Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(speranza @ 2009 11 11, 18:01)
kitą vertus, koks skirtumas kaip tas vairuotojas atrodo, ar apsižergęs vairą, ar palinkęs prie priekinio stiklo, ar galvą "lubas" remia, svarbu vairuotų saugiai ir kitiems nekenktų.



dažniausiai (kiek pastebėjau), tai tokie, kur vairuodami liežuviu galėtų priekinį stiklą nusivalyt iš vidaus, tai ir vairuoja visiškai nesaugiai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o šiaip čia buvo diskusija apie žiedus... aš išmokau žiedu važiuot tada, kai pirmą kartą važinėdama su M-eistro raide ir tečiu po dešine gavau važiuot žiedu (su instruktoriais esu ne kartą jais važinėjus, nu bet žinot, papildomi pedalai and so on...) ir kai man vos šiknos nenunešė... vat tos pamokos ir išgąsčio man užteko biggrin.gif atsimenu tikrai buvo variantas, kai pati bobai pypint pradėjau, nes į žiedą įvažiavo iš pirmos juostos, pradėjo mėtytis tai į antrą, tai per vidurį juostų, nu siaubas... žodžiu... gerai, kad greitis mano nebuvo didelis biggrin.gif kitaip tikrai būtų buvę bum doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 11, 18:14)
dažniausiai (kiek pastebėjau), tai tokie, kur vairuodami liežuviu galėtų priekinį stiklą nusivalyt iš vidaus, tai ir vairuoja visiškai nesaugiai  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


aha, dar pridėk jei tas asmuo su akiniais, barzda ar bent ūsais ir berete... tai jau visiškas košmaras.... hihihi.gif bent jau mano vyriškis mėgsta taip burbėt.
labai smagu man būna, kai jis nusprendžia, kad už vairo yra merga, o ten... vyriškis
tai aš tada jau duodu valią savo liežuviui. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2009 11 11, 20:05)



na aš rašiau būtent apie tuos, kurie sėdi prisislinkę vos ne iki priekinio stiklo ir vairą laiko tarp pažastų... nes kito paaiškinimo nėra... juk žmonės nemato vienu metu ir į priekį, ir į šonus... tai kiek daug šono galima pamatyti taip prisislinkus sėdynę? neslėpsiu, vieną kartą važiavau iš močiutės su draugu, močiutė gyvena nedidukiam miestuky, tai pravažiavo ten ne vienas toks stiklus iš vidaus valantis. ale pasijuokėm, paprikolinom, prisislinkau tą sėdynę ir ką - aš NESUPRANTU, kur ten patogumas toks taip vairuot? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
o šiaip mes su draugu irgi dažnai spėliojam - už vairo jis ar ji..
Atsakyti
aš pirmomis dienomis,kai mokiausi vairuot sėdėjau kiek įmanoma arčiau,po to tolėjau biggrin.gif nepatogu arti,įsiremia tas vairas blush2.gif

Tommika,aš tai pro oranžinį pravažiuoju tik tada,kai sustoti galėčiau staigiai stabdant,bet šiaip irgi galiu palaukt kitos žalios. kartais gatvėje atrodo,kad aš vienintelė niekur neskubu biggrin.gif kitiems neduok dieve lėtai važiuosi ar ar lėčiau iš vietos pajudės užsidegus žaliai, bet kažkaip jau nebereaguoju į kitus,nenusižengiu taisyklėms,kitiems netrukdau,nesukeliu avarinių situacijų,o visa kita ne taip svarbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2009 11 11, 16:35)
*sakau, gal kojos mano  labai trumpos?  g.gif  sėdynę pristumiu iki pat galo, kitaip nemoku. todėl ir vargstu su veidrodžiais.
aš turiu pilnai jausti pedalus. kartą bandžiau nepristumti iki pat galo sėdynės, tai pirmam sustojime taisiausi.  blush2.gif

**su lyg ta mintim mano akyse, į stovinčią mašiną dukart įlėkė moteriškė.

*O tai ne tik veidrodėlius reikia reguliuotis, bet r sėdynę stumdyt kiekvieną kartą įlipus ir išlipant blink.gif
**O kaip taip įmanoma? Į vieną mašiną dukart ta pati įvažiavo? g.gif



