Atsakyti
pas mane Moulinex'as be bulkuciu, bet uogene tai pastoviai maiso.

del tu duonkepiu tai cia jau ne karta buvo kalbeta apie funkcijas ir pan. mirksiukas.gif pagal kisene kiekvienas isirenka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 10 18, 19:16)
Labutis. Norėjau paklausti tų, kurios naudojosi džemo programa, ar pas jus maišo tą verdantį džemą? Nes pas mane tik pradžioj pamaišo, o toliau verda nemaišydama. Nesuprantu, parašyta kad džemo programa. bet mano supratimu turi ir virimo metu pamaišyt, ar ne?

Pas mane praktiškai jokio sustojimo nėra, gal trumpam sustoja, bet visumoj, tai nuolatinis maišymas

QUOTE(geneira @ 2009 10 18, 23:02)
sweikos merginos
norėjau pasiteirauti... paskaičiusi jūsų forumą taip užsimaniau namie keptos duonytės  ax.gif  bet neturiu duonkepės... gal rekomenduotumėt kokią? nes visiškai apie jas nieko nenusimanau...  blush2.gif  doh.gif  su kokiom ir kiek funkcijų geriau  mirksiukas.gif  blush2.gif  ax.gif

Pavartyk pora puslapiu atgal, nepatingėk, o tai nusibodo kiekvienoj temoj tas pats per tą patį doh.gif

QUOTE(baltanosis @ 2009 10 19, 07:49)
o kiek laiko reikia nustatyti kepimui? jei pvz miltu bendra mase 500 g?  g.gif

Pas mane yra kepimo programa, ji trunka lygiai valanda. Jei pas tave galima nustatinėt, tai gal tada yra instrukcijoj koks paaiškinimas, net nežinau g.gif

Atsakyti