Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

tas tai tiesa g.gif
pestieji galvoja (dauguma), kad jie matomi, kad sustoti galima bet kada, bet is tikro taip nera schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
tad saugokim vieni kitus, nesiokim pestieji atsvaitus, o vairuojantiems linkiu daugiau budrumo kelyje, o ypac prie pereju santa2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 01, 00:20)
O aš  be galo džiaugiuosi atsakingais pėsčiaisiais, nes tik pati būdama už vairo supratau, kaip svarbu yra atšvaitai. Net mamai nupirkau, prie rankinuko prisegiau. Koks geras dalykas tamsiu paros metu jie thumbup.gif Ir kaip reikia saugot save, nes visai nesimato tamsiai apsirengusių tamsoje...

Džiaugiuosi ir aš atsakingais, bet labai liūdina tie kiti - neatsakingi. Pati vos nenunešiau vieno visai neseniai doh.gif Tamsu, o žmogus eina ta kelio puse, kad nemato atvažiuojančių mašinų, neblaivus mėtosi per pusę kelio, dar tamsiai apsirengęs doh.gif *****, sustojau ir išlipau, paprašiau pagailėti manęs, savęs ir savo artimųjų verysad.gif Tai nuėjo toliau nuo kelio, tik kažin kiek ilgam doh.gif Labai dažnai tenka matyti tamsiu paros metu einančius be atšvaitų, ne ta kelio puse kuria jiems saugiau būtų doh.gif
pas mus net pačiam mieste pasitaiko variantų doh.gif Šviesas dabar įjungia vėlokai, kai kurios gatvelės, taupymo sumetimais, išvis neapšviečiamos blink.gif Jau ne kartą teko giliai oro įkvėpt kai prieš pat nosį dviratininkas išnyra be jokių atšvaitų ant dviračio, nu išvis vaiduoklis. Aš pro tuos garažus, iš kur jis išlenda, jau bijau ir važiuot. Vis tuo pačiu laiku susitinkam kelyje. Sakau jei ir šią savaitę jį sutiksiu, rimtai skambinsiu policijai, jei žmogus pats nesisaugo - saugosim priverstinai.
Atsakyti
Daugiau pėsčiųjų vaikšto su atšvaitais, bet deja, daug dar vaikšto be atšvaitų ir tamsiais rūbais ir dar tokie ,,vaiduokiliai" tamsoje eina per gatvę kur jiems patinka.
Atsakyti
Laba diena,

Norėčiau prisijungti prie pradedančiūjų raliuotojų 4u.gif Egzaminą išsilaikiau iš trečio karto, ir dar kartą patvirtinu pasakymą, kad regitra yra "***** lizdas" biggrin.gif Sėkminga diena man buvo lapkričio 21 biggrin.gif Mašina yra, nenauja, planuojam keist į mažesnę, nes ir benzo daug ryja mieste, ir šiaip ji man per didelė ax.gif Buvau jau kartelį su MB išlėkus po miestą pasivažinėt, tai kaifavau biggrin.gif

Na tai ar priimsit?
Atsakyti
Aha,labutis,bandysiu ir as kartais prisijungt prie pradedanciuju,bet kai paskaitineju tai tos pradedancios jau cia visai krutos vairuotojos.As tai kadangi neseniai issilaikiusi,tai tai tik po truputi bandau viena is namu isvaziuot.Nu baisoka dar man,vis dar jauciuos toj masinoj kaip koks svetimkunis.Na bet vistiek geriau nei kada vyras salia sedi,nu jau tiek megsta kritikuot mane,kad siaubas.Jau sakiau tu man kompleksa ivarysi,kad nebenoresiu ne vairuot,nu tipo esu potenciali masinu lauzytoja.Osiaip tai irgi vyro masina didele-karavanas,tai sunkoka su ja biski,o dar tokia su charakteriu(kaip ir mano vyriskis)tai vat pratinuos po truputi.
Atsakyti
sveikos prisijungusios 4u.gif
waja, uoj, visos buvom pradedančios ir tik išlaikiusios egzaminus ax.gif taip kad nesipaaarink cool.gif 4u.gif
o šiaip važiavau šiandien tamsoj, vairavau paskutinį kartą gal praeitą savaitę, nepamenu tiksliai, tai vienu momentu taip sušvietė, kad į mane mašina parvažiuoja, tai net įsitempiau žiūrėt visa biggrin.gif biggrin.gif pasirodo toli buvo dvi mašinos viena už kitos ir taip labai lygiai švietė lempos, kad atrodė, jog ne keturios dega, o tik dvi blush2.gif
Atsakyti
Aš dabar intensyviai mąstau, ar man su mašina važiuot ryt į paskaitas, ar ne biggrin.gif kažkaip baisokoka, antras išvažiavimas būtų, o ten prie univero mano mašinų galybė ir įsiparkuot sunku. Tai va dabar ir galvoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 12 04, 21:37)



pačio pirmo parkavimo metu, kai tik pasiėmiau teises ir variau su draugu į paskaitas, prie univero užgesau gal penkis kartus doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet viskas dėl to, kad teko ant bardiūro mandrai važiuot kažkaip, o aš dar nevairavus taip, tai striokas, stresas, baimė... unsure.gif
Atsakyti
Jaučiu trulikas bus ryt mano draugas doh.gif
Atsakyti
Na,i miesta tai as dar viena nevaziavau,kadangi gyvenam uzmiesti,tai po ten ir sukiojuos,vaikiuka vezioju i darzeli.Aisku cia lengviau nei mieste,nera to eismo didelio.Bet is kitos puses tai pas mus ten nelabai kas taisykliu laikosi,vazineja pagal savas taisykles,tai kaip man tokiai pavyzdingai vairuotojai biski nekas.Bunu kartais nsuprasta.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 12 04, 21:47)



po kiek laiko priprasit prie miesto ritmo ir tada nebeatrodys, kad esat pavyzdinga vairuotoja ir kad kiti Jūsų nesupranta 4u.gif
aš dabar labai pastebiu, kad tikrai žiauriai pasikeitė vairavimas nuo tų pirmų dienų... ir šiaip, jei tektų eit dabar laikyt egzaminą, tai turbūt ne tik, kad iš pirmo karto, turbūt ir iš penkto neišlaikyčiau doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Taigi,as ir pastebejau,kad mazai kas vazineja pagal visas taisykles ko mus moke.
Atsakyti