Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Nežinau, man tokiu oru irgi norėjos jau max 110, bet nesigavo, ypač prieš Kauną, baisuma kažkokia ohmy.gif dar su mama perkalbėjom, kaip per kokias liepos 6 dienas, kad pilna būna, kur čia šiandien visi taip varė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 11 29, 22:10)
blink.gif  blink.gif  Aš tikrai laimingas laimingas žmogus, kad  tokių bepročių sutikt netekę  doh.gif    lotuliukas.gif

Ai čia pas mus toks vietinis fruktas, jis dirbo maršrutiniam Palanga Klaipėda. Nebevažiuoju tai nežinau ar dar dirba, bet anksčiau tai pastoviai ant jo užsiraudavau, nes tokiu laiku važiuodavau į mokslus kai jo grafike laikas jam būdavo vežt. Tai toks trenktas diedas, dėl grąžos amžinai bartis reikdavo. Jis mat centais, net po 50 neima, o kai reik grąžos duot tai ir litą gali atseikėt baltais centais. Niekaip su drauge nesuprasdavom iš kur tuos centus traukia jeigu pats jų neima. Amžinai rūkydavo pro langelį, arba kokių svogūnų arba česnakų prilapnojęs tiek, kad visa maršrutkė prasmirsdavo. Fui, kaip prisimenu tą nevalą tai negera pasidaro...
Atsakyti
nu va, sakiau, sakiau biggrin.gif biggrin.gif vovere74 tik patvirtino, kad neprisigalvoju biggrin.gif tikrai čia tooookių pasitaiko autobusistų, kad patyliu... žmogus vairuot mokėsi, kiek tas laiko tetrunka? o kai kasdien važinėji biggrin.gif autobusistams čia niekas nesvarbu... ir vairuoja kartais taip, lyg bulves, o ne žmones vežtų biggrin.gif
o mikriukai tai iš viso. ne jokių posūkių, kad stos, be posūkių, kad išvažiuos... jiem nesvarbu iš viso niekas biggrin.gif
bet apie Klaipėda - Palanga mikriukus tai nenoriu sakyt nieko blogo, kol man nieko nepadarė ir nepašiurpino... greit nuveža, greit parveža, prisisega diržus, pristabdo ten, kur policija būna tame kelyje... ten jau pats laikas būtų padaryt 90 greitį, o ne 70... tikrai dauguma ten nevažiuoja tais 70 schmoll.gif o jeigu kokie vietiniai iš tos pusės, tai iš viso pristabdo tik keliose vietose, kur būna policija dažniausiai, ir tiek...
Papildyta:
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 11 29, 22:01)
biggrin.gif  taip, as irgi- tesiog nemoku issisukinet, ir tiek. Na kokia gi priezasti galima sugalvot vazinejimo be lapo?  g.gif


draugas neleido važinėt su lapu, sakė jam gėda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nežinau, kokią dar... galima pasakyt, kad tie lapai yra, bet atsiklijavo ir nukrito... nu ką man padaryt, jei ne mano mašina, bet vairuot noriu, o teises turiu ir esu blaivi biggrin.gif o šiaip tai ir taip vargiai jie ten matosi pas mane, neturiu juk lapo per visą langą, bet jie yra ir niekas kol kas nestabdė... man tik vat pvz įdomu, kokią įtaką pridėtas ar užklijuotas klevo lapas turi naktį ar šiaip tamsiu paros metu? biggrin.gif biggrin.gif bet net ir tokiu atveju vairuodama juos užsimetu... unsure.gif
Atsakyti
Na del Klaipedos autobusu vairavimo nieko blogo pasakyti negaliu, nes tiesiog neteko su tuo susidurti, nemaciau, kad nerodytu posukiu, mane daznai praleidzia biggrin.gif ir as juos biggrin.gif Dar ir atsidekojima kartais parodo... ax.gif
O vat mikriukai! doh.gif Totalus kosmaras! blink.gif doh.gif Turbut viskas atvirksciai - labai retai kada parodo posukio signala, kai stoja zmoniu paimti, tai ne duok Dieve gale tokio vaziuoti! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 29, 21:45)
Na del Klaipedos autobusu vairavimo nieko blogo pasakyti negaliu, nes tiesiog neteko su tuo susidurti, nemaciau, kad nerodytu posukiu, mane daznai praleidzia biggrin.gif ir as juos biggrin.gif Dar ir atsidekojima kartais parodo... ax.gif

O vat mikriukai! doh.gif Totalus kosmaras! blink.gif  doh.gif Turbut viskas atvirksciai - labai retai kada parodo posukio signala, kai stoja zmoniu paimti, tai ne duok Dieve gale tokio vaziuoti! doh.gif

