Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(vovere74 @ 2009 11 14, 17:14)
O kam? jei žmogus išlaikęs teisęs, reikia tik prisiminti kažką. Kiti ir be instruktorių tą kuo puikiausiai padaro. Asmeniškai aš samdyčiausi, bet manau pakaktų kelių važiavimų. Nebent visiškai galva nedirba, tada gali tekti it teoriją ir praktiką visą iš naujo mokytis.

Aš būsiu prie tų, kur galva nedirba ax.gif Prieš dešimt metų išsilaikiau teises, bet po to visai nevažinėjau. Tai tik po 13 instruktoriaus pamokų vakar ryžaus su vyru į miestą išvažiuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 11 16, 18:59)
Aš būsiu prie tų, kur galva nedirba  ax.gif Prieš dešimt metų išsilaikiau teises, bet po to visai nevažinėjau. Tai tik po 13 instruktoriaus pamokų vakar ryžaus su vyru į miestą išvažiuot smile.gif


13 pamoku tai tikrai nemazai kaip "pasikartojimui" smile.gif taigi manau, kad netrukus atrasit visus turetus igudzius mieste vazinedama 4u.gif gerai, kad noro yra. Sekmes kely!
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 11 16, 18:59)
Aš būsiu prie tų, kur galva nedirba  ax.gif Prieš dešimt metų išsilaikiau teises, bet po to visai nevažinėjau. Tai tik po 13 instruktoriaus pamokų vakar ryžaus su vyru į miestą išvažiuot smile.gif

Svarbiausia, kad ryžotės. Sėkmės kelyje!
Atsakyti
Paiskeičiau stabdžių kaladėles šiandien ir gale cilindriuką pakeitė, kuris atsiėjo 76 lt doh.gif brangiau nei visos kaldėlės. Bet jau reikėjo, nes tokias stresines situacijas dvi turėjau prieš porą dienų, kad rankos ir kojos ilgai drebėjo sustojus. Kai stabdant atrodė, jog dingo stabdžiai ir mąsčiau į kurią mašiną geriau įlėkt man ohmy.gif Spėjau šiaip ne taip sustot, nors buvau pradėjus gal prieš 30 metrų stabdyt, ir greičio nebuvo visai, bet šokas buvo baisus, net nesusivokiau, kad rankinį užtraukt doh.gif
Atsakyti
nu, panos, kaip sekas vairuot šiais žaviais rudens orais? biggrin.gif
aš tai šiandien važiavau... ale buvau su švarku ir su paltuku dar, tai visa kažkokia susisukus, draugas sako Tu gal tą sėdynę arčiau prisistumk, tai padėjo biggrin.gif biggrin.gif po to dar klevlapį žemyn galva uždėjo ant lango, tai visai sakau kažkokie kreivi buvom...
o geriausia buvo, kai kieme savo prisiparkavau, viskas normaliai, niekas nekrito, nelūžo (bardiūras toks normalaus aukščio, bet draugo mašina žemesniu priekiniu bamperiu šiek tiek yra), tai po to jis išvažiavo namų link ir rašo man "Nurovei bamperį wink.gif". siaubas, kaip išsigandau biggrin.gif nu šakės, galvoju, ot bus man dabar... bet nieko, sakė susitvirtino kažkaip, nepames iki namų... o ir šiaip dabar mąstau, kad technikinį jau tuoj eit jam reiks, tai za adno susitvarkys ir tą biggrin.gif biggrin.gif
o vakar pasivažinėjom tokiom tešlom, mat varėm prie jūros, o ten vienoj vietoj kloja asfaltą ir beveik visą kelią paklojo, tik pačiam gale liko tešlos visokios, dar nesutvarkytas kelias... tai taip draugas ten įvažiavo, kad aš galvojau man tos tešlos pro visą dugną praeis ir užpakalį sutešlins biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ir dar vieną dalyką pamačiau važiuodama čia praeitą savaitę turbūt... kadangi draugo mašinoj lempos nevienodai truputį sureguliuotos, tai naktį važiuojant kai kurie (dauguma) galvoja, kad su ilgom važiuoju ir pradeda man spigint. o aš mergaitė ne pėščia, važiuota juk, tai spiginu atgal. ir manęs draugas užklausė vienu momentu, kai grynai priešais mane toks gudrutis su ilgom važiavo, ar manęs neakina... tai po to pati susimąsčiau, kad manęs tikrai neakina ilgos šviesos.. tai gal jau aš visai pusaklė pasidariau? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 11 16, 17:59)
Aš būsiu prie tų, kur galva nedirba  ax.gif Prieš dešimt metų išsilaikiau teises, bet po to visai nevažinėjau. Tai tik po 13 instruktoriaus pamokų vakar ryžaus su vyru į miestą išvažiuot smile.gif

4u.gif
Atsakyti
As tai pykstu ant visu tu nesugebanciu sviesu susireguliuot arba isidejusiu a la xenonus -neoriginalius, todel svietimo kampas bilekoks. Pasiust galima, kaipats vairuoji, ir tokius sutinki. Niuj, pikta as sivakar del to labai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noe @ 2009 11 22, 22:53)



kartais būna ir taip, kad šviesos sureguliuotos normaliai, bet važiuojant per kokias duobes ir kai mašina labai kratosi, jos truputį nusireguliuoja (aš taip supratau iš aiškinimo) ir tada taip gaunasi, kad spigina...
Atsakyti
Svarbu, kad ne piktybiska butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noe @ 2009 11 22, 23:36)
Svarbu, kad ne piktybiska butu  smile.gif


ne nu tai gal nenureguliuoja specialiai taip, kad žlibintų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kaip akys pieštinės - viena į viršų, kita - į apačią biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Turiu omeny, kai perka galingiausias lemputes ir dedas ne pagal paskirti i artimuju zibintu vietas. Buna tokiu tipu (-iu). Gi ir i gabaritus galima isidet oghoho kokias, bet gi yra normos, tik ne visi ju pasio. TAI ir vadinu piktybiskais poelgiais.
Atsakyti
pilnai pritariu tongue.gif
Atsakyti