Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Evut @ 2009 11 29, 19:17)
..Bet nu tikrai žinok ir su mama kalbėjau, tai sakė, kad dauguma autobusų vairuotojų čia yra tokie, kad kuo greičiau nuvažiuot iki galinio taško, kad galėtų stopkelę išlenkt...

Pirmą kartą girdžiu blink.gif Ne, aš nesakau, aišku, kad aš girdžiu ir žinau viską, bet su autiko keistu elgesiu esu susidūrus tik kartą, kai ans, likus geram puskilometriui iki vietos, kur suks į kairę, iš stotelės metėsi tiesiai į trečią juostą visiškai tuščioj gatvėj man prieš pat nosį (kas kad su posūkiais, vistiek šito nesitikėjau). Tai gal nematė g.gif Daugiau per tuos du metus kasdienio važinėjimo nesu turėjus jokių incidentų su autikais ar net pastebėus jų išvažiuojančių be posūkių schmoll.gif Ir MB, va, ką tik paklausiau, irgi sakosi, tokio reiškinio nepastebėjęs. Apie vairuotojų girtumą neturiu nuomonės, autikais nevažinėju seniai, nematau, neužuodžiu, o gatvėse jie man niekuo įtartini nepasirodė. Gal čia tu turi tokia ,,sėkmę" su jais doh.gif Arba aš - sėkmę bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 29 lapkričio 2009 - 20:35
QUOTE(Atogrąža @ 2009 11 29, 21:33)



nu aš gyvenu tokioj vietoj, kad centru reikia važiuot vos ne kasdien biggrin.gif tai tikrai pamatau visokiausių variantų... ir kai važinėju ne tik su mašina, su autobusais labai dažnai, o seniau tai iš viso... kaip tik dabar va google permečiau akim straipsnius, kaip autobusistas vartė medžius Mokyklos gatvėj biggrin.gif arba kaip partrenkė žmogų ir net neatsiprašė, o tik šaukt pradėjo ant jo. apie nereguliuojamas perėjas nešneku, kaip ir apie geltonus šviesoforo signalus biggrin.gif ne visi, be abejo, girti važiuoja ar išgėrę, dauguma darbo vietą saugo, bet tikrai yra tokių, kurie važiuoja išgėrę ir niekas jų nei gaudo, nei ką 4u.gif
ir šiaip ne tik apie miesto, bet ir apie tarpmiestinius autobusus tai iš viso tooookį įspūdį turiu, kad eina sau.. vieną kartą taip važiavau pas draugą su tarpmiestiniu, kad jaučiu pusė bordiūrių pakelėj buvo aptrankyti biggrin.gif ir vairuotojas matyt Šumacherio mylėtojas buvo biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
bet žiauriausiai jaučiu būna, kai jie važiuoja per pusantros juostos, nors nereik niekur sukt ir nereik jiems atsimest biggrin.gif biggrin.gif jie tiesiog taip šulinių privengia... čia tas variantas labai matomas būna Taikos prospekte važiuojant link Avitelos, ten jie labai mėgsta per pusantros juostos pavažiuot ir pagąsdint mašinas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bet apie mikriukų vairuotojus tai iš viso patyliu... doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 29, 20:37)
nu aš gyvenu tokioj vietoj, kad centru reikia važiuot vos ne kasdien  biggrin.gif  tai tikrai pamatau visokiausių variantų... ir kai važinėju ne tik su mašina, su autobusais labai dažnai, o seniau tai iš viso... kaip tik dabar va google permečiau akim straipsnius, kaip autobusistas vartė medžius Mokyklos gatvėj  biggrin.gif arba kaip partrenkė žmogų ir net neatsiprašė, o tik šaukt pradėjo ant jo.

