Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Aš jau kažkaip pradedu įprast prie tamsos, bet nemalonu tai baisiai doh.gif o dar iki Naujako tik tamsės...
Blyn panos, prieš brolio akis moteris partrenkė vaiką per perėją einantš, net nestabdė sakė, telefonu kalbėjo, kaip baisu yra kažką veikt vairuojant, jetau kaip reik atidžiai vairuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 10, 22:46)
drinks_cheers.gif As irgi po darbo kai vaziavau, tai siaubas, masinas dar del lempu matai, o zmones! doh.gif

Nu bet šiaip, tai kokia faina ta migla wub.gif Tiesiog tiršta, vanduo ore, nelyja, o mašina dengiasi sluoksniu vandens. Ir žiburiai visi tokie išplaukę tamsoje, man gražu wub.gif Vairuot aišku lėčiau tenka, ale juk ne slidu...

QUOTE(Aga @ 2009 11 10, 22:52)
Blyn panos, prieš brolio akis moteris partrenkė vaiką per perėją einantš, net nestabdė sakė, telefonu kalbėjo, kaip baisu yra kažką veikt vairuojant, jetau kaip reik atidžiai vairuot doh.gif

dieve dieve, kaip baisu tokie nutikimai, kaip paskui gyvent reikėtų, net galvoti kraupu... unsure.gif
Atsakyti
Visa laimė gerai baigės, bent atrodė, kad nieko, nuskriejo toli, o kaip toliau neaišku, atsistojo, judėjo.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 11, 00:26)
nuskriejo toli, o kaip toliau neaišku, atsistojo, judėjo.

Deja, tai toli gražu ne visada reiškia, kad viskas gerai verysad.gif Žmonės nuo šoko ir vedami instinktyvaus noro gyventi, atsistoja ir net, būna, pabėga iš įvykio vietos net su išlindusiais kaulais, skilusiom kaukolėmis ir pnš.
O vaikam, ypač skridusiems nuo smūgio, labai dažnos dar besivystančių smegenų traumos, kurių pasekmių (net žinant sužeidimo vietą ir mąstą), deja, negalima prognozuoti - gali atrodyt, kad beveik nieko ir nenutiko, o gydytojai žino, kad įmanoma dar viskas: nuo absoliutaus pasveikimo iki sensomotorinių funkcijų, kalbos, mąstymo, atminties ir t.t., sutrikimų, kurie pasireiškia toli gražu nebūtinai netrukus po įvykio. Kiek tokių ,,pakoreguotų" vaikų gyvenimų... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 11 lapkričio 2009 - 00:40
sveikos,

norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti ax.gif

QUOTE(Aga @ 2009 11 10, 22:52)
Aš jau kažkaip pradedu įprast prie tamsos, bet nemalonu tai baisiai doh.gif o dar iki Naujako tik tamsės...
Blyn panos, prieš brolio akis moteris partrenkė vaiką per perėją einantš, net nestabdė sakė, telefonu kalbėjo, kaip baisu yra kažką veikt vairuojant, jetau kaip reik atidžiai vairuot doh.gif



kaip baisu. verysad.gif
Aga, kiek laiko jau turi mašiną? man atrodo, jau bus metai, ar ne? kaip greitai laikas eina rolleyes.gif
Atsakyti
speranza, sveikutė clap.gif
Man jau metukai, keičiu civilinį ir Kasko jau ax.gif

O, kad pradžioj traumos gali nesimatyt, puikiai žinau... Taip mano pusbroliukui buvo, vaikščiojo, kalbėjo, po poros valandų išėjo....
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 11, 08:17)
speranza, sveikutė clap.gif
Man jau metukai, keičiu civilinį ir Kasko jau ax.gif


oho, koks džiaugsmas hihihi.gif

aš teises turiu jau šiek tiek daugiau nei metai. vairuoti gaunu tik tam tikrom progom hihihi.gif
smagiausias jausmas, bent jau man, kai mašina greitėja... toks jausmas lyg lėktuve, aišku greičio atžvilgiu toli iki lėktuvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet dievinu tą jausmą wub.gif

sunkiausia, veidrodėlius susireguliuoti. vieną kartą reikėjo naktį vairuoti, susireguliavau taip, kad įvažiavusi į autostradą supratau, kad mašinų nematau ( keliuku iki autostrados nebuvo mašinų, tai nebuvo kaip patikrinti), bandžiau susireguliuoti važiuodama, tai dar blogiau paliko.... tik įvažiavusi į miestą, prie šviesaforo susireguliavau.
užtat dabar jei jau žinau, kad teks vairuoti naktį veidrodžius "susitvarkau" kol šviesu. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2009 11 11, 09:46)



uoj, pamenu, buvo ir man variantas, kai naktį jau važiavau namo iš Šventosios į Klaipėdą ir taip iš pradžių nusireguliavau veidrodėlį, kad važiuoju ir žiūriu, jog tamsu visą laiką biggrin.gif biggrin.gif po to tik dašuto, kad jis į sėdynę galinę rodo doh.gif biggrin.gif tai gerai, kad ten kelias tiesus toks, tai nusireguliavau normaliai ir tiek.. bet daugiau nėra buvę tokio frukto biggrin.gif

et, o aš teises turiu aštuonis su puse mėnesio, bet man vis tiek "pusė metų" joms ir viskas, nemoku kitaip sakyt biggrin.gif
Atsakyti
O aš vakar atsiėmiau savo mašiną. Pagaliau.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 11 11, 10:24)



kaip ten Jums baigėsi su tais nuostoliais? daug pinigėlių išėjo? (jei ne paslaptis, aišku) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 11, 09:38)
kaip ten Jums baigėsi su tais nuostoliais? daug pinigėlių išėjo? (jei ne paslaptis, aišku)  4u.gif

Išėjo nemažai, nes dar keitėm saloną ir šiaip visą vidų kiek įmanoma sutvarkė. Tai sumoj ~4tūkst.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 11 11, 10:46)



eina sau user posted image na, bet iš kitos pusės - svarbiausia, kad Jums nieko nenutiko... 4u.gif user posted image
Atsakyti