Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Aga Aga, aš irgi noriu būt prie raliuotojų, sakė Tavęs prašyt, kad įrašytum 4u.gif 4u.gif
teises turiu nuo 2009.02.28 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 10 03, 14:25)
Aga Aga, aš irgi noriu būt prie raliuotojų, sakė Tavęs prašyt, kad įrašytum  4u.gif  4u.gif
teises turiu nuo 2009.02.28  ax.gif

Įtraukiau 4u.gif

Grafee`, nuo kada tu vairuoji? rolleyes.gif
Atsakyti
Aga gal ir mane itrauksi i saraša raliuotoju,teises turiu nuo 2009 04 10 blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 03, 14:29)
Grafee`, nuo kada tu vairuoji?  rolleyes.gif

sąrašiuke matosi, nuo '06.09.01 smile.gif
Atsakyti
na patvarkiau šiek tiek, padariau pagal datą, bet va manau daugelį trint reiktų, nesilanko g.gif
Atsakyti
aga, kuriant naują temą ir aš pagalvojau, kad reikia pravalyti neaktyvias ralistes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 03, 21:03)
na patvarkiau šiek tiek, padariau pagal datą, bet va manau daugelį trint reiktų, nesilanko g.gif

Na užtat nauju atsiranda gal ilgiau neužmirš kur raliuoja bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pikkolo, ciupk 4u.gif Ir nenusimink labai! console.gif
Jei turi noro, papasakok kaip viskas ivyko! unsure.gif

QUOTE(Aga @ 2009 10 03, 12:12)
Merginos, žiemą dažnai būna, kad rankinis užšąla, kam to vargo paskui ir problemų. Pasiklausinėkit aplinkinių, ne taip ir retai tai nutinka.


Zinau... blush2.gif
Bet neveltui mokomes is savu klaidu, o ne is kitu! doh.gif blush2.gif
Jei kas nors salia vaziuojantis pastoviai kaltu i galva, gal ir pakeisciau savo iprocius, bet kadangi pas mane ir taip "vystosi skleroze" biggrin.gif , tai tas reikalas beprasmiskas... blush2.gif

QUOTE(Aga @ 2009 10 03, 21:03)
na patvarkiau šiek tiek, padariau pagal datą, bet va manau daugelį trint reiktų, nesilanko g.gif


drinks_cheers.gif As apie tai irgi buvau susimasciusi! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2009 10 03, 13:05)
užjaučiu verysad.gif nemaloni savijauta turbūt.. bet su laiku praeis.  4u.gif
o kaip viskas nutiko?

tai siandien jau normaliai.
atrodo visada laikausi saugaus atstumo, bet vat kazkaip taip gavosi. norejau greiciau persirikiuot, nesitikejau, kad priekyje gali stabdyt, nes lyg ir nebuvo del ko. pasak kitos masinos keleives: isbego kaciukas. tik kad niekas apart ju nemate jokio kaciuko ir kai paklausiau kur jis bego, nesugebejo atsakyt. keleive tai isviso buvo gatava mane suest, lyg tais man ta situacija butu buvusi maloni. gerai kad bent vairuotojas ramiai reagavo. vat ka reiskia skubet namo penktadieni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 23:01)

...norejau greiciau persirikiuot, nesitikejau, kad priekyje gali stabdyt, nes lyg ir nebuvo del ko. pasak kitos masinos keleives: isbego kaciukas. tik kad niekas apart ju nemate jokio kaciuko

Na taip tikrai gali kiekvienam nutikt, nenuspėsi kodėl ir kas sumąstys stabdyti... o diena iš dienos važiuojant nė nebesusimąstai, kad atstumas gal kokiai staigmenai ištikus, jau ir nebe visai saugus. Reikės ir man vėl į jį atkreipti dėmesį. Šaunuolė, kad toliau vairuoji 4u.gif

O ta keleivė kEWle, negalima pult žmogaus schmoll.gif Jei situacija tokia ,,su kačiuku", juolab.
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 10 04, 00:03)
Na taip tikrai gali kiekvienam nutikt, nenuspėsi kodėl ir kas sumąstys stabdyti... o diena iš dienos važiuojant nė nebesusimąstai, kad atstumas gal kokiai staigmenai ištikus, jau ir nebe visai saugus. Reikės ir man vėl į jį atkreipti dėmesį. Šaunuolė, kad toliau vairuoji  4u.gif

O ta keleivė kEWle, negalima pult žmogaus  schmoll.gif  Jei  situacija tokia ,,su kačiuku", juolab.

va butent keleiviai dazniausia ir puola, vairuotojai kazkaip prisilaiko cool.gif
Atsakyti
ir iš viso iš keleivio vietos viskas atrodo kur kas baisiau - ir kad atstumas per mažas, ir kad kačiukai ar "kažkas panašaus į šunį" pasimaišė kelyje (čia per "Reidą" taip pasakę yra biggrin.gif ), ir šiaip viskas baisiau atrodo...
pikkolo, smagiausia, jog nepraradote noro vairuoti, neišsivystė baimė, kaip man tikrai būtų ir kad nuostoliai tik finansiniai ir tik dėl metalo gabalo, o ne dėl sveikatos 4u.gif 4u.gif
o mano draugas jau vakar galutinai suprato, kad mano reakcija į kokias nors avarines situacijas yra labai labai bloga ir kažin kaip būtų, jei man sėdint už vairo būtų kokia nors avarinė situacija. mat užvakar važiavom sankryžoj vienoj, jis spėjo išsukt posūkiui į kairę, nes iš tiesiai atlėkė BMW ir tikrai maniau, jog padarys mano pusę per visus galus biggrin.gif biggrin.gif tai užsidengiau akis ir nei žodžio, nes nebeturėjau jėgų nieko pasakyt biggrin.gif biggrin.gif
po to važiavom jau link Šventosios ir prie vienos kavinių šuniukas perbėgo kelią, bet, matyt, suprato, kad ten neturi ką veikt, ir pradėjo bėgt atgal - nu ir ką, aš ir vėl akis užsidengiau ir kvėpavimą sulaikiau... nu o ką man daugiau daryt? biggrin.gif biggrin.gif tai draugas pradėjo juokaut iš manęs, kad jei būtų avarinė situacija man, tai turbūt vairas iš rankų ir rankos ant akių, kad nieko nematyčiau, nes labai bijau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti