Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

visos tik dziaugiasi vis kuom nors smile.gif as ir pasidziaugsiu smile.gif vairuoju jau menesi ir savaite.. ir siandien prasisuko 1000 km (tiek mano jau nuvaziuota).. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2009 11 11, 09:46)
sunkiausia, veidrodėlius susireguliuoti...
užtat dabar jei jau žinau, kad teks vairuoti naktį veidrodžius "susitvarkau" kol šviesu.  ax.gif

O kam tuos veidrodėlius pastoviai reguliuoti? g.gif Aš kaip susireguliavau pirmą kartą įsėdus į savo mašiniuką, taip anie man ir rodo visą laiką. Nereikia nieko daugiau reguliuot.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 11 11, 14:21)
O kam tuos veidrodėlius pastoviai reguliuoti? g.gif Aš kaip susireguliavau pirmą kartą įsėdus į savo mašiniuką, taip anie man ir rodo visą laiką. Nereikia nieko daugiau reguliuot.

Su mano mašina vyras karts nuo karto pravažiuoja tai jis viską nuregulioja ir veidrodėlis ir sėdynę ir vairą. Jis pas mane labai aukštas tai pagal mano parametrus netelpa ir nieko nemato. Bet mane tas nervina labai, tai dabar šoninių veidrodėlių ir vairo neliečia, nes sakiau neleisiu daugiau su savo mašina važiuot.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 11 11, 13:21)
O kam tuos veidrodėlius pastoviai reguliuoti? g.gif Aš kaip susireguliavau pirmą kartą įsėdus į savo mašiniuką, taip anie man ir rodo visą laiką. Nereikia nieko daugiau reguliuot.



jaučiu, galvoji, kokia blondinė aš hihihi.gif

nugi, tenka, žinok, reguliuoti tuos veidrodėlius, nes pas mus mašinoje, deja, nėra tos funkcijos, kur būtų galima užprogramuoti padėtis.
o mano asmeninė... tai kaip čia gražiau pasakius.. peškomobilis, vadinasi.... lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2009 11 11, 14:47)
Su mano mašina vyras karts nuo karto pravažiuoja tai jis viską nuregulioja ir veidrodėlis ir sėdynę ir vairą. Jis pas mane labai aukštas tai pagal mano parametrus netelpa ir nieko nemato. Bet mane tas nervina labai, tai dabar šoninių veidrodėlių ir vairo neliečia, nes sakiau neleisiu daugiau su savo mašina važiuot.

Mes su vyru irgi karts nuo karto mašinom pasikeičiam. Jis irgi aukštesnis už mane, bet nekeičiam nieko, kažkaip atitinka viskas išskyrus man jo mašinoj galinio vaizdo veidrodėlį reik žemyn nuleist ir diržą taip pat žemyn nuleist, nes smaugia jis mane.

QUOTE(speranza @ 2009 11 11, 14:52)
jaučiu, galvoji, kokia blondinė aš  hihihi.gif

nugi, tenka, žinok, reguliuoti tuos veidrodėlius, nes pas mus mašinoje, deja, nėra tos funkcijos, kur būtų galima užprogramuoti padėtis.
o mano asmeninė... tai kaip čia gražiau pasakius.. peškomobilis, vadinasi....  lotuliukas.gif

Kodėl blondinė? Nea, aš kaip tik galvoju kodėl kiti reguliuoja, o man nereik g.gif Nėra ir pas mus jokio programavimo, bet tiesiog taip nureguliuota, kad tinka abiejose mašinose. Dabar va ir susimąsčiau, kai mokiausi vairuot tai pastoviai tuos veidrodėlius juk reikdavo reguliuot doh.gif Ten kiekvienas įsėdęs pagal save nustatydavo.
Ar kas nors dar ir aikštelėj atbuliniu parkuodamiesi nuleidžiat veidrodėlius kaip mokė? Aš tai ne, kažkaip man tas nuleidinėjimas keistai atrodydavo, realiai nuleidžia tik tie kur patys įjungus atbulinį nusileidžia, bent jau iš mano pažįstamų g.gif
Atsakyti
aš veidrodėlių nereguliuoju. kaip kartą pasidariau pagal save, taip ir būna jie smile.gif
Atsakyti
nors vyras nedaug aukštesnis už mane, vis vien netinka.
sakau, gal kojos mano labai trumpos? g.gif sėdynę pristumiu iki pat galo, kitaip nemoku. todėl ir vargstu su veidrodžiais.
aš turiu pilnai jausti pedalus. kartą bandžiau nepristumti iki pat galo sėdynės, tai pirmam sustojime taisiausi. blush2.gif

prisiminiau, kai dar mokiausi vairuoti, sėdynę neprisistūmiau normaliai, tai prie šviesaforo sustojus, instruktoriui sakiau :' palaikykit stabdį" hihihi.gif

nežinau, kaip Jūs, bet aš tai pykstu ant savo pirmojo instruktoriaus. nes kai pergalvoju visą mokymą.... tai su dabartiniu protu, reikalaučiau iš jo tiek, kad maža nepasirodytų....
visada maršrutai parinkti lengviausi... aš gi nė karto žiedu nevažiavus. ir iki šiol nevažiavau blush2.gif
kaip tyčia, buvo tokie įvykiai, po kurių dar labiau bijau žiedų....
1. važiavau su bendradarbiu namo, tai sustojom prie žiedo. aš jam sakau, nemoku žiedu važiuoti, o jis juokias kas čia sunkaus? va žiūri ar nėra iš kairės mašinos ir važiuoji....
na jo, galvoju nieko sunkaus, mokėčiau irnesakyk.gif ir su ta mintim buvo BUM. į mus stovinčius įlėkė mikroautobusas.
2. praeitą sav. važiavau autobusu, kaip tyčia sėdėjau vairuotojo pusėje, tai prie žiedo stovint svarsčiau kaip aš elgčiausi :" na va šita pravažiuoja ir tada pirmyn" su lyg ta mintim mano akyse, į stovinčią mašiną dukart įlėkė moteriškė.

Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2009 11 11, 15:35)
kaip tyčia, buvo tokie įvykiai, po kurių dar labiau bijau žiedų....
1. važiavau su bendradarbiu namo, tai sustojom prie žiedo. aš jam sakau, nemoku žiedu važiuoti, o jis juokias kas čia sunkaus? va žiūri ar nėra iš kairės mašinos ir važiuoji....
na jo, galvoju nieko sunkaus, mokėčiau  irnesakyk.gif  ir su ta mintim buvo BUM. į mus stovinčius įlėkė mikroautobusas.
2. praeitą sav. važiavau autobusu, kaip tyčia sėdėjau vairuotojo pusėje, tai prie žiedo stovint svarsčiau kaip aš elgčiausi :" na va šita pravažiuoja ir tada pirmyn" su lyg ta mintim mano akyse, į stovinčią mašiną dukart įlėkė moteriškė.

Bet taip gali nutikti bet kurioje sankryžoje. Ar tada bijosi ir paprastų sankryžų?
Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2009 11 11, 15:35)
nors vyras nedaug aukštesnis už mane, vis vien netinka.
sakau, gal kojos mano  labai trumpos?  g.gif  sėdynę pristumiu iki pat galo, kitaip nemoku. todėl ir vargstu su veidrodžiais.
aš turiu pilnai jausti pedalus. kartą bandžiau nepristumti iki pat galo sėdynės, tai pirmam sustojime taisiausi.  blush2.gif

prisiminiau, kai dar mokiausi vairuoti, sėdynę neprisistūmiau normaliai, tai prie šviesaforo sustojus, instruktoriui sakiau :' palaikykit stabdį"   hihihi.gif

