Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

gerą rytą 4u.gif
tai jau taip, visur tik ir trimituoja, kad žiema, sniego yra, pasnigo, o pas mus čia snigo tik vieną kartą ir tą iš po nakties jau įdienojus liko pliurza... doh.gif biggrin.gif
o taip susimąsčiau netikėtai - vis sakau ir sakau, kad teises turiu pusmetį ar mažiau šiek tiek, bet dabar susimąsčiau, kad liko vos keli mėnesiai iki metų laiko biggrin.gif net keista sakyčiau kažkaip... ale net laukiu žiemos tikros žiemos, kad galėčiau pasivažinėt ne su instruktorium, kaip praeitą žiemą, o savo jėgom ax.gif
o kaip sekasi vairuot, tamstos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 07, 10:07)
o kaip sekasi vairuot, tamstos?  4u.gif

nors ateina nemėgstamiausias laikas vairuoti, t.y. žiema ir ta tamsuma, bet negaliu be vairo biggrin.gif kadangi pernai neblogai slydau per plikledį (priešais auto staigiai dėjo ant stabdžių, tad ir man teko spustelt labiau stabdį, ko pasekoj slydau į kelkraštį, kad nestuktelčiau anai auto į užupakalį), tai dbr kai išgirstu apie plikledį ar sniegą, tai biški šiurpuliukas per kūną pereina fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 07, 02:47)
Tai keiskis, nes draudimas negaliotų o ir slidu doh.gif

Iki lapkricio 10d galiotu smile.gif Siandien gal pasikeisiu,bet bus ne ka geriau,prastos mano ziemines,tik pavadinimas kad ziemines doh.gif Nepavyko susitaupyti normalesnems,net devetoms doh.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniukas @ 2009 11 07, 09:11)
nu va ir man pirmoji siemet ziema bus, ech kazkaip gal ir nejauciu dar nieko, nes klaipedoj tos ziemos nelabai ir yra thumbup.gif


drinks_cheers.gif Pas mus grazu, dziaugiuosi, kad nors viena savaitgali saulute sviecia! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 07, 13:42)
drinks_cheers.gif Pas mus grazu, dziaugiuosi, kad nors viena savaitgali saulute sviecia! bigsmile.gif  thumbup.gif

pas mus slapia,dregna ir tas oras toks lyg rukas doh.gif doh.gif nesinori per toki ora niekur is namu eiti schmoll.gif
Atsakyti
o as kaip nelaukiu ziemos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 11 07, 12:21)
o as  kaip nelaukiu ziemos  cool.gif


drinks_cheers.gif Man irgi ji nepatinka! schmoll.gif
Atsakyti
O aš laukiu kada pagaliau ir pas mus normali žiema bus. Man priklauso laukt, žieminio gandro juk atnešta esu lotuliukas.gif
Šiaip tai laukiu slidumos, kad važiuot į aikštelę paslidinėt. Instruktorius sakė - skambink kai norėsi extrymo. Anas yra ekstremalaus vairavimo dėstytojas policijos mokykloj. Tai kol mokiausi su juo pravažiavimus, teko vieną dieną pasidžiaugt ledu ir čiuožinėjimu aikštelėj. Adrenalino buvo į valias, bet norėjosi dar ir dar ir dar.
Atsakyti
Na mergaites šiandien ryte per telika susisiekimo vice ministras sake kad po dvieju metu reiks kursus tik tiem kas tures tris ar daugiau grubiu taisykliu pažeidimu o kitiems bus pakeista i ilgai galiojančias teises taip kad reikia stenktis važinet be pažeidimu thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 11 10, 22:33)
Na mergaites šiandien ryte per telika susisiekimo vice ministras sake kad po dvieju metu reiks kursus tik tiem kas tures tris ar daugiau grubiu taisykliu pažeidimu o kitiems bus pakeista i ilgai galiojančias teises taip kad reikia stenktis važinet be pažeidimu thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

kaip saunu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif na merginos pasistenkime per ziema jokiu avariju nepadaryti ir vazineti saugiai,bei pagal taisykles mirksiukas.gif tikiuosi niekam nereikes perlaikyti 4u.gif
Atsakyti
jėėė, bent jau čia laimėjimas biggrin.gif biggrin.gif man, kaip neturinčiai savos mašinos, šita rizika sumažėja, nes važinėju retai biggrin.gif
nors negalvojat, kad dar iki tų kitų metų spės trisdešimt kartų pakeist nuomonę? biggrin.gif
ai, vakar važiavau vakare, dulksnojo, tai siaubas, kaip buvo nefaina važiuot... o šiandien Klaipėdoj siaubas - nuo kokių trijų apėmė miestą toooks rūkas, kad vakare važiuojant draugas vos nenumušė bičiuko perėjoj, nes jo NESIMATĖ. o draugas tai lėtai važiavo ir dar pristabdė prieš perėjau. siaubas sakau, va kam atšvaitai reikalingi...
ir į atšvaitų temą - po paskaitų (apie septintą valandą) einam link mašinos aikštelėj ir eina toks bernaitis su treningais, o apačioj ant klešnių atšvaitai. tai man taip sušvietė tuo momentu, kad net paklausiau draugo "Ar čia mentas, ar forsas eina?" biggrin.gif biggrin.gif nes grynai kaip policininko kelnės... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 10, 21:19)
o šiandien Klaipėdoj siaubas - nuo kokių trijų apėmė miestą toooks rūkas


drinks_cheers.gif As irgi po darbo kai vaziavau, tai siaubas, masinas dar del lempu matai, o zmones! doh.gif
Atsakyti