O manęs šiandien vos fūra nenusinešė blink.gif Nesustojo prie šviesoforo, per raudoną taip ir prasinešė doh.gif ***** pilnos kelnės buvo, vos vos per Marytės plauką nepadarė iš manęs trafareto ant asfalto.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 11 11, 21:29)
*O tai ne tik veidrodėlius reikia reguliuotis, bet r sėdynę stumdyt kiekvieną kartą įlipus ir išlipant blink.gif
**O kaip taip įmanoma? Į vieną mašiną dukart ta pati įvažiavo? g.gif
O manęs šiandien vos fūra nenusinešė blink.gif Nesustojo prie šviesoforo, per raudoną taip ir prasinešė doh.gif ***** pilnos kelnės buvo, vos vos per Marytės plauką nepadarė iš manęs trafareto ant asfalto.

SIAUBAS tai ilgai tada gyvensi wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2009 11 11, 20:58)
aš pirmomis dienomis,kai mokiausi vairuot sėdėjau kiek įmanoma arčiau,po to tolėjau  biggrin.gif  nepatogu arti,įsiremia tas vairas  blush2.gif

Tommika,aš tai pro oranžinį pravažiuoju tik tada,kai sustoti galėčiau staigiai stabdant,bet šiaip irgi galiu palaukt kitos žalios. kartais gatvėje atrodo,kad aš vienintelė niekur neskubu  biggrin.gif kitiems neduok dieve lėtai važiuosi ar ar lėčiau iš vietos pajudės užsidegus žaliai, bet kažkaip jau nebereaguoju į kitus,nenusižengiu taisyklėms,kitiems netrukdau,nesukeliu avarinių situacijų,o visa kita ne taip svarbu  smile.gif

tai bent jau toj situacijoj iki sankryzos buvo like koks 50 metru ir jau mirksejo geltonas.. tai i sankryza buciau ivaziavus degantis raudonam.. tai ir neberizikavau.. bet taip buvau supykus ant to vaikinuko, kuris pypsena.. atrodo skuba labai kazkur smile.gif as ir ziuriu, kad visi tik skuba, lenkia (nors vaziuoju +10 nei leidziama..).. bet vis tiek prie kiekvienos sankryzos tuos pacius raliuotojus prisiveju biggrin.gif o del pajudejimo nuo sankryzu, tai as labai tvarkingai ir kartais net greiciau pajudu, nei kiti vairuotojai.. nes kai man dega raudona, as stebiu sviesofora sonini (nzn ar suprasit)..ir kai jau ten pradeda mirkset geltonas ( o man vis dar raudonas) as isijungiu 1 pavara.. ir tik man uzsidega geltonas pries isijungiant zaliam as jau po biskiuka biskiuka pradedu judet.. o uzsidegus zaliam, jau ir vaziuoju smile.gif o kiti dar tik jungiasi pavara ax.gif
mums destytojas universitete mokino: "jei visi tvarkingai ir laiku pajudetu per sankryza, tai daug daugiau masinu pravaziuotu ir butu mazesni kamsciai".. tai as ir stengiuosi laiku pajudet.. smile.gif
Atsakyti
Tiesa, Vilniuj šviesoforai mirksi 5 kartus, Kaune tik 3, taigi Kaune per mirksintį geriau neberizikuot, nes jei mirksi geltonas, užskaitys kaip pro raudoną pravažiavai ir neįrodysi doh.gif Vilniuj per mirksintį jau drąsiau gali varyt.
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2009 11 11, 21:33)
tai bent jau toj situacijoj iki sankryzos buvo like koks 50 metru ir jau mirksejo geltonas.. tai i sankryza buciau ivaziavus degantis raudonam.. tai ir neberizikavau.. bet taip buvau supykus ant to vaikinuko, kuris pypsena.. atrodo skuba labai kazkur smile.gif as ir ziuriu, kad visi tik skuba, lenkia (nors vaziuoju +10 nei leidziama..).. bet vis tiek prie kiekvienos sankryzos tuos pacius raliuotojus prisiveju biggrin.gif  o del pajudejimo nuo sankryzu, tai as labai tvarkingai ir kartais net greiciau pajudu, nei kiti vairuotojai.. nes kai man dega raudona, as stebiu sviesofora sonini (nzn ar suprasit)..ir kai jau ten pradeda mirkset geltonas ( o man vis dar raudonas) as isijungiu 1 pavara.. ir tik man uzsidega geltonas pries isijungiant zaliam as jau po biskiuka biskiuka pradedu judet.. o uzsidegus zaliam, jau ir vaziuoju smile.gif o kiti dar tik jungiasi pavara  ax.gif
mums destytojas universitete mokino: "jei visi tvarkingai ir laiku pajudetu per sankryza, tai daug daugiau masinu pravaziuotu ir butu mazesni kamsciai".. tai as ir stengiuosi laiku pajudet.. smile.gif