apie nereguliuojamas perėjas nešneku, kaip ir apie geltonus šviesoforo signalus  biggrin.gif ne visi, be abejo, girti važiuoja ar išgėrę, dauguma darbo vietą saugo, bet tikrai yra tokių, kurie važiuoja išgėrę ir niekas jų nei gaudo, nei ką  4u.gif
ir šiaip ne tik apie miesto, bet ir apie tarpmiestinius autobusus tai iš viso tooookį įspūdį turiu, kad eina sau.. vieną kartą taip važiavau pas draugą su tarpmiestiniu, kad jaučiu pusė bordiūrių pakelėj buvo aptrankyti  biggrin.gif  ir vairuotojas matyt Šumacherio mylėtojas buvo  biggrin.gif  biggrin.gif

Aš tai gyvenu Pietinėj, o į darbą ilgai važinėjau į centrą (tik neseniai bišk artyn persikėlėm, ale vistiek centras), į univerą, kur dažnas kelias - irgi, Daukanto, Manto gatve tenka pasimalt labai dažnai.... Bet tiesiog nepataikiau turbūt niekad...

Nu apie nereguliuojamas perėjas turiu savo nuomonę. Nereguliuojamoje perėjoj lyst pėstiesiems po autiku, įsitikinus, kad jis mašina, todėl irgi privalo sustot, tai jau reik proto neturėt visai cool.gif . Ar negalima luktelt sekundę-kitą, kad autikui netektų stabdyti ir paskui vėl tokią masę iš vietos judint?... Galų gale, galima pagalvot ir apie ekologija, ypač centre - juk kiek išmetamų dujų prigazuojama tokiais, va, atvejais, kai autikai stoja praleist pėsčiojo, o už penkių metrų vėl stoja stotelėje ir dar už penkių vėl prieš perėją doh.gif Užtai paskui centre gyvenantys virkauja, kaip langų atsidaryt negali doh.gif Bet čia, jau kiek kita tema...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 29 lapkričio 2009 - 20:53
QUOTE(Atogrąža @ 2009 11 29, 21:50)



nežinau, dabar paklausiau ir žmonių, kurie kasdien važinėja tik autobusais, nes kitos galimybės neturi, tai nuomonės irgi panašios: yra normalių vairuotojų, bet yra ir tokių nenormalių, kad išlipę taip ir galvoja, kad ačiū Die gyvi ir sveiki biggrin.gif
na taip, nereguliuojama perėja tai ok, pateisinimą turi. bet šviesoforai? biggrin.gif biggrin.gif atsiranda juk tokių, kuriems raudona - ne spalva biggrin.gif biggrin.gif nu sakau, tikrai esu girdėjus pasakojimų iš žmonių, kurie neturi tiek fantazijos, kad išsigalvotų tokius dalykus, kad autobusai prie šviesoforo važiuoja ir nieko nemato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 29, 20:56)
... bet šviesoforai?  biggrin.gif  biggrin.gif  atsiranda juk tokių, kuriems raudona - ne spalva  biggrin.gif  biggrin.gif nu sakau, tikrai esu girdėjus pasakojimų iš žmonių, kurie neturi tiek fantazijos, kad išsigalvotų tokius dalykus, kad autobusai prie šviesoforo važiuoja ir nieko nemato  biggrin.gif

A tikiu, tikiu, bet tiesiog nieko panašaus nesu mačius ar girdėjus unsure.gif Per raudoną šviesą autikai... Niekada neteko schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 27, 19:43)
o ir šiaip nenoriu dar eit į policijos mašiną aiškintis, kodėl važinėju be lapo  biggrin.gif  biggrin.gif


biggrin.gif taip, as irgi- tesiog nemoku issisukinet, ir tiek. Na kokia gi priezasti galima sugalvot vazinejimo be lapo? g.gif
Atsakyti
denaxa, neįmanoma važiuot man šiandien buvo lėčiau, nes kaip tunelyje mašinų buvo autostradoj,m viena paskui kitą, pypsina, mirkčioja, apakina iš užpakalio jei stabdai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 11 29, 21:01)
biggrin.gif  taip, as irgi- tesiog nemoku issisukinet, ir tiek. Na kokia gi priezasti galima sugalvot vazinejimo be lapo?  g.gif

Kokią kokią ...Nulupo kitas naujokas, kuris pagailėjo pinigų lapui nusipirkti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 29, 21:09)
nu tai visokiausių būna... kiek gi per žinias vietinės reikšmės rodo avarijų su autobusais arba šiaip kiek matosi, kaip jie važinėja čia... gal parašys ir kitos klaipėdietės atsiliepimų...

