Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 05, 13:09)
Tiesiog pas mus cia kartais buna kelias dienas ramu, o buna, kad per diena po kelis puslapius prirasom! ax.gif

Aaaa, galvojau gal be nuotaikos visos unsure.gif
Dabar aišku irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 05, 11:32)
Labas rytas blush2.gif Tai ar draugausit su manim? unsure.gif

Draugausim butinai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif
Kažin, ar multti su mašina išlėkė šiandien? g.gif
Atsakyti

Mano 'taisykliu lauzymas' - tai kuomet nors ir yra greicio apribojimai(pvz. 50), bet nespaudziu ant stabdzio, ir plaukiu su srove (~70), nors tai jau ir pazeidimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 05, 16:47)
bigsmile.gif  bigsmile.gif
Kažin, ar multti su mašina išlėkė šiandien? g.gif


Neišlėkiau biggrin.gif nes į paskaitas nevariau lotuliukas.gif tiesiog čia mūsų grupė nusprendė, kad visi bijo kiaulių gripo ir nėjom biggrin.gif sakė univere tuštuma buvo unsure.gif

Ryt lėksiu į miestą pavažinėt dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 12 05, 21:50)
Neišlėkiau  biggrin.gif  nes į paskaitas nevariau  lotuliukas.gif  tiesiog čia mūsų grupė nusprendė, kad visi bijo kiaulių gripo ir nėjom  biggrin.gif  sakė univere tuštuma buvo  unsure.gif

Ryt lėksiu į miestą pavažinėt dirol.gif

Nu tai sėkmės rytoj 4u.gif
O aš čia vos ne špygas laikiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 05, 23:12)
Nu tai sėkmės rytoj 4u.gif
O aš čia vos ne špygas  laikiau  unsure.gif


Atsiprašau unsure.gif 4u.gif tiesiog buvau rimtai nusiteikus važiuoti, ir kai ryte paskambino grupiokas, tai nusiminiau... rolleyes.gif bet aj, ryt šturmuosiu Vilnių ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 12 05, 22:22)
Atsiprašau  unsure.gif  4u.gif  tiesiog buvau rimtai nusiteikus važiuoti, ir kai ryte paskambino grupiokas, tai nusiminiau...  rolleyes.gif bet aj, ryt šturmuosiu Vilnių  ph34r.gif

irnesakyk.gif Aišku biggrin.gif Bet šiaip geriausias būdas prisiversti vairuoti, kai nesinori- reikalai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 06, 00:03)
irnesakyk.gif Aišku biggrin.gif Bet šiaip geriausias būdas prisiversti vairuoti, kai nesinori- reikalai hihihi.gif


Per ateinančius du mėnesius tų "reikalų" man bus daug - sesija biggrin.gif taip kad teks man važiuot, ir parkuotis, ir vsio takoje biggrin.gif reik tik lapus žalius nusipirkt flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 12 06, 00:34)



nusipiešk arba tikrus klevlapius prie lapo priklijuok biggrin.gif biggrin.gif
čia su tais tikrais tai mūsų univere yra asaba... tokia pati keista (keisto stiliaus, šiek tiek žvairoka, na bet juk visko būna...), o dar mašina tokia senutė senutė kažkokia, vw kažkuris modelis, ji dažyta dviem spalvom - geltona ir žalia, kalpokai nuvaryti juodais dažais, o ant lango net ne vienas, o kokie penki tikri klevo lapai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif taip ir būna, kad baisu važiuot, kol ji iš aikštelės neišvažiuoja... biggrin.gif
p.s. draugas surado, kad polo senutėlis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 12 06, 00:34)
Per ateinančius du mėnesius tų "reikalų" man bus daug - sesija  biggrin.gif taip kad teks man važiuot, ir parkuotis, ir vsio takoje  biggrin.gif  reik tik lapus žalius nusipirkt  flirt.gif

Multi nebijok šiandien pavažinek po miesta iki univero ir atgal tai bus paskui drasiau clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 06, 00:49)
nusipiešk arba tikrus klevlapius prie lapo priklijuok  biggrin.gif  biggrin.gif


Nu čia irgi neblogai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tapse @ 2009 12 06, 09:09)
Multi nebijok šiandien pavažinek po miesta iki univero ir atgal tai bus paskui drasiau clap.gif  clap.gif


Tai man važiuo iki univero pakankamai drąsu, tik parkuotis nedrąsu dar biggrin.gif bet kaip vienas protingas žmogus pasakė - pasistatyk mašiną toliau esančioj aikštelėj ir nueik iki univero biggrin.gif
Atsakyti