Šitas variantas tinka tik paprastoj sankryžoj ,o jai sankryžoj yra sekcija i kaire tai jau sunkiau pagaut kada tau užsidegs schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2009 11 11, 19:58)
aš pirmomis dienomis,kai mokiausi vairuot sėdėjau kiek įmanoma arčiau,po to tolėjau  biggrin.gif  nepatogu arti,įsiremia tas vairas  blush2.gif


As irgi nemegstu arti prisitraukti... ax.gif Manasis kai po manes iseda prie vairo, pastoviai lepteli - kaip tu gali taip ikritus i sedyne vairuoti... ax.gif Nu man patogau taip kaip kresle sedeti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 11 11, 20:29)
O manęs šiandien vos fūra nenusinešė blink.gif Nesustojo prie šviesoforo, per raudoną taip ir prasinešė doh.gif ***** pilnos kelnės buvo, vos vos per Marytės plauką nepadarė iš manęs trafareto ant asfalto.

O siaube blink.gif Te balioną 4u.gif

QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 11, 21:17)
As irgi nemegstu arti prisitraukti... ax.gif Manasis kai po manes iseda prie vairo, pastoviai lepteli - kaip tu gali taip ikritus i sedyne vairuoti... ax.gif Nu man patogau taip kaip kresle sedeti... biggrin.gif

drinks_cheers.gif Pas mane tas pats, tai mes su MB viens iš kito juokiamės: jis, kad aš važiuodama guliu, kaip ginekologinėj kėdėj, o aš, kad jo rankos kaip pas krokodilą, kuris nė savo nasrų (ką jau kalbėt apie vairą) nepasiekia, o kojos irgi kaip pas... tą patį krokodilą, bo iki pedalų ne jam dasitempt biggrin.gif Juokingai skamba, žinant, kad aš už jį 10-čia cm mažesnė lotuliukas.gif . Gerai, kad mum ne viena mašina reikia važinėt, tai susimuštumėm turbūt, kol išsiaiškintumėm pagal kieno krokodilines kojas turi būt ar nebūt sureguoliuota viskas lotuliukas.gif

Tai aš savojoj irgi vieną kart susireguliavau viską ir vsio. Niekada nejudinu nei veidrodėlių, nei sėdynės, kol BM neįlipa pavyzdžiui nuvežt nuplaut doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 11 lapkričio 2009 - 21:37
QUOTE(tapse @ 2009 11 11, 21:52)
Šitas variantas tinka tik paprastoj sankryžoj ,o jai sankryžoj yra sekcija i kaire tai jau sunkiau pagaut kada tau užsidegs schmoll.gif  schmoll.gif

sutinku, kad sunkiau pagaut.. smile.gif bet jau kai ipratau vaziuot i darba tuo paciu marsrutu, tai jau zinau, kada kuris sviesoforas uzsidega ir bandau pagaut.. tik vat jei vaziuociau nezinomu marsrutu ir butu ta sekcija, tai gal ir nepagauciau.. smile.gif
arba dabar pastebejau, kad sankryzoj sviesoforai ne vienu metu uzsidega.. (cia aisku, netaikoma visoms sankryzoms).. bet jei yra mergaiciu vilnieciu, tai pavyzdziui sankryzoj prie Justiniskiu norfos visada pirmas uzsidega desinej pusej tolimiausias sviesoforas.. o tada tik uzsidega visi kiti.. tai irgi jau pagal ji galima ruostis anksciau smile.gif

o kas del veidrodeliu ir sedynes reguliavimo, tai mums su MB yra taip: veidrodeliai abiems rodo gerai, tik sedyne reguliuojames (nes jis aukstesnis).. i prieki ar atgal prisistumiam.. tik man keista, jei sedyne reguliuojam, kaip mums tie veidrodeliai gerai rodo.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tommika: 11 lapkričio 2009 - 21:42