nežinau, kaip Jūs, bet aš tai pykstu ant savo  pirmojo instruktoriaus. nes kai pergalvoju visą mokymą.... tai su dabartiniu protu, reikalaučiau iš jo tiek, kad maža nepasirodytų....
visada maršrutai parinkti lengviausi... aš gi nė karto žiedu nevažiavus. ir iki šiol nevažiavau  blush2.gif 
kaip tyčia, buvo tokie įvykiai, po kurių dar labiau bijau žiedų....
1. važiavau su bendradarbiu namo, tai sustojom prie žiedo. aš jam sakau, nemoku žiedu važiuoti, o jis juokias kas čia sunkaus? va žiūri ar nėra iš kairės mašinos ir važiuoji....
na jo, galvoju nieko sunkaus, mokėčiau  irnesakyk.gif  ir su ta mintim buvo BUM. į mus stovinčius įlėkė mikroautobusas.
2. praeitą sav. važiavau autobusu, kaip tyčia sėdėjau vairuotojo pusėje, tai prie žiedo stovint svarsčiau kaip aš elgčiausi :" na va šita pravažiuoja ir tada pirmyn" su lyg ta mintim mano akyse, į stovinčią mašiną dukart įlėkė moteriškė.


O man tai kazkodel visada sukelia juoka, kai pamatau vairuotoja per daug isiremusia i vaira lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 11 lapkričio 2009 - 16:21
QUOTE(speranza @ 2009 11 11, 15:35)

kaip tyčia, buvo tokie įvykiai, po kurių dar labiau bijau žiedų....



As pamenu kol mokiausi, ziedu bijojau kaip velnio... blush2.gif Bijojau ir viskas, reikedavo i zieda ivaziuoti, sustodavau ir uzsispirdavau kaip ozka, nevaziuosiu - bijau! blush2.gif Uz mane jau didziausia eile masinu, tai lysdavau tik tada kai laaabaaai diiidelis tarpas budavo! blush2.gif
O dabar net juokas ima prisiminus tai! doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pikkolo, kol nepabandai pats tol baisu. ar ne tiesą sakau, t.y. rašau ?
iš pradžių galvojau, "imt" instruktorių ir prasivėžinti pro tas baisias vietas... bet paskui pagalvojau, kad gal užtektų išvažiuoti vėlai vakare arba savaitgalį anksti ryte su mb ?
žodžiu, nugalėsiu vienaip ar kitaip ir šitą baimę !!!!

Tučka, aš nesu įsirėmusi į vairą. na nežinau, tiesiog šitoj mašinoje pedalai man atrodo per toli ir viskas. kiek bandžiau kitas vairuoti mašinas, tikrai nereikėdavo iki pat galo prisistumti sėdynės. schmoll.gif

kitą vertus, koks skirtumas kaip tas vairuotojas atrodo, ar apsižergęs vairą, ar palinkęs prie priekinio stiklo, ar galvą "lubas" remia, svarbu vairuotų saugiai ir kitiems nekenktų.
tai aš stengiuos taip ir vairuoti. ir man didžiausias įvertinimas, jei visą kelią mb nė žodžio nepasako dėl vairavimo.
p.s. iki šiol nė karto nebuvau apipypinta ( triskart tpfu, kad neprisikalbėčiau) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2009 11 11, 18:01)
p.s. iki šiol nė karto nebuvau apipypinta ( triskart tpfu, kad neprisikalbėčiau)  ax.gif

o as vakar buvau apipypinta.. nes man reikejo sukt i kaire.. privaziavau sankryza, kai jau mirksejo geltonas.. tai ir neberizikavau sukt.. o uz manes vaziaves papypino, kad atseit suk.. unsure.gif kur as besuksiu, kad jau geltonas mirksi ir jau raudona tuoj tuoj uzsidegs.... dar jei zalias butu mirksejes, tai tikrai buciau sukus.. nu bet kai geltonas, tai galiu ir sekancio sviesoforo palaukt ax.gif
Atsakyti