Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Evut @ 2009 12 05, 23:49)

čia su tais tikrais tai mūsų univere yra asaba... tokia pati keista (keisto stiliaus, šiek tiek žvairoka, na bet juk visko būna...), o dar mašina tokia senutė senutė kažkokia, vw kažkuris modelis, ji dažyta dviem spalvom - geltona ir žalia, kalpokai nuvaryti juodais dažais, o ant lango net ne vienas, o kokie penki tikri klevo lapai  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

blink.gif blink.gif blink.gif Nu joooo..... Visokių būna, aišku... Nu bet tokio grožio dar neteko matyti schmoll.gif biggrin.gif O kaip policija, kažin g.gif Tuos tikrus lapus kaip anuos 'žalius' užskaito g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes,o as niekaip nesusitvarkau su savo masinytes langu rasojimu,tokia katastrofa man dabar vazineti,jie taip rasoja doh.gif kaip jus kovojat su sia problema
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 07, 19:41)
sveikutes,o as niekaip nesusitvarkau su savo masinytes langu rasojimu,tokia katastrofa man dabar vazineti,jie taip rasoja doh.gif kaip jus kovojat su sia problema


Mano masinoj irgi rasoja, nes ne nauja masina (kitoj masinoj nerasoja, nes isijungia ta kazkokia klimato kontrole, ar kas ten per velnias blush2.gif ). Tai savaitgali nusipirkau kazkokia purskiama priemone nuo langu rasojimo, ziuresim ar padeda ka nors, nes siandien tik pirma diena buvo, kaip esu issipurskus langus su ja... g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 07, 21:51)
Mano masinoj irgi rasoja, nes ne nauja masina (kitoj masinoj nerasoja, nes isijungia ta kazkokia klimato kontrole, ar kas ten per velnias blush2.gif ). Tai savaitgali nusipirkau kazkokia purskiama priemone nuo langu rasojimo, ziuresim ar padeda ka nors, nes siandien tik pirma diena buvo, kaip esu issipurskus langus su ja... g.gif

kas per priemone bigsmile.gif ?o koks efektas siandien?as tai kaip islipu is masinos,toks vaizdas,kad viduj pirtis,bet ten nera silta,tik langai aprasoje doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 07, 20:13)
kas per priemone bigsmile.gif ?o koks efektas siandien?as tai kaip islipu is masinos,toks vaizdas,kad viduj pirtis,bet ten nera silta,tik langai aprasoje doh.gif  unsure.gif


Ai nzn, Iki parduotuvej prie visu langu plovikliu ir t.t. radau, apie ~11 litu kainuoja, nu siandien lyg ir nieko buvo! g.gif
Atsakyti
Aš irgi tokią priemonę panaudojau, kolegė davė, nupurškiau ir nuvaliau, neberasoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 07, 21:41)
sveikutes,o as niekaip nesusitvarkau su savo masinytes langu rasojimu,tokia katastrofa man dabar vazineti,jie taip rasoja doh.gif kaip jus kovojat su sia problema

esu girdejusi,kad jei langai labai rasoja tai masina buvo skendusi
Atsakyti
Nesamonė, tai 90 procentų būtų skendusios hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 07, 22:40)
esu girdejusi,kad jei langai labai rasoja tai masina buvo skendusi

oi tada musiske -tikras skenduolis lotuliukas.gif nes pas mus visi visi langai aprasoja, prie kiekvieno sviesoforo su skuduruku tenka valyti doh.gif zodziu ziauriai rasoja, dar praeitais metais ne taip buvo, nu bet siemet doh.gif
Atsakyti
wiknw, o tai nepadeda langų vėjelis??? ohmy.gif aš iškart jungdavau įlipus, kols šilčiau buvo tai tik vėjelį, dabar kur šildytuvas plius vėjėlis.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 07, 22:39)
Aš irgi tokią priemonę panaudojau, kolegė davė, nupurškiau ir nuvaliau, neberasoja thumbup.gif



QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 07, 22:40)
esu girdejusi,kad jei langai labai rasoja tai masina buvo skendusi

nesamone ax.gif butu daug tokiu

QUOTE(wikne @ 2009 12 07, 22:43)
oi tada musiske -tikras skenduolis  lotuliukas.gif  nes pas mus visi visi langai aprasoja, prie kiekvieno sviesoforo su skuduruku tenka valyti doh.gif zodziu ziauriai rasoja, dar praeitais metais ne taip buvo, nu bet siemet  doh.gif

nu,tai vat ir as su skuduru,kaip feja su skuuduru plevesuoju,bet kaip uz....sa doh.gif siandien turejau minciu pavazinet,bet tie langai visa nora uzmuse unsure.gif verysad.gif

QUOTE(Aga @ 2009 12 07, 22:44)
wiknw, o tai nepadeda langų vėjelis??? ohmy.gif aš iškart jungdavau įlipus, kols šilčiau buvo tai tik vėjelį, dabar kur šildytuvas plius vėjėlis.

nepadeda,zaidziu istisai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 07, 22:43)
Nesamonė, tai 90 procentų būtų skendusios hihihi.gif

esu dirbusi masinu valymo salone,tai atvarydavo daug skenduoliu
Atsakyti