Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Tommika @ 2009 11 12, 10:49)
as visokiu filmuku prisiziurejau, kai atliekami bandymai su manekenais.. vienas buna prisegtas, o kitas ne.. ir vertimosi metu kaip tas neprisiseges skraido po salona ir pan..
pirmiausia ka padarau ilipus i masina, tai prisisegu dirza.. o tik po to ijungiu varikli.. man taip iaugo i krauja, kad kitaip ir but negali.. tai vilniuj, didziuosiuose miestose ziuriu dauguma segasi dirza.. o vat kokiam mazesniam, pvz Panevezyje, kas antras vaziuoja neprisiseges.. jiems ten atseit durnai atrodo, jei bus prisiseges.. arba del lapuko klijavimo ant lango.. Pnvz ten toks neprestizo reikalas atrodo, kad sakes  doh.gif  ten retai pamatysi prisiklijavusi lapuka.. jiems geda..  o vilniuj ziuriu kas kokia 5 masina su lapuku vazineja  cool.gif


Tai aš nieko ir nesakau - būtina prisisegti važiuojant smile.gif aš ir gale sėdėdama pratinuosi prisisegti, nors kiek matau, labai jau nepopuliaru wink.gif

Tiesiog mūsų šeimoje buvo skaudi nelaimė, laidojom du žmones. Tai tas, kuris buvo neprisisegęs - uždarame karste. O prisisegusi - atvirame. Bet smūgis buvo toks, kad saugos diržas ir pripjovė. Spec.tarnybų žmogus, kuris iškėlinėjo juos iš mašinos, pasakė: jei būtų neprisisegusi, tai irgi laidotumėt uždarame karste. Va taip va verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 11 12, 10:59)
Tai aš nieko ir nesakau - būtina prisisegti važiuojant smile.gif aš ir gale sėdėdama pratinuosi prisisegti, nors kiek matau, labai jau nepopuliaru wink.gif


kazkaip neiprasta segtis dirza sedint gale.. bet vat vieniems draugams pries pora savaiciu atsitiko avarija- i juos ivaziavo is priekio girtas zmogus.. ir visi iki vieno buvo prisisege dirzus, net ir sedintys gale.. tai jiems nieko nenutiko.. is masinos ju aisku nieko neliko.. o kai pagalvoji, kas butu buve, jei butu kas neprisiseges.. gal ir auku butu.. tokie ivykiai privercia susimastyt ir atsiranda noras net ir sedint gale prisisegt.. rolleyes.gif
dar kas liecia dirzus.. tai juos segtis galima tik nuo tam tikro ugio.. nes jei mazesnis zmogus ar vaikas, tai eismo ivykio metu, dirzas gali uzsmaugti.. cia irgi maciau per filmuka, kuri rode destytojas.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 11 12, 10:33)
Nekreipk dėmesio  4u.gif

Į ką? g.gif Kažkaip keistai nuskambėjo....

QUOTE(Tommika @ 2009 11 12, 11:11)
kazkaip neiprasta segtis dirza sedint gale.. bet vat vieniems draugams pries pora savaiciu atsitiko avarija- i juos ivaziavo is priekio girtas zmogus.. ir visi iki vieno buvo prisisege dirzus, net ir sedintys gale.. tai jiems nieko nenutiko.. is masinos ju aisku nieko neliko.. o kai pagalvoji, kas butu buve, jei butu kas neprisiseges.. gal ir auku butu.. tokie ivykiai privercia susimastyt ir atsiranda noras net ir sedint gale prisisegt..  rolleyes.gif
dar kas liecia dirzus.. tai juos segtis galima tik nuo tam tikro ugio.. nes jei mazesnis zmogus ar vaikas, tai eismo ivykio metu, dirzas gali uzsmaugti.. cia irgi maciau per filmuka, kuri rode destytojas..  ax.gif

Aš visada seguosi ir visi kas su manim važiuoja turi prisisegti biggrin.gif Va maniškis vertėsi su mašina, dar tris keleivius vežėsi. Gerai, kad visi prisisegę buvo, o tai sužalotų būtų buvę tikrai. O vienos nelaimės metu žuvo trys broliai, tas kuris vairavo buvo neprisisegęs, tai jį smūgio metu išsviedė ant asfalto, žuvo nuo smūgio galva į asfaltą. O broliai kurie buvo prisisegę žuvo susiplojus mašinai. Nori nenori, bet tokiais momentais galvoji, kad jei lemta paskęsti tai ir arbatą geriant užspringi mirtinai...
O dėl ūgio ir diržų tai taip, juk vaikams sėdynės specialios yra. Man net nesuprantama kaip šunis vežasi neprisegtus g.gif Juk jie irgi žūva avarijos metu, be to jei didelis šuo tai dar ir paprasčiausiai staigiai stabdant gali bėdos pridaryti...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 11 12, 13:43)
Į ką?  g.gif Kažkaip keistai nuskambėjo....



