Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 23:01)
tai siandien jau normaliai.
atrodo visada laikausi saugaus atstumo, bet vat kazkaip taip gavosi. norejau greiciau persirikiuot, nesitikejau, kad priekyje gali stabdyt, nes lyg ir nebuvo del ko. pasak kitos masinos keleives: isbego kaciukas. tik kad niekas apart ju nemate jokio kaciuko ir kai paklausiau kur jis bego, nesugebejo atsakyt. keleive tai isviso buvo gatava mane suest, lyg tais man ta situacija butu buvusi maloni. gerai kad bent vairuotojas ramiai reagavo. vat ka reiskia skubet namo penktadieni doh.gif

oi pikolo console.gif
nemalonus reikalas,aciu die nukentejo tik maskes 4u.gif nors aisku laukia remontai,islaidos ir tt doh.gif


mano viena kolege labai megsta rikiuotis vos kitai masinai pravaziavus, nuo jos galo kokia 10 cm,bijau su ja vaziuoti doh.gif doh.gif tiesiogine to zodzio prasme nardo tarp masinu... o gal cia tik man taip atrodo g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif
noriu prisijungti prie Jūsų būrio 4u.gif

teises turiu nuo 2008 03 21.. o vairuot pradejau tik 2009 10 03 ax.gif tai vat.. gerus 1,5 m nevairavau.. dabar nusipirkau mašiniuką, kad nebereiktų šalti žiemą smile.gif

pirmą dieną (vakar) galvojau, kad esu visiška nevykėlė, kai bandžiau važinėt aikštelėj.. bet paskui, kai išvažiavau į gatvę jau geriau buvo smile.gif o vakare jau galvojau, kad labai puikiai vairuoju cool.gif aišku, įgudžių dar labai labai trūksta.. kaip reiks parkuotis prie universiteto net neįsivaizduoju doh.gif
o šiandien tai net 3 kartus prie vienos sankryžos užgesau.. doh.gif blush2.gif
bet kaip sakoma, niekas negimė mokėdamas..
tikiuosi, priimsit mane į savo būrį.. o aš ir toliau pasakosiu, kaip man sekasi vairuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2009 10 04, 14:59)



Sveika prisijungusi! 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2009 10 04, 14:59)



sveika prisijungus čia 4u.gif 4u.gif
į užgesimų temą - vos tik pasiėmiau teises, sėdau vairuot (bijojau, bet draugas liepė, nes prieš pat pasiėmimą degiau noru, o po to visas ūpas dingo biggrin.gif biggrin.gif ), tai parkuodamasi prie universiteto penkis kartus užgesau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif po to grupiokai mane ramino, sakydami, jog galiu kaltint bardiūrą ir mašiną, o ne pati save (taip taip, kaip jie kitaip ir sakys, kai esu seniūnė grupės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ). o šiaip tai baimes į šoną, kai sėdi už vairo, nes kitaip gerai nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 11:43)
atejau pasiguost. padariau vakar avarija.

Oi nekas verysad.gif imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Saunuole kad neturi baimes vaziuoti toliau mirksiukas.gif .
O as vakar dekojau dievui kad teises turiu dukrytei nelaime atsitiko veziauy greitaja verysad.gif ,isgascio daug turejau bet susitvardziau .
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2009 10 03, 20:03)
na patvarkiau šiek tiek, padariau pagal datą, bet va manau daugelį trint reiktų, nesilanko g.gif

Netrinkit,netrinkit blush2.gif juk vazinejam smile.gif .
Jei rimtai nevisada turiu ka pasakyti vienu ar kitu kalusimu tai tiesiog paskaitau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 23:01)
...keleive tai isviso buvo gatava mane suest, lyg tais man ta situacija butu buvusi maloni. gerai kad bent vairuotojas ramiai reagavo.

