Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Už ką susimokėjai?
Aš tai noriu atkreipt dėmesį dėl parkavimo ant šaligatvių ir žalių vejų, žinokit bauda 2000 ohmy.gif Tik visa laime pirmąkart dažniausiai posėdyje tik įspėja. O pažiūrėjus, ant bordiūrų visur pilna mašinų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2009 11 05, 22:05)
Nu, va. Susimokejau pirma bauda.  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Tipo nebebijau vaziuoti.... Nu, o dabar galvoju, kada teises is manes atims  blink.gif

O gal galtumet pasakyti, gal ka girdejot apie laikinu teisiu pakeitima... ta prasme kas bus po 2 metu blink.gif


Uz ka gavai bauda? g.gif

Kol kas dar nieko neaisku! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2009 11 05, 23:05)
Nu, va. Susimokejau pirma bauda.  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Tipo nebebijau vaziuoti.... Nu, o dabar galvoju, kada teises is manes atims  blink.gif




unsure.gif o kas nutiko?
kas bebutu- laikykis! Gal viskas ne taip blogai...
Atsakyti
As girdejau, kad ant zolytes galima statyti masina, pvz.tokiu oru, koks siandien. Tai yra, kai jinai nebezaliuoja. Pas mus kieme, daug kas nuo rudens pabaigos jau stato masinas ant zoles, o pavasari vel visi kulturingi pasidaro. Idomu, kaip cia is tikruju yra? Nes mano vyras irgi stato ant vejos g.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos ralistės 4u.gif
Ką tik grįžau iš pirmos vairavimo pamokos, jetau kiek adrenalino gavau!!!! lotuliukas.gif negalvojau, kad mane, tokią žioplą ir nieko visiškai nemokančią sius į gatvę, o ką jūs manot, paaiškino viską, pavažiavom tris ratukus ir sako važiuojam tave į darbą nuvešt, tai iš semens arenos iki santariškių teko važiuoti!!!! beabejo, jis daug ką pats darė kai matė jog nesusigaudau, bet esmė tame, kad važiavau (bet mašinų labai bijojau lotuliukas.gif ir vairas tiesiai nesilaike lotuliukas.gif
pati didžiausia baimė dingo, turiu labai gerą ir malonų instruktorių ir manau nereiks ieškot kito mirksiukas.gif
dabar vairuosiu tik trečiadienį, tikiu, kad įspūdžių dar bus ir ne vienas rolleyes.gif
Atsakyti
Juokingiausia, baisiausia-- kad prasikaltau, suzinojau po..... 2 menesiu ir 10 dienu.
Greiti virsijau ivaziuodama i miesteli--- nuo blink.gif blink.gif blink.gif blush2.gif 25 iki 22.... Miestelis buvo tuscias ir as jame nuvaziavau gal kokius 4 kilometrus, nes issukau is jo. Jo. O pati labai labai smerkdavau tokius. Taip sakant, neteisk, ir pats. ..
O dabar lauksiu dar kitu slaptu nuotrauku. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crassula: 06 lapkričio 2009 - 11:42
aš pabijojau važiuot kur nors tokiu oru,nes dar padangos vasarinės,o su tiek praktikos,tai baisu kas būtų blink.gif geriau aš pasivaikščiosiu biggrin.gif užsitęsė žieminių padangų pirkimas,tai tik šį savaitgalį pirksim ir reikės tada važiuot truputuką pasipratikuot smile.gif netoliese yra toks tuščias kelias, labai retai jame važinėjama, tai va galėsiu pažiūrėt kaip mašina reaguoja,kaip stabdyti,pasimokysiu stabdyti bėgiais,nes tokiu oru iš naujo mokytis tenka pajausti mašina
sėkmės visiems lapuotėms 4u.gif ypač tiems ,kuriems tai pirmas sniegas,pirma žiema. saugokitės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 05, 23:14)
Už ką susimokėjai?
Aš tai noriu atkreipt dėmesį dėl parkavimo ant šaligatvių ir žalių vejų, žinokit bauda 2000 ohmy.gif Tik visa laime pirmąkart dažniausiai posėdyje tik įspėja. O pažiūrėjus, ant bordiūrų visur pilna mašinų doh.gif

visa rudeni po langais ant zoles stoejo masina ir nieko, nei karto nebuvo mentu kiek maciau ir zinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 23:16)
Tai gal tas ratlankis susilankstęs, nueini, jį ištiesina ir nebeleidžia.

Na didelis tau ačiu ,paklausiau tavo patarimo užsukau šiandien i servisiuka paprašiau meistriuko kad pažiuretu mano rata,toks jaunas nusišypsojo pats nuo mašinos nueme išmontavo nuo disko ir rado maža varžteli prilipusi prie padangos krašto ,pasirodo kad jis viskuo kaltas užtikrino kad dabar bus viskas tvarkoj doh.gif doh.gif doh.gif na bus matyt patikejau juo labai jau gražiai šypsojosi visa laika lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vis dar su vasariniais ratukais vazineju... ax.gif
Atsakyti
Tai keiskis, nes draudimas negaliotų o ir slidu doh.gif
Atsakyti
nu va ir man pirmoji siemet ziema bus, ech kazkaip gal ir nejauciu dar nieko, nes klaipedoj tos ziemos nelabai ir yra thumbup.gif
Atsakyti