Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

man irgi siandien reiks vaziuot o bijau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 11 05, 09:45)
Na ir orelis siandien! doh.gif
Man reikia vaziuoti, o taip bijau fear.gif  sniega nuo masinos jau nuvaliau, dabar galvoju, ar vaziuot unsure.gif


Bent jau Klaipedoj normalus keliai, be problemu iki darbo atvaziavau... rolleyes.gif
Bet jau oras, tai! doh.gif Nemegstu tokio... schmoll.gif
Atsakyti
Kelias Kaunas-Vilnius praktiškai nevalytas, matosi kad pabarstyta druska. Tikras ekstrymas. Į darbą važiavom neįprastai ilgai. Matėm pora avarijų.
Atsakyti
Paneles, nepamirskit, kad kai slidu jokiu budu negalima stipriai ir staigiai smugiuoti per stabdi. Taip pat niekad stipriai nespauskit stabdzio, kai yra susuktas vairas(sukate i posuki). Jeigu jau tokia situacija ivyko, jus sukote i posuki, ir paspaudet stabdi, o masina slysta tiesiai su susuktais ratais, tada kuo greiciau atleiskite stabdi ir autombilis vel taps valdomas. Apskritai kai slidu, negalima daryt jokiu staigiu ir stipriu judesiu, reik elgtis ypac svelniai. Jei negalite isvaziuoti i kiemo, jokiu budu nepergazuokite, o bandykite isvaziuoti beveik be gazo(akseleratoriaus) pagalbos, tik atleidinejant sankaba, vos ne ant uzgesimo ribos. Stenkites, kad ratai neprasisuktu. O dar geriau, jei nesigauna, negadinkit savo automobiliu ir paprasykit kaimynu pagalbos.

Kai pamaciau kas darosi pas mane kieme siandien, tai toks jausmas, kad mokyklose nebemoko kaip vaziuot, o bando ismokint tik kaip islaikyt regitros egzamina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2009 11 05, 12:16)


Aciu labai uz patarimus smile.gif

o as tik be reikalo siandien pasidaviau panikai, savo apsnigta kiema pamaciusi blush2.gif gatves visai neblogos rolleyes.gif
Atsakyti
Vilniuje mieste tai neslidu ale kai gyvenu biški už miesto, nors skaitosi antaklnis, tai apturėjau malonumą truputį paslidinėt. Bet tik vieną kartą slystelėjau, matyt per staigiai stabdį paspaudžiau, tai toliau lėtai važiavau ir viskas gerai buvo. Dar išsigandau pamačius, kad ant staigaus posūkio grynas blizgantis ledas, tai galvoju jau čia tai slysiu, bet nieko, pravažiavau lyg būtų švarus asfaltas.
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi i jusu bury thumbup.gif

Siryt anksti vaziavau Kaunas-Vilnius, tai ojojoj, tikrai ekstrymas.. nebarstyti keliai, slidoka. O ties darbu tai sugebejau ir "uzsinest" posukyje blink.gif, nors vaziavau tikrai letai ir atsargiai. Teko atbulini isijungus tiesintis.. Tiesa, bendradarbiai irgi turejo linksmybiu - pries ivaziuojant pro automatinius vartus speliojo, spes jie atsidaryt ar ne, nes masinos stabdziai nuokalnej nebeveike huh.gif Laime, vartai SPEJO atsidaryt smile.gif

Kazkaip nedrasu vairuot..
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2009 11 05, 11:16)
Kai pamaciau kas darosi pas mane kieme siandien, tai toks jausmas, kad mokyklose nebemoko kaip vaziuot, o bando ismokint tik kaip islaikyt regitros egzamina doh.gif