Jaune pirma karta girdziu (skaitau) toki dalyka, kad bjauriausiai elgiasi keleiviai, o ne vairuotojai doh.gif

QUOTE(ingauk @ 2009 10 04, 09:13)
va butent keleiviai dazniausia ir puola, vairuotojai kazkaip prisilaiko  cool.gif

Va va ir as apie ta pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2009 10 04, 14:59)
Sveikos mergaitės smile.gif
noriu prisijungti prie Jūsų būrio  4u.gif

teises turiu nuo 2008 03 21.. o vairuot pradejau tik 2009 10 03  ax.gif  tai vat.. gerus 1,5 m nevairavau.. dabar nusipirkau mašiniuką, kad nebereiktų šalti žiemą smile.gif

pirmą dieną (vakar) galvojau, kad esu visiška nevykėlė, kai bandžiau važinėt aikštelėj.. bet paskui, kai išvažiavau į gatvę jau geriau buvo smile.gif o vakare jau galvojau, kad labai puikiai vairuoju  cool.gif  aišku, įgudžių dar labai labai trūksta.. kaip reiks parkuotis prie universiteto net neįsivaizduoju  doh.gif
o šiandien tai net 3 kartus prie vienos sankryžos užgesau..  doh.gif  blush2.gif
bet kaip sakoma, niekas negimė mokėdamas..
tikiuosi, priimsit mane į savo būrį.. o aš ir toliau pasakosiu, kaip man sekasi vairuot  ax.gif

Sveika šaunuole kad po tiek ir išlindai i miesta ,prie univero geriau atvažiuot anksti ryte tada vietos daug ,lengviau bus prisiparkuot drinks_cheers.gif svarbiausia nebijok bet buk atsargi ir laikykis atstumu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pikkolo, uzjauciu verysad.gif nemalonus ivykis, bet gerai kad tik masiniukai nukentejo 4u.gif

Tommika, sveika prisijungusi mirksiukas.gif sekmingo raliavimo smile.gif
Atsakyti
dėkui mergaitės, už palaikymą 4u.gif

tai man ryte reikia važiuoti į darbą, o vakare į universitetą.. neįsivaizduoju, kaip man pavyks viskas.. ypač prisiparkavimas prie universiteto.. doh.gif
papasakosiu rytdienos nuotykius.. wink.gif
Atsakyti
Iš pat pradžių, Pikkolo - užjaučiu. Viskas bus gerai, nepaleisk tik vairo 4u.gif

O dabar papliurpsiu apie pirmąją savo ilgą kelionę SAVARANKIŠKAI. Nepaisant fakto, kad beveik visą laiką šalia sėdėjo "šturmanas" MB, "reguliavęs" man eismą ir komentavęs ženklus bei vairavimo kultūrą.

Pirmas sėdimas prie vairo - autonuomos punktas Vilniuje. Visoms, norinčioms pavairuoti, tačiau neturinčioms mašinos, rekomenduoju busikas.lt Jie nuomoja auto ir neturintiems vairavimo stažo (kas mums, naujai iškeptoms vairuotojoms yra aktualu). Brangus malonumas, bet kartais reikia... Išsirinkau Opel Corsa, įsimylėjau beveik - mažalitrė pupulė, labai gražiai važiavosi, džiaugiaus ir džiaugiaus, net su mašina kalbėjausi lotuliukas.gif

Aga, susimoku, rakčiukai, sutartėlė. Užsikišu klevo lapus, dėl šventos ramybės. Važiuoju. VIENA. Pirmas išsukimas į kelią - blinkt, užgesau doh.gif o toliau jau kaip per sviestą. Daugmaž. Iš Laisvės pr. pasukus į Justiniškių g. prie šviesoforo supratau, kad ne toj juostoj "sėdžiu", reikia persirikiuot. Aga, tuoj - o juk raudona jau dega. Rodau posūkį, kažkoks dėdulė palieka tarpą - įlendu, netgi padėkoju su avariniu lotuliukas.gif Iki namų parvažiavau be problemų.

Susikraunam daiktus, įsisodinu MB - lekiam. Mieste kaip mieste. Su visokiais bl..t ir kitais žodelyčiais. Išvažiuojam į magistralę. Minu 90 km/h. Nestresuoju, viskas ok. Tik visa įraudus kaip burokas biggrin.gif

Pasiekiam Kauną. Em, nenoriu nieko sakyti, bet kauniečiai yra kauniečiai - pirma stresinė situacija: prieš pat nosį persirikiuoja šūstras Peugeot, net neatsimenu, ar pristabdžiau jį pamačiusi - kad išsigandau, tai faktas.

Už Kauno vėl viskas ok. Dar viena situacija - greitėjimo juosta iš lėto važiuoja sena Audi. Aš - pirmoj juostoj, mano greitis 80-90 km/h. Išlenda - ajopšikmedis, aš ant stabdžių, sankabą-bėgis. Staigiai lėtinu. Į antrą juostą negaliu lįst - užimta. Atsilaisvina - aplenkiu Audi. Po manevro matau, kaip dėdulė grįžta atgal į greitėjimo juostą doh.gif ir kas tokius perdylas į kelią leidžia...