Aš ne klaipėdietė, bet ten mokiausi vairuot ir dabar dažnai važiuoju. Tai net mane mokęs instruktorius porą kartų į mobilų užsirašinėjo autikų numerius kai tie arba be posūkio rodymo iš stotelės išnėrė prieš nosį, arba kai suka sankryžoj posūkio nerodydami. Geriausias tai buvo kai liepė važiuot paskui vieną autiką nes norėjo pažiūrėt kaip jis važiuos. Tas ne tik, kad pamiršdavo posūkius rodyt, bet dar pvz. rodo į kairę, o pats suka į dešinę doh.gif
O teigimas, kad visada reik saugotis žalialapių ir anie niekad autiko nepraleis ar pan. tai irgi kaip keistas nusistatymas skamba. Visada praleidžiu ir nemanau, kad viena tokia esu. Ir saugausi ne su žaliais lapais pažymėtų, o maršrutkių. Va su tais tai tikrai nesuprasi ką gali iškrėst doh.gif Vieną kartą teko visiems keleiviams auklėt vairuotoją, kai tas keliu Palanga Klaipėda lėkė ant 120 ten kur galima 70 blink.gif dar apšaukė, kad gali nepatenkintus išlaipint, nes jis nespėja pagal grafiką ir jam dzin, kad mes visi skystakiaušiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 29, 21:03)
denaxa, neįmanoma važiuot man šiandien buvo lėčiau, nes kaip tunelyje mašinų buvo autostradoj,m viena paskui kitą, pypsina, mirkčioja, apakina iš užpakalio jei stabdai doh.gif

blink.gif Siaubas, bjauri pasitaikė liaudis doh.gif . Aš irgi šįvakar važiavau ir autostrada ir šiaip siauroku keliu, kur lenkti beveik niekur negalima. Autostradoj neviršijau 80-90, bet niekam netrukdžiau, gana tuščia buvo....
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 11 29, 21:59)
A tikiu,  tikiu, bet tiesiog nieko panašaus nesu mačius ar girdėjus unsure.gif  Per raudoną šviesą autikai... Niekada neteko  schmoll.gif  unsure.gif

Matėm, visai neseniai, gal praeitą savaitę, su vyru važiavom ir mus aplenkė ties sankryža ir nurūko jau per raudoną. Lengvai apakę buvom blink.gif

QUOTE(Aga @ 2009 11 29, 22:03)
denaxa, neįmanoma važiuot man šiandien buvo lėčiau, nes kaip tunelyje mašinų buvo autostradoj,m viena paskui kitą, pypsina, mirkčioja, apakina iš užpakalio jei stabdai doh.gif

Čia kaip tas punktas taisyklėse, kad negali viršyt greičio, bet negali ir per lėtai važiuot, turi pagal srautą. O jei tas srautas nešasi 120. o man galima tik 90 ? g.gif

QUOTE(Atogrąža @ 2009 11 29, 22:03)
Kokią kokią ...Nulupo kitas naujokas, kuris pagailėjo pinigų lapui nusipirkti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Jaučiu patikėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 11 29, 21:07)
... maršrutkių. Va su tais tai tikrai nesuprasi ką gali iškrėst doh.gif Vieną kartą teko visiems keleiviams auklėt vairuotoją, kai tas keliu Palanga Klaipėda lėkė ant 120 ten kur galima 70 blink.gif dar apšaukė, kad gali nepatenkintus išlaipint, nes jis nespėja pagal grafiką ir jam dzin, kad mes visi skystakiaušiai doh.gif

blink.gif blink.gif Aš tikrai laimingas laimingas žmogus, kad tokių bepročių sutikt netekę doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti