Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

o tai tokių nebaudžia policija? g.gif nes kad technikinio nepraeina, tai tikrai girdėjau... o ir šiaip atsimenu esu žiūrėjus laidą, kad į paprastas lempas ir turi būt įdėtos paprastos tos lemputės, o ne išsigalvojimai visokie... tai kažin ar per kokius reidus nenubaudžia tokių bepročių... g.gif
Atsakyti
Teoriskai turetu baust, praktiskai - tokiu reidu nera smile.gif Ir trecias dalykas - idejus i kisene pora litu tokiems nekorumpuotiems musu salies pareigunams patys zinote kas buna - tokie ir toliau vazinejas.
Papildyta:
P.s. Atrodo, geri orai kol kas laikos, tphu tphu - kol kas sniego nenusimato rolleyes.gif
Atsakyti
p.s bent jau klaipedoje siandien laaaabai grazi buvo diena thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Valio, pasidžiaugsiu, kad šiandien oficialiai nusilupau klevo lapelį thumbup.gif Visai gerai ir su juo, bet autostradoj jis šiek tiek varžydavo.
Šiek tiek statistikos, ką pavyko nuveikti per intensyvius vairavimo metus (deja tik vienus, nes savo mašiniuką turiu dar tik metai):

Nuvažiuota: 25tūkst km blink.gif

"Suvalgyta" benzino ~ 1750l doh.gif

Autoįvykių: 1 (smulkus pabrozdinimas, bet, deja, mano kaltė)

Tikiuosi sėkmingai važinėti ir be klevo ax.gif smile.gif


Atsakyti
clap.gif thumb_yello.gif
eskimute, sveikinimai smile.gif
Linkiu ir tolimesnio sekmingo vazinejimo smile.gif

P.s. nemazai km suvazineta - galvojau, kad cia as daug vaziuoju kasdien, betgi ziuriu, kad yra, kas daugiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noe: 27 lapkričio 2009 - 15:19
QUOTE(eskimute @ 2009 11 27, 14:12)
Valio, pasidžiaugsiu, kad šiandien oficialiai nusilupau  klevo lapelį  thumbup.gif

sveikinimai sulaukus "pilnametystės" vairavime biggrin.gif aš tai savo 70 ženkliuką priklijavau garaže ant spintelės durelių smile.gif
Atsakyti
oi, mergytes, o as be klevo vazineju blush2.gif
nezinau, man nepatinka jis,o jei sustabdys gal issisuksiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O man metukai irgi sukakojo, persidraudžiau Kasko, tai pravažiavau tik 8000 km per metelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniukas @ 2009 11 27, 18:09)



gal ir išsisuksit... pirmam kartui. o po to jau ir baudikę duos biggrin.gif biggrin.gif
nežinau, man klevas tikrai visiškai netrukdo... draugas irgi zyzia nu kam man jis reikalingas, jei vis tiek važiuot nebijau ir jau normaliai važiuoju, bet tai man 50litų kišenės nedrasko, o ir šiaip nenoriu dar eit į policijos mašiną aiškintis, kodėl važinėju be lapo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniukas @ 2009 11 27, 18:09)
oi, mergytes, o as be klevo vazineju blush2.gif
nezinau, man nepatinka jis,o jei sustabdys gal issisuksiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Žiūrint ant kokioj nuotaikoj esančio policininko pataikysi biggrin.gif Jeigu labai alkanas bus, tai neišsisuksi. Mano draugas jau 100Lt padėjęs baudoms už klevą. Tas vyriškas išdidumas .."nevažinėsiu tos nesąmonės užsiklijavęs" smile.gif
Atsakyti
Realiai tai nekas gaut baudą, sekantį kartą jau į baustą visai kitaip žiūri, tai kam to reik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eskimute @ 2009 11 27, 16:12)
Valio, pasidžiaugsiu, kad šiandien oficialiai nusilupau  klevo lapelį


sveikinimai, gero kelio tolimesniame vairavime thumbup.gif


man ir klevukas netrukdo, jo ne nepastebiu kai vairuoju, o ir siaip be jo niekur nevaziuoju schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikne: 27 lapkričio 2009 - 20:14