Na va, sakiau, sakiau, ne aš viena nieko blogo negaliu apie autikų vairuotojus pasakyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ir man dažnai atsidėkoja už išleidimą ax.gif biggrin.gif

Na dėl mikriukų nesiginčysiu, anie niekam neturi laiko, išskyrus potencialių keleivių medžiojimą. Nesvarbu nei kur stoja, nei iš kurios juostos suka doh.gif Dar džiaugiuos, kad paskutiniu metu kažkaip lyg ir atpratę yra PRIEŠ perėjas sustoję žmones išleidinėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 11 30, 01:47)



schmoll.gif visiškai neatprato biggrin.gif buvo juk bumas, kai tipo turėjo policija medžiot neteisingai sustojančius mikriukų vairuotojus, tai vienu metu prieš n-laiko jie tikrai normaliai stodavo... o dabar vėl belekas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 30, 08:46)
schmoll.gif visiškai neatprato  biggrin.gif buvo juk bumas, kai tipo turėjo policija medžiot neteisingai sustojančius mikriukų vairuotojus, tai vienu metu prieš n-laiko jie tikrai normaliai stodavo... o dabar vėl belekas  biggrin.gif  biggrin.gif

Matai, kaip, vis tik, žmonės skirtingai mato bigsmile.gif Kad jie mėgėjai mėtytis iš bet kur prie šaligatvio, faktas, kad lenda naglai, nes kažkas stabdo ar išlipt nori - irgi, bet kad sustotų prieš perėją, jau seniaaai nesu mačiusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 11 30, 21:57)



jie stoja belekur 4u.gif aš galėčiau padaryt eksperimentą ir paprašyt sustot prieš perėją, prieš sankryžą, iškart už sankryžos, prieš stotelę autobusui prieš nosį. jis belekur sustotų, duodu 100% ir savo dešinę ranką biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nes jį išlaiko klientai...
o geriausiai būna, kai sustoja "Čia kur nors". tada stoja taip, kad jeigu esi jau prieky prie išlipimo, tai gali išlėkt pro priekinį, nes "Čia kur nors" kartais labai staigiai nueina į smegenis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 30, 21:02)
jie stoja belekur  4u.gif aš galėčiau padaryt eksperimentą ir paprašyt sustot prieš perėją, prieš sankryžą, iškart už sankryžos, prieš stotelę autobusui prieš nosį. jis belekur sustotų, duodu 100% ir savo dešinę ranką  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif nes jį išlaiko klientai...
o geriausiai būna, kai sustoja "Čia kur nors". tada stoja taip, kad jeigu esi jau prieky prie išlipimo, tai gali išlėkt pro priekinį, nes "Čia kur nors" kartais labai staigiai nueina į smegenis  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O va čia jau galėčiau ginčytis ir rimčiau lotuliukas.gif Vairuoju tik du metus, iki to laiko važinėjau tik su mikriukais. Prašydavau sustot belekur, nes taisyklių gi nežinojau blush2.gif Ir mano tuometiniam didžiam pasipiktinimui nestodavo doh.gif Ir nestodavo labai dažnai. Tik išmokus KET teoriją supratau, kodėl. Todėl šitai labai gerai atsimenu. Vo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 30 lapkričio 2009 - 21:20
QUOTE(Atogrąža @ 2009 11 30, 22:20)



nu gal tada ne taip brangindavo klientus? biggrin.gif biggrin.gif
o šiaip manau, kad draugiškai galime prieiti vienintelę išvadą: tiek autobusų, tiek mikriukų, tiek lengvųjų automobilių vairuotojų yra visokiausių ir tai, ką pamatome kitokio, keisto, neįprasto, visad labai įstringa 4u.gif todėl nematau reikalo net ginčytis, rimčiau ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 30, 21:37)
...o šiaip manau, kad draugiškai galime prieiti vienintelę išvadą: tiek autobusų, tiek mikriukų, tiek lengvųjų automobilių vairuotojų yra visokiausių ir tai, ką pamatome kitokio, keisto, neįprasto, visad labai įstringa  4u.gif  todėl nematau reikalo net ginčytis, rimčiau ar ne  biggrin.gif

Absoliučiai sutinku drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš be galo džiaugiuosi atsakingais pėsčiaisiais, nes tik pati būdama už vairo supratau, kaip svarbu yra atšvaitai. Net mamai nupirkau, prie rankinuko prisegiau. Koks geras dalykas tamsiu paros metu jie thumbup.gif Ir kaip reikia saugot save, nes visai nesimato tamsiai apsirengusių tamsoje...
Atsakyti