Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*badabum* @ 2009 11 13, 23:36)
man pirma juosta tai ta kuri yra kairiau, kuria greiciau vaziuoja, o antra juosta ta kuria vaziuojama leciau ir is kurios suki i desine.


Vat per tokius savo taisykliu isvedziojimus, paskui ir buna avarijos, visi zmonem kaip mokosi, taip i laiko tas juostas, o savo issigalvoja ar isivaizduoja, nesupyk, bet as taves nesuprantu! doh.gif schmoll.gif Avarijos atveju nepaaiskinsi, kad as visai kitaip juostas isisvaizduoju, sakys - mergyt, eik KET is naujo pasimokink! 4u.gif
Ir taip aalvodama, bent musiskiu panu neklaidink!
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 11 14, 00:36)

man pirma juosta tai ta kuri yra kairiau, kuria greiciau vaziuoja, o antra juosta ta kuria vaziuojama leciau ir is kurios suki i desine.



O čia taip Prancūzijoj juostos skirstomos? Ar pati susigalvojote? g.gif
Pasidalinkit - jei kada teks iki Paryžiaus nulėkt, kad visos žinotume thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 11 14, 00:36)
cia tikriausiai reikia pasiaiskinti kas kaip kokias juostas vadina mirksiukas.gif

man pirma juosta tai ta kuri yra kairiau, kuria greiciau vaziuoja, o antra juosta ta kuria vaziuojama leciau ir is kurios suki i desine.



o man dar kažkodėl atrodė, kad bananai - tai ir Afrikoj bananai... o čia matai elementarios KET dėl juostų skaičiavimo skiriasi... g.gif ax.gif
Atsakyti
permeciau greitai Fr KET, kelio juostas vadina kaire, desine, vidurio juosta.
Man instruktorius visuomet sakydavo, kad kaire juosta yra pirma, o desine antra. Dar ir dabar atsimenu kaip aiskino, kad kol gerai neismoksi vairuot ir jei nereikia sukt i kaire vaziuot antra juosta, o greitkely i pirma nekist nosies, nes ten kaip taisykle visi vaziuoja daug greiciau nei leistinas greitis. O ir su prancuzais kiek teko bendrauti sia tema kalbeti, ne vienas nepasake, kad yra atvirksciai.

Is esmes jokio skirtumo nera kaip tas juostas pavadinsi trecia, ketvirta ar penkta, svarbiausia jomis moket vaziuoti. Nieko klaidinti nenorejau, ateityje sakysiu kaire, vidurio ar desine juosta taip neturetu kilti jokiu nesusipratimu mirksiukas.gif

ir esmes kaip ivaziuoti i zieda, norint sukti i kaire nekeicia. I zieda reikia ivaziuoti is kaires juostos (pirma ji, antra, zalia ar melyna tai nieko nekeicia).

Na o del bananu kurie ir Afrikoj yra bananai blink.gif doh.gif tai ir Prancuzijoje jie geltoni, bet vadinasi ne bananas, bet bananne, tik tikriausiai tai nekeicia nei jo formos, nei skonio, nei vartojimo budu. Taip paciai ir su juostom, kad kaire juosta pavadinsim pirma ar antra, tai nekeicia vaziavimo taisykliu ir jos vietos kelyje.

Na ir jei kada atleksit i Paryziu, problemu neturetu kilti, nes taiykles yra tos pacios, o kalbos nemokejimas ir nezinojimas kaip vadinasi ziedas, sankryza ar juosta tikrai nesutrukdys gerai vairuoti ir nesukels avarines situacijos.
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 11 14, 00:17)
na poros kartu manau, kad neuzteks... reiketu imt kaip minimum 10H ir dar kaimukuose vazinetis, kur nera daug masinu. Kitaip busi gresme sau paciai ir kitiems.

O kam? jei žmogus išlaikęs teisęs, reikia tik prisiminti kažką. Kiti ir be instruktorių tą kuo puikiausiai padaro. Asmeniškai aš samdyčiausi, bet manau pakaktų kelių važiavimų. Nebent visiškai galva nedirba, tada gali tekti it teoriją ir praktiką visą iš naujo mokytis.

QUOTE(*badabum* @ 2009 11 14, 00:36)
cia tikriausiai reikia pasiaiskinti kas kaip kokias juostas vadina mirksiukas.gif

Ne patys pavadinimus ir terminus susigalvojam, tam jie ir yra bendri, kad nesiklaidint. Jei pas jus kitaip skirstomos tai taip ir reik sakyt, o ne taip, kad jūs pati taip jas vadinat.

QUOTE(*badabum* @ 2009 11 14, 16:36)
Is esmes jokio skirtumo nera kaip tas juostas pavadinsi trecia, ketvirta ar penkta, svarbiausia jomis moket vaziuoti.