Tai aš speranzai sakiau smile.gif mat jau gynėsi, kad nevažiuoja prie stiklo prisiplojus, kaip kai kurioms pasirodė, tik arčiau sėdynę prisitraukus.
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 11 12, 14:13)



biggrin.gif biggrin.gif nebejuokinkit liaudies (atsiprašant). kam taip atrodė? ar aš kalbėjau apie ją asmeniškai? tas Jūsų 'Nekreipkit dėmesio' tai ir man kažkaip keistai nuskambėjo. aš pasakiau situaciją, kurios netaikiau speranzai. ir tai dar pabrėžiau post'o gale. ne visada viskas, kas tarp skliaustelių ar kabučių, yra nereikalinga... cool.gif

Papildyta:
o jei šnekant apie diržus - visada prisisegu ir visad visiems liepiu prisisegti. ir prieš kelias savaites, kai važiavau pas močiutę, mačiau avariją, kai mašina apsivertusi buvo griovy, o kita ant kelio stovėjo sumaitotu priekiu.
čia ir čia. tai vat kiek supratau, tas latvis buvo prisisegęs, o per autobuso langus matėm, kaip toje audinėje jis kabojo.... siaubas, niekad nepamiršiu to vaizdo... doh.gif ir kai pagalvoji - būtų neprisisegęs, tai bent jau būtų išskridęs ir likimas toks pat būtų...

Atsakyti
ei ei ei gal nepradėkim pyktis? a? 4u.gif

geriau pasidalinkim kokiais juokingais nutikimais.

galiu papasakoti tokį nutikimą, po kurio pasijutau labai protinga smartass.gif
ilgą laiką kolegė vairavo mašiną su automatinę pavarų deže. ir nesenai persėdo į mechanine....
tai vat pasiūlė ji apžiūrėti naująjį butą, aš aišku sutikau. įsukus į kiemą teko lėtai labai važiuoti, pirma pavara. tai ji apsisukinėjo iš lėto stabdydama ir užgeso. žiūri į mane nustebusiomis akimis ir sako: "nesupratau, kas čia dabar? "
aš jos klausiu :" o sankabą ar išmynei? "
ji:" o ką reikia? " blink.gif

Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2009 11 12, 16:15)



niekas nesipyksta, bent jau aš biggrin.gif
tiesiog taip ir prasideda diskusijos, kuomet vieni įsiskaito, o kiti - ne, ir tada bandoma išsiaiškinti, prie ko viena ar kita frazė ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 12, 15:19)
niekas nesipyksta, bent jau aš  biggrin.gif
tiesiog taip ir prasideda diskusijos, kuomet vieni įsiskaito, o kiti - ne, ir tada bandoma išsiaiškinti, prie ko viena ar kita frazė  ax.gif  4u.gif


diskusijos yra gerai, nes jose gimsta tiesa. mirksiukas.gif
blogai, kai žmonės nebesugeba gražiai diskutuoti ir prasideda bereikalingi pykčiai ar įžeidinėjimai.
tai labai tikiuosi, kad čia nebus tokių dalykų. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 11 12, 10:53)
Baimę įveikti galima tik su ja tiesiogiai susidūrus. Bet jei vakare važinėsi po žiedus kai mažai mašinų, tai nelabai ką padės, nes baisiausia, kai mašinos važiuoja viena paskui kitą. Nors pačią žiedo sistemą (iš kurios juostos įvažiuot, iš kurios išvažiuot, kad persirikiuot ir pan.) geriausiai suprasi kai bus mažiau mašinų, ne taip nervuosies.



is pradziu man ziedai irgi baime kele, bet dabar pripratau, nes jei tik is namu isvaziuoju tai bent 3 ziedus tikrai kad tenka pervaziuoti doh.gif

mano auksines taisykles:

- per zieda vaziuot tik 2a pavara, siaip ar taip dazniausiai tenka sustoti ir pradeti vaziuoti 1a, po to kazkaip antra imusti.

Jei vaziuoji tiesiai ar i desine tai i zieda ivaziuoti reikia is antros juostos ir ziede vaziuoti taip pat antra juosta ir svarbiausia, kai isvaziuoji is ziedo ivaziuoti i ta pacia juosta. Nes baisu kai zmones ivaziuoja i zieda, tada regis visos juostos dingta ir isvaziuodami is ziedo irgi ne i savo juosta vaziuoja, reiki anepamirsti kad uz jusu vaziuoja dar milijonas masinu.
- jei vaziuoji i kaire tai i zieda reikia ivaziuoti is pirmos juostos.

Svarbiausia nepamirsti rodyti posukius thumbup.gif man tai daznai pasitaiko, kad vaziuoja koks zmogelis i kaire, posukio nerodo, o man jei nerodo posukio reiskias vazuoja tiesiai doh.gif

o saugumo sumetimais as jau geriau ilgaiu pastovesiu, nei rizikuosiu freitai ivaziuoti i zieda, nes zmones paprastai per zieda vaziuoja pagal savo taisykles nepaisydami juostu ir nerodydami posukiu, po to buna visokiu nesamoniu.

Na va as jau prdejau klausyti muzikos vairuodama thumbup.gif kuo labai dziaugiuosi, nes aksciau tokia isitempus budavau, kad bet koks triuksmas trukdydavo.

Masina pasistatyti irgi ismokau, bent jau priekiu ir uzpakaliu tikai labai normaliai pastatau, sonu dazniausiai neblogai ivaziuoju, ir tada dar biski pirmynir atgal pasistumdau ir stovi masinyte thumbup.gif
vakar dar vyrui pasidziaugiau, kad jau maziau nesamoniu darau thumbup.gif

tai siandien atsigriebiau uz siuos zodzius doh.gif pries mane vaziavo kazkokios pirpaliukas motociklas, na zinomo viso kelio neuzeme, bet duzge ant kokiu 30km/h, na tai galvoju aplenksiu, masinu prieki nebuvo, matomumas neblogas, pirmyn. MB kai pradejo rekt ka darai, ar nematai kad istisine linija doh.gif doh.gif o tuo keliuku as kasdien vaziuoju, nes jis salia namu ir kaip as nepagalvojau ir nemaciau tos istisines linijos doh.gif doh.gif na zodziu pasirodziau gerai blush2.gif
tada ir vel kazko pagesau ant savo mylimo kalniuko, bet nepasimeciau, nesupanikavau, greitai rankini uztraukiau uzvedziau ir graziai pajudejau, uz manes stoveje masinos nes nepypino thumbup.gif dziaugiuosi, kad nepasimeciau, bet zinoma butu buve geriau jei buciau neuzgesus. Kiekviena savaitgali vaziuoju treniruotis, ir graziausiai pravaziuoju, va cia tai man stebuklas. As i dar didesnius kalniukus uzvaziuoju ne gesimu ir "prakasu" o cia su kazkokiu mazuliuku kalniuku amzinos problemos ir istorijos jei tik kas uz manes stovi doh.gif doh.gif

na ir griztant namo vel pasizymejau. Vaziuoju pagrindiniu, prie sankryzos sustoju ir leidziu pravaziuoti masinai kuri man is kaires doh.gif kita masina zinoma sustojo ir vairuotojas ziurejo i mane kaip i buka blondine doh.gif o uz manes stovejusi masina pradejo pypinti doh.gif Nezinau kaip man ten susisviete, bet nieko blogo neivyko.
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 11 12, 18:46)
- jei vaziuoji i kaire tai i zieda reikia ivaziuoti is pirmos juostos.


kaip cia taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 12, 19:53)
kaip cia taip? g.gif


aš irgi susimąsčiau ir kelis kartus paskaičius bandžiau įsivaizduot, kaip tai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 12, 19:05)
aš irgi susimąsčiau ir kelis kartus paskaičius bandžiau įsivaizduot, kaip tai atrodo  g.gif


As suprantu jei suki i desine ziede, tada taip, ivaziuoji pirma ir isvaziuoji! smile.gif
Atsakyti