Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(ANETELE @ 2009 10 05, 19:17)
Tommika man tavo avataras  thumbup.gif  4u.gif .

O jau man kaip patinka hihihi.gif
Atsakyti
vovere74, kas ten Palangoj per Berlyno siena atsirado? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif jau antrą kartą važiavom pro ją ir niekaip nesuprantam... biggrin.gif biggrin.gif
o šiaip tai vakar skendau vos ne, o šiandien grožėjausi rudeniniais Palangos lapais ax.gif gaila, kad ne pati už vairo sėdėjau...
bet jaučiu tik vairuojant gali pamatyt, kaip juvelyrinę apvogęs vaikinas per ~20min sugeba apibėgti pusę Palangos nepagautas... doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
avataras toks mielas lotuliukas.gif man patinka irgi ax.gif
aš tai labai bijau, kad bučiau neužmiršus įjungt lempų.. važiuodama nuo taško A iki taško B patikrinu ar jos tikrai įjungtos kokius 5 -6 kartus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 10 04, 15:05)
sveika prisijungus čia  4u.gif  4u.gif
į užgesimų temą - vos tik pasiėmiau teises, sėdau vairuot (bijojau, bet draugas liepė, nes prieš pat pasiėmimą degiau noru, o po to visas ūpas dingo  biggrin.gif  biggrin.gif ), tai parkuodamasi prie universiteto penkis kartus užgesau  biggrin.gif  po to grupiokai mane ramino, sakydami, jog galiu kaltint bardiūrą ir mašiną, o ne pati save (taip taip, kaip jie kitaip ir sakys, kai esu seniūnė grupės  biggrin.gif ). o šiaip tai baimes į šoną, kai sėdi už vairo, nes kitaip gerai nebus  mirksiukas.gif



na as irgi prisijungsiu prie uzgesimu temos. Labai nemegstu kai sankryzoj uzsidegus zaliai sviesai jauni pacanai iki dugno ispaudzia gaza ir su didziausiais triuksmasi nurugsta i prieki doh.gif tai siandien pati stovejau sankryzoj, pati pirma eilej, zinoma dar pries kalniuka, o uz manes toks juodas mersas su laaabai nesimpatisku vairuotoju stovejo ir zinoma tas mersas man vos ne i uzpakali ilindes doh.gif na ir as jau stresuot pradejau, nes zinojau, kad arba reikia rankini uztraukt arba kazkaip su sankaba megint, nes uzsidegus zaliai sviesai tikrai buciau pariedejus atgal ir ivaziavus i ta dieda su mersu. Tai nusprendziau pazaisti su sankaba na ir zinoma, kad uzgesau doh.gif mersedesinsi diedas pradejo pypint as is to susijaudinimo uztraukiau rankini, uzvedziau masina spaudziaugaza, nuleidau rankini ir kaip schumaheris nurukau i prieki su tokiais triuksmais doh.gif nusprendiau, kad reikia praktikuotis su tuo rankiniu, nors ir labai nemegstu jo.

Pikolo nenuleisk nosies 4u.gif tokios avarijos visiems pasitaiko... as irgi labai bijau rikiuotis, o dar pas mus ir vairuot supergreitai reikia ir dar niekas uzleist nenori doh.gif tikrai sunku, bet po tokiu ivykiu dar budresne busi, nes suvoki dabar, kad avarija gali ivykti ant kiekvieno kampo, todel reikia labai labai atsargiai vairuoti ax.gif
taip kad sekmes ir drasos ir svarbiausia budrumo ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 06, 20:55)
nusprendiau, kad reikia praktikuotis su tuo rankiniu, nors ir labai nemegstu jo.