Už Kryžkalnio nusukam link Šilalės. Nesakysiu, kad dariau savo pamėgtą klaidą - posūkį daryt išminta sankaba. Thpu, vos įsipaišiau. MB tik pastėro (P.S. Į kelionės pabaigą ši klaida buvo sėkmingai išgydyta)

Ir tada prasidėjo "esktremalūs pojūčiai" - miesteliai, kaimeliai... nežinomi keliai. Šturmanas tik diktuoja: į kairę, į dešinę.. O mano akys diiidelės diiidelės. Iki Ventės rago likus ~30 km, sutemo, tai važiavau vos 40 km/h. Tik įjungiu ilgąsias, tuoj priešpriešiais mašina atvažiuoja. Išjungiu - pačios žinot, kiek daug kelio matosi. Taip ir važiavau siauru keliu su medžiais grioviuose. Juokingiausia, išjungiant ilgąsias sugebėdavau parodyti posūkį, tos jautrios svirtelės nežinau, ką kiti vairuotojai galvojo smile.gif

Paskui buvo dar viena situacija, kurios pavojingumą supratau tik vėliau - važiuoju, o dešinėj pusėj oplia iš griovio lipa stirna. Atsimenu, kad dešinė koja iškart pametė akseleratorių, bet ką veikė kairė - nežinau doh.gif tik spėjau pasigėrėt - vau, kokia graži stirna. Aga, graži, jei būtų nesustojusi ir šokusi per kelią - būčiau apturėjus BUMPT verysad.gif Tai dabar dėkoju tai stirnelei, kad neišdrįso lįsti po ratais, kad sustojo ir mane praleido.

Atvažiavom. Prisiparkuoju. Laimei kiemas didelis, mašinos tik trys. Kitą dieną pasivažinėjau, kaip niekada - kaimo keliai, žvyrkeliai, staigūs posūkiai, statūs tiltai (tas didelis tiltas Rusnėje labai įsiminė, kai važiavau, MB sakiau: "Skrendam!"), o kur dar keliai, kur važiuojant bijojau, kad netektų su kuo prasilenkti - tokie siauri. Susidraugavau su mašina, nors ji ir taip labai miela. Pagavau save, kartais nepastebinčią ženklų - Šilutėje lindau į tiltą, nors buvo priešpriešinio eismo pirmybė (gerai, kad MB pastebėjo), o Ventės rage vos po ženklu "Eismas draudžiamas" nenuvažiavau doh.gif

Išvažiuojant iš pamario krašto (šiandien) dar švietė saulė. Sumanėm važiuoti pro Klaipėdą. Pradėjo lyti. Jakų žiede lietus pylė taip, kad ojojoj. Štai tau ir pirmosios pamokos, kas yra akvaplaningas - jausmas, kad mašina kone čiuožia, nėra labai malonus. O kur dar kariavimas su valytuvais... Lietui pasibaigus - kita pamoka buvo šoninis vėjas. Aga, jaučiasi, kaip mašinytę meta į šoną atvirame lauke. Turėjau jauduliuko truputį.

Toliau nieko ypatingo. Visi lenkė, nei vienas nepypino. Užgesau kelis kartus, pasisekė, kad nei karto sankryžoje, o tik aikštelėje bemanevruojant. Niekur nieko nekliudžiau, mašinos nesupyliau. Grąžinau sveiką ir... purviną biggrin.gif

Per savaitgalį nuriedėjau ~800 km. Praktika neįkainuojama. Noriu dar thumbup.gif po teisių gavimo nepraėjo net mėnuo tongue.gif

P.S. Savo mašiniuko dar neturim, bet tikiuosi, kad vairuoti teks greičiau, nei po pusmečio smile.gif galite rašyti į pradedančiųjų vairuotojų sąrašą - teises gavau 2009.09.10
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 10 04, 22:39)
O dabar papliurpsiu apie pirmąją savo ilgą kelionę SAVARANKIŠKAI.

galite rašyti į pradedančiųjų vairuotojų sąrašą - teises gavau 2009.09.10


thumbup.gif Saunuole! 4u.gif

Viena dienele anksciau nei as pries du metus! mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 10 04, 22:39)
O dabar papliurpsiu apie pirmąją savo ilgą kelionę SAVARANKIŠKAI.

Nuostabus pasakojimas thumbup.gif Ir puiki kelionė 4u.gif
Atsakyti