Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(eskimute @ 2009 11 27, 15:12)
Valio, pasidžiaugsiu, kad šiandien oficialiai nusilupau  klevo lapelį  thumbup.gif Visai gerai ir su juo, bet autostradoj jis šiek tiek varžydavo.
Šiek tiek statistikos, ką pavyko nuveikti per intensyvius vairavimo metus (deja tik vienus, nes savo mašiniuką turiu dar tik metai):

didziausi sveikinimai thumbup.gif 4u.gif

man klevukas irgi netrukdo.. ax.gif nors vazineju dar tik 2 men.. bet klevuka nusiimsiu jau pavasari (nes bus praeje 2 metai po teisiu gavimo)..
norejau paklaust.. o kas butu, jei sakykim su mano masiniuku (ir su lapuku uzklijuotu), vaziuotu MB autostradoj.. jam greitis leidziamas 130, o lapukams tik 90.. tai jei sustabdytu policija, ar butu kazkokia nuobauda..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2009 11 28, 01:02)
norejau paklaust.. o kas butu, jei sakykim su mano masiniuku (ir su lapuku uzklijuotu), vaziuotu MB autostradoj.. jam greitis leidziamas 130, o lapukams tik 90..  tai jei sustabdytu policija, ar butu kazkokia nuobauda..? g.gif

Taip. Būtų. Kaip už leistino greičio, apie kurio ribojimą irgi informuoja žalias lapas, viršijimą. Ir visai nesvarbu, kad vairuoja turintis 20 metų stažą. Info ant mašinos neturi klaidinti kitų, esančių kelyje.
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2009 11 27, 15:12)
Valio, pasidžiaugsiu, kad šiandien oficialiai nusilupau  klevo lapelį  thumbup.gif Visai gerai ir su juo, bet autostradoj jis šiek tiek varžydavo.
Šiek tiek statistikos, ką pavyko nuveikti per intensyvius vairavimo metus (deja tik vienus, nes savo mašiniuką turiu dar tik metai):

Nuvažiuota: 25tūkst km  blink.gif

"Suvalgyta" benzino ~ 1750l  doh.gif

Autoįvykių: 1 (smulkus pabrozdinimas, bet, deja, mano kaltė)

Tikiuosi sėkmingai važinėti ir be klevo  ax.gif  smile.gif

sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o nieko kaip suprantu nereikejo laikyt ar ne g.gif

QUOTE(niamniukas @ 2009 11 27, 18:09)
oi, mergytes, o as be klevo vazineju blush2.gif
nezinau, man nepatinka jis,o jei sustabdys gal issisuksiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu viena karta ir issisuksi gal, o antra gal ir nelabai g.gif vazinek jeigu pinigai drasko kisene mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 11 28, 13:43)
sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
o nieko kaip suprantu nereikejo laikyt ar ne  g.gif



Ne, nes aš teises išsilaikiau dar iki to įstatymo, kur po dviejų metų reikia perlaikinėt ar kažką tikrintis smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2009 11 28, 02:02)
didziausi sveikinimai  thumbup.gif  4u.gif

man klevukas irgi netrukdo..  ax.gif  nors vazineju dar tik 2 men.. bet klevuka nusiimsiu jau pavasari (nes bus praeje 2 metai po teisiu gavimo)..
norejau paklaust.. o kas butu, jei sakykim su mano masiniuku (ir su lapuku uzklijuotu), vaziuotu MB autostradoj.. jam greitis leidziamas 130, o lapukams tik 90..  tai jei sustabdytu policija, ar butu kazkokia nuobauda..? g.gif

Tavo brangiajam tektu moket bauda už greičio viršijma 40 km. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 11 28, 19:37)
Tavo brangiajam tektu moket bauda už greičio viršijma 40 km. schmoll.gif  schmoll.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 28, 19:41)

o mums kursuose aiškino, kad žaliasis lapukas tik informuoja, jei važiuotų turintis stažą jam tie greičiai negalioja, bet va tas senasis septyniasdešimt ženklas, jau yra ribojantis greitį, ir nesvarbu kas bevažiuotų, kad ir pats Šumacheris.
Atsakyti
o aš dabar kažkokiam forume iš viso radau šio mėnesio viduryje rašytą postą, kad neva praeitą mėnesį buvo priimta įstatymo pataisa, jog klevo lapą leidžiama klijuoti tik ant galinio stiklo... kas nors ką nors girdėjot ar gal žinote? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Evut: 28 lapkričio 2009 - 20:28
QUOTE(tapse @ 2009 11 28, 20:37)
Tavo brangiajam tektu moket bauda už greičio viršijma 40 km. schmoll.gif  schmoll.gif


dekui visoms pasisakiusioms siuo klausimu 4u.gif reiks MB ispet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 11 28, 20:20)
o mums kursuose aiškino, kad žaliasis lapukas tik informuoja, jei važiuotų turintis stažą jam tie greičiai negalioja, bet va tas senasis septyniasdešimt ženklas, jau yra ribojantis greitį, ir nesvarbu kas bevažiuotų, kad ir pats Šumacheris.


O ka informuoja? Kad uz vairo sedintis asmuo neturi 2 metu stazo ir jam galioja visi apribojimai, kad ir Sumacheris sedetu! mirksiukas.gif
Juk as vaziuojanti gale tos masinos su klevuku nezinau ar tu "pradinukas", ar jau stazas pas tave daugiau nei 20 metu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 28, 21:25)
o aš dabar kažkokiam forume iš viso radau šio mėnesio viduryje rašytą postą, kad neva praeitą mėnesį buvo priimta įstatymo pataisa, jog klevo lapą leidžiama klijuoti tik ant galinio stiklo... kas nors ką nors girdėjot ar gal žinote?  4u.gif


Negirdejau,manau,prisifantazavo cia kazkas schmoll.gif As asmeniskai visom keturiom uz tai,kad butu ir ant priekinio stiklo klijuojami.Na,pvz.,vaziuoju sau ramiai,arba ruosiuosi isvaziuoti is stoteles,arba yra reikalas persirikiuoti,ar aplamai sudetinga situacija gatveje,ir matau pro veidrodeli kad zalias lapelis atvaziuoja,taigi jau zinau ko mazdaug galiu tiketis,kazkiek nuspeti jo galimus veiksmus ir isvengti avarines situacijos,man tai labai padeda kai ant priekinio buna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 11 28, 22:49)



nu man kai netrukdo tie lapai, tai ką žinau, man tai tas pats biggrin.gif bet tiesiog šiaip įdomu išsiaiškint, juk turim čia vairuotojų, kurios vairavimo mokykloj dirba... tik dabar tiksliai nepamenu, ar Jacinta, ar Atogrąža doh.gif
o šiaip dėl autobusistų ir dėl tų visų stotelių tai taaaaaip esu supykus, kad net rankos drebėt pradeda, kai pradedu galvot... doh.gif
Atsakyti