Ir vėl negaliu sutikt. Jei aš kam nors aiškindama kelią kur važiuot sakysiu - važiuok pirma juosta ir po to suk į kairę, arba antra juosta ir suk dešinėn - bus visiška nesąmonė. Taip, kad reik ne tik mokėt vairuot, bet ir žinot tokius elementarius dalykus. Čia kaip mano pažįstama viadukus estakadom vadina doh.gif Aiškino man kaip iki jos nuvažiuot ir vis apie estakadą pasakojo, nu niekaip neįsikirtau kas tas yra, kol nenuvažiavau.
Nors dabar pagalvojus tai ir pati nežinau kuo anie skiriasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vovere74: 14 lapkričio 2009 - 17:16
badabum - atsiprašau, bet kodėl Prancūzijoje pirma pagal Jus (kairesnė arba antra pagal mus) juosta skirta lėčiau važiuojantiems? toj pačioj Vokietijoj dešinė - pirma juosta net ir autobane skirta lėčiausiai važiuojantiems, antra - vidurinė - greičiau, o trečia - kairiausia - greičiausiai skrendantiems... tai iš kur Prancūzijoj kitokios taisyklės? buvau šią vasarą ir Prancūzijoj, ir tam pačiam Paryžiuj, ir tikrai nemačiau tokio dalyko, kad pirma juosta visi greituoliai varo, o antra juosta - stabdžiai... man atrodo, kad nesusikalbam arba kad Jūsų instruktorius širdyje buvo žydas (nieko nenoriu įžeisti, bet čia iš tos serijos kaip ir anekdotai apie blondines) ir viską aiškino atvirkščiai...
Atsakyti
Kaip suprantu FR tas pats kaip pas mus, tik jie skaičiuoja 1 pas juos nuo kairės, o pas mus 1 nuo dešinės, taigi važiavimas toks pat gi gaunas. Pas juos lėčiausiai 3, pas mus 1, bet abiem atvejais gauna ta pati dešiniausia juosta skirtingai vadinama.
Atsakyti
Šiap tai visur europoj juostos taip pat skaičiuojamos nuo dešinio krašto yra1 irt.t. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 14, 19:06)
badabum - atsiprašau, bet kodėl Prancūzijoje pirma pagal Jus (kairesnė arba antra pagal mus) juosta skirta lėčiau važiuojantiems? toj pačioj Vokietijoj dešinė - pirma juosta net ir autobane skirta lėčiausiai važiuojantiems, antra - vidurinė - greičiau, o trečia - kairiausia - greičiausiai skrendantiems... tai iš kur Prancūzijoj kitokios taisyklės? buvau šią vasarą ir Prancūzijoj, ir tam pačiam Paryžiuj, ir tikrai nemačiau tokio dalyko, kad pirma juosta visi greituoliai varo, o antra juosta - stabdžiai... man atrodo, kad nesusikalbam arba kad Jūsų instruktorius širdyje buvo žydas (nieko nenoriu įžeisti, bet čia iš tos serijos kaip ir anekdotai apie blondines) ir viską aiškino atvirkščiai...



*Evut pasiskaitykite auksciau,kur rasiau, kad kaire juosta greiciau vaziuojama.
Prancuzijoje taisykles praktiskai tokios pacios kaip ir LT, kaire juosta vaziuojama greiciausia, o kuo desiniau tuo dazniausiai masinos vaziuoja leciau. As niekada nesakiau, kad kaire juosta vazuojama leciau nei desine schmoll.gif

Kai mokiausi KET tai visuomet budavo parasyta kaire juosta, desine juosta, vidurio juosta etc. punktu apie juostu skaiciavima (nuo desines ar kaires) nemaciau. Pamenu tik kad instrukturius karta sake, kad pradedantiems greitkely geriau i "pirma" t.y. kairiausia ir greiciausia juosta iskart nelysti, nes Prancuzijoje kaire juosta dazniausiai vaziuojama daug greiciau nei leistinas greitis.

Kad ateityje isvengt nesusipratimu, rasysiu kaire, desine juosta etc mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 11 14, 20:33)



perskaičiau. atsiprašau, mano klaida.
bet va, galiu pasakyt elementarų įrodymą - kai juostas vadinate "žydiškai" (atsižvelgiant į anekdotus), tai taip ir gaunasi nesusikalbėjimai... mat mūsuose nuo dešinės į kairę juostos nuo pirmos didėjančia tvarka...
atleiskite, jei įžeidžiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 14, 20:46)
perskaičiau. atsiprašau, mano klaida.
bet va, galiu pasakyt elementarų įrodymą - kai juostas vadinate "žydiškai" (atsižvelgiant į anekdotus), tai taip ir gaunasi nesusikalbėjimai... mat mūsuose nuo dešinės į kairę juostos nuo pirmos didėjančia tvarka...
atleiskite, jei įžeidžiau  4u.gif



tikrai neisizeidziau mirksiukas.gif

Tikiuosi, ne vienos nesuklaidinau ax.gif 4u.gif

Atsakyti
Prancuzijoi juostos turbut vadinamos tik dešine ,vidurine ,kaire tai pas mus gaunasi 1,2,3 ,nors irgi sako laikomes dešines ,jai sukame ji kaire tai persirikiuojame i kaire juosta mirksiukas.gif mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti