Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Sveikos biggrin.gif Ir aš pas jus noriu ax.gif Pasiskaitinėti, gal būt nuotykiais pasidalinti blush2.gif
Atsakyti
Blyn panos, ryžtis ryt važiuot ar ne? biggrin.gif To be, or not to be, that is the question biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 12 04, 22:02)
Blyn panos, ryžtis ryt važiuot ar ne?  biggrin.gif To be, or not to be, that is the question  biggrin.gif

Aš tai dabar nevažiuoju, kur parkuotis sunku blush2.gif Mašiniukas biški pagedęs blush2.gif Bet tavo vietoj maučiau, kaip dar išmoksi, jei nevažiuosi?
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 04, 23:14)
Aš tai dabar nevažiuoju, kur parkuotis sunku blush2.gif Mašiniukas biški pagedęs blush2.gif Bet tavo vietoj maučiau, kaip dar išmoksi, jei nevažiuosi?


Taigi va ir aš taip galvoju. Žodžiu, dar visa naktis priešaky pamąstymui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 12 04, 22:18)
Taigi va ir aš taip galvoju. Žodžiu, dar visa naktis priešaky pamąstymui biggrin.gif

Aga, ir sėkmės vairuojant rytoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 12 04, 20:57)
Taigi,as ir pastebejau,kad mazai kas vazineja pagal visas taisykles ko mus moke.


O kaip lauzai taisykles? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 04, 23:31)
O kaip lauzai taisykles? smile.gif

lotuliukas.gif Aš važiavau čia vieną dieną į Gargždus, per Klaipėdą. Jau kaip erzinau kitus vairuotojus, tai net juokiausi sau pati viena mašinoj lotuliukas.gif Kur kelias remontuojamas buvo, vis dar ne daugiau 50 km/h ženklai. Aš važiavau gal 55 nes vis lipo ant subinės man kas nors doh.gif Bet tai nešėsi visi pro mane kaip pro stovinčią. Tikrai ne dešimt km viršydami greitį, o gerokai daugiau. O aš važiuoju ir galvoju, ar aš idiotė kokia, kad vis dar laikausi taisyklių, ar visi kiti idiotai, kad taisykles pažeidinėja g.gif
Seniai vairuojantys mane per dantį vis traukia, kad greičio niekad neviršiju, kad sustoju prieš stop liniją kur reik, o ne ant jos ar už jos, kad tik įsėdus į mašiną iškart prisisegu ir t.t. ir pan. Nu kaip kokia nenormali būčiau, kad laikausi taisyklių doh.gif Jau net pikta darosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 12 04, 22:02)
Blyn panos, ryžtis ryt važiuot ar ne?  biggrin.gif To be, or not to be, that is the question  biggrin.gif

Sveika prisijungus 4u.gif

As to pirmo, absoliuciai savarankisko karto, pamenu, negalejau sulaukti, tai kazkaip nesvarsciau vaziuoti-nevaziuoti, gavau teises ir kita diena isvaziaau i darba. Ir tau ta pati patariu padaryt. Nera tikamesnio karto pradet vazinet, negu tas, kai tikrai reikia kazkur nuvaziuoti, koks dar trulikas, pamirsk ji, tau ju nebereikia irnesakyk.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas blush2.gif Tai ar draugausit su manim? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 12 05, 00:19)
Jau net pikta darosi doh.gif


Na greiti as irgi virsiju ir kartais gerokai... blush2.gif
Bet siaip vazineju pagal taisykles, na dar kartais istisines kertu kur negalima, jei reikia apsisukti, o apsisukimo labai toli ieskoti... ax.gif

QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 05, 10:32)
Labas rytas blush2.gif Tai ar draugausit su manim? unsure.gif


Tai draugausim, draugausim! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 05, 10:46)

Tai draugausim, draugausim! 4u.gif

biggrin.gif Tai labai gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 05, 12:49)
biggrin.gif Tai labai gerai biggrin.gif


Tiesiog pas mus cia kartais buna kelias dienas ramu, o buna, kad per diena po kelis puslapius prirasom! ax.gif
Atsakyti