Sakyčiau, negerai nusprendei blush2.gif Geriau nuspręsk mokytis sjausti mašiną ir su sankaba įkalnėje pajudėt - daug paprasčiau, patogiau, greičiau.... Na, ir šiaip, dar neteko matyt vairuotojo, kuris, kad pajudėt įkalnėn, rankinį naudotų.
Atsakyti
Aš užgęstu labai labai retai ir per žioplą galvą, kai sąnkryzose ne ant laisvos stoviu, o pvz ant trečio bėgio. Užmetu akį, kad pirmas lyg ir, o iš tikro trečias būna doh.gif Bet čia kelis kartus tėra buvę.
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 10 05, 21:43)
vovere74, kas ten Palangoj per Berlyno siena atsirado?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  jau antrą kartą važiavom pro ją ir niekaip nesuprantam...  biggrin.gif  biggrin.gif
o šiaip tai vakar skendau vos ne, o šiandien grožėjausi rudeniniais Palangos lapais  ax.gif  gaila, kad ne pati už vairo sėdėjau...
bet jaučiu tik vairuojant gali pamatyt, kaip juvelyrinę apvogęs vaikinas per ~20min sugeba apibėgti pusę Palangos nepagautas...  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

blink.gif Kokia siena? Aš savo maršrutu visad suku ir jokios sienos naujos nemačiau. Apie ką tu?
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 10 06, 21:54)
blink.gif Kokia siena? Aš savo maršrutu visad suku ir jokios sienos naujos nemačiau. Apie ką tu?


basankės pradžioj pačioj biggrin.gif biggrin.gif kažkoks medinis kažkas yra ir niekaip su draugu nesuprantam, kas ten per briedas... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 06, 20:55)
na as irgi prisijungsiu prie uzgesimu temos. Labai nemegstu kai sankryzoj uzsidegus zaliai sviesai jauni pacanai iki dugno ispaudzia gaza ir su didziausiais triuksmasi nurugsta i prieki doh.gif  tai siandien pati stovejau sankryzoj, pati pirma eilej, zinoma dar pries kalniuka, o uz manes toks juodas mersas su laaabai nesimpatisku vairuotoju stovejo ir zinoma tas mersas man vos ne i uzpakali ilindes doh.gif  na ir as jau stresuot pradejau, nes zinojau, kad arba reikia rankini uztraukt arba kazkaip su sankaba megint, nes uzsidegus zaliai sviesai tikrai buciau pariedejus atgal ir ivaziavus i ta dieda su mersu. Tai nusprendziau pazaisti su sankaba na ir zinoma, kad uzgesau doh.gif  mersedesinsi diedas pradejo pypint as is to susijaudinimo uztraukiau rankini, uzvedziau masina spaudziaugaza, nuleidau rankini ir kaip schumaheris nurukau i prieki su tokiais triuksmais doh.gif  nusprendiau, kad reikia praktikuotis su tuo rankiniu, nors ir labai nemegstu jo.

Pikolo nenuleisk nosies 4u.gif  tokios avarijos visiems pasitaiko... as irgi labai bijau rikiuotis, o dar pas mus ir vairuot supergreitai reikia ir dar niekas uzleist nenori doh.gif  tikrai sunku, bet po tokiu ivykiu dar budresne busi, nes suvoki dabar, kad avarija gali ivykti ant kiekvieno kampo, todel reikia labai labai atsargiai vairuoti  ax.gif 
taip kad sekmes ir drasos ir svarbiausia budrumo ir viskas bus thumbup.gif

treniruokis ne nuo rankinio o su sankaba gaudyt ir visada greitai pajudesi visur ir kai tiesiai ir kai i kalniuka drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu aš į kalną ne rankiniu pajudu jei reikia, man kaip tik lengviau su sankaba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 06, 21:22)
Aš užgęstu labai labai retai ir per žioplą galvą, kai sąnkryzose ne ant laisvos stoviu, o pvz ant trečio bėgio. Užmetu akį, kad pirmas lyg ir, o iš tikro trečias būna doh.gif Bet čia kelis kartus tėra buvę.

O kaip tu taip su bėgiu stovi sankryžoj g.gif Sankabą išmynus, ar ką? O kodėl, gi negerai taip? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 06 spalio 2009 - 21:32
Nu jo, išmynus, kartais pamirštu apsižioplinus ant laisvo palikt, nu labai labai retai būna, bet būna.
Atsakyti