O kaip paaiskintumet tokia situacija - kai atejes mokinys i kursus, pradeda pravaziavimus ir po pirmo is karto sako, as pora paskutiniu pasiliksiu pries egzamina regitroj? blink.gif doh.gif Kai net dorai vaziuoti nemoka... rolleyes.gif Kaip toki ismokyti? rolleyes.gif Aisku nesakau, tikrai yra tokiu, kuriems ir 8 pravaziavimu uztenka, bet... Tokiu mazai, noretusi, kad ju butu daugiau... Papildomu negali priversti imti, jei zmogus nenori... O tokie tik "atkala" tam kartui, kada vaira susukti, kada tiesinti ir t.t. doh.gif Regitroj praslysta, o paskui jei ko nemoka arba tiesiog mokejo tam kartui - kalta lieka mokykla, nes neismoke... ax.gif O kaip juos priversti ismokti, jei patys "ereliai" viska "moka"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 11 05, 09:45)
Na ir orelis siandien! doh.gif
Man reikia vaziuoti, o taip bijau fear.gif  sniega nuo masinos jau nuvaliau, dabar galvoju, ar vaziuot unsure.gif

Gerai, kad nepabijojai ir važiavai 4u.gif
Prasidėjo žiema, tokių dienų bus ir bus. O jei žiemą nebevažinėt dėl prasto kelio, tai pavasarį gali tekt vairuoti mokytis iš naujo unsure.gif .

Aš teises išlaikiau rugsėo gale, tai kai buvau pradedanti vairuotoja, gero kelio nelabai jau ir bebuvo: tamsu, šlapia, paskui jau ir slidu... Ir esu visai patenkinta, kad buvo taip. Dvi žiemas diena dienomn jau atvažinėjau be sunkumų, tikiuosi, ir toliau seksis taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 05, 15:17)
O kaip paaiskintumet tokia situacija - kai atejes mokinys i kursus, pradeda pravaziavimus ir po pirmo is karto sako, as pora paskutiniu pasiliksiu pries egzamina regitroj? blink.gif  doh.gif Kai net dorai vaziuoti nemoka... rolleyes.gif Kaip toki ismokyti? rolleyes.gif Aisku nesakau, tikrai yra tokiu, kuriems ir 8 pravaziavimu uztenka, bet... Tokiu mazai, noretusi, kad ju butu daugiau... Papildomu negali priversti imti, jei zmogus nenori... O tokie tik "atkala" tam kartui, kada vaira susukti, kada tiesinti ir t.t. doh.gif  Regitroj praslysta, o paskui jei ko nemoka arba tiesiog mokejo tam kartui - kalta lieka mokykla, nes neismoke... ax.gif O kaip juos priversti ismokti, jei patys "ereliai" viska "moka"? g.gif

Tikra tiesa ,kai mokiausi vairavimo mokykloj tai dauguma sake kad svarbu kaip nors egza išlaikyt o visa kita paskui mokysis aš tai emiau papildomai nemažai kad jaustis užtikrintai ir mokiausi kaip sykis žiema tai instruktorius visokias situacijas man išaiškino ir po to praktiškai mokemes kaip suvaldyt mašina kada slysta arba posukyje užneša ,aš likau patenkinta tom pamokom 000054.gif 000054.gif 000054.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 11 05, 19:45)
Tikra tiesa ,kai mokiausi vairavimo mokykloj tai dauguma sake kad svarbu kaip nors egza išlaikyt o visa kita paskui mokysis aš tai emiau papildomai nemažai kad jaustis užtikrintai ir mokiausi kaip sykis žiema tai instruktorius visokias situacijas man išaiškino ir po to praktiškai mokemes kaip suvaldyt mašina kada slysta arba posukyje užneša ,aš likau patenkinta tom pamokom 000054.gif  000054.gif  000054.gif


Vat tokius zmones as gerbiu, kurie papildomus del saves imasi, o ne del to, kad kaip nors egza islaikyti! cool.gif Juk vazinetis paskui vienai teks, o juk maloniau jaustis uztikrintai, kad kazka tikrai moki, o siaip sau... ax.gif
Atsakyti
Nu, va. Susimokejau pirma bauda. blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Tipo nebebijau vaziuoti.... Nu, o dabar galvoju, kada teises is manes atims blink.gif

O gal galtumet pasakyti, gal ka girdejot apie laikinu teisiu pakeitima... ta prasme kas bus po 2 metu blink.gif
Atsakyti