Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(būsimoji @ 2009 10 01, 10:14)
Ir kaip visada klausimas patyrusioms: sustojus aikštelėje, užtraukiame rankinį. O kiti moko, kad reikia ir pirmą pavarą įkalt. Kaip darote jūs? Girdėjau, kad žiemą rankinio užtraukt negalima - užšals ar kažkas tokio. Papasakokit nežiniukei  4u.gif

Niekada rankinio netraukiu, tik ant bėgio palieku. Jei dėžė gera, tai tikrai nepariedės, tik tada nereik užmiršt vedant išminti sankabą. Žiemą prišalti gali, yra mum taip buvę su kita mašina doh.gif ir teko ieškoti didelės mašinos, kad pratampytų, kol atšoko (turėjom quatro, tai ji sveria nemažai). Jei mašina galu varomais ratais, tai nelabai baisu tas užšalimas, nes rankinis laiko galinius ratus, duosi biškį gazo ir atšoks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 01 spalio 2009 - 10:45
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 01, 11:45)
Niekada rankinio netraukiu, tik ant bėgio palieku.

Aš irgi. Per visą vairavimo laiką dar nebuvo, kad man rankinio prireiktų (na, išskyrus situaciją, kai dingo stabžiai)
Atsakyti
Matai kaip, žinosiu. Dėkui atsakiusioms 4u.gif
Dar turėsiu durnų klausimų, klausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 09 30, 20:36)
kaip tai panikai nepasiduoti... na kontroliuoju save, bet man toks stresas doh.gif  cia del to, kad neseniai apturejau mini avarija, nieko baisaus, bet mane ziauriai paveike, tiesiog suvokiau, kad nezinai, zmogus, kada kas gali atsitikti, o ypac zieduose... arba kai reikia pakeisti juosta, masinos lekia is visu pusiu, ijungiu posuki, tai kiti dar specialiai spaudzia, tai zinok dabar kuris vairuotojas supratingas ir praleis, o kuris erelis ir dar specialiai, matydamas, kad neseniai issilaikaiu teises, pagreitins ir dar pypint prades, mane tada visa saltas prakaitas tik ismusa doh.gif

na sunkiai man cia einasi. Na as cia jums pasiskundziu anonimiskai  blush2.gif    kitiems nesakau, kaip baisiai stresuoju, vaidinu, kad viskas gerai sekasi ir nesu vista uz vairo blush2.gif  tai sorry jei labai bedavoju, bet reikia kazkur visa stresa evakuoti ir padrasinimu isgirsti blush2.gif  labai aciu mergaites  4u.gif

Žinok aš tik pusmeti važineju tai gal mano patarimai ir nekokie blush2.gif bet aš kai noriu persirikiuot tai rodau posuki ir potruputi letinu kai pamatau kad kita eilute važiuojantis pristabdo tai ir lendu bigsmile.gif o jai niekas nepraleidžia tai tiesiog išleto sustoju ir schmoll.gif laukiu kol ileis ,na ir paprastai greit kas nors pagaili ir ileidžia nes už manes visi laukia kol aš dingsiu iš ju eilutes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 10 01, 10:14)
Tai ta proga, kad neužsiauginčiau baimės iki nosies, kol vairavimas teikia malonumo, šį savaitgalį ruošiuos į pirmą savo ilgą kelionę - iš Vilniaus į Ventės ragą  thumbup.gif
Suprantu, kažko naujo magistralėje neišmoksiu, bet patirties vis tiek įgausiu. Juolab pasirinkom maršrutą pro Šilalę (iš A1 kirst kampą pro ten, o ne vyniotis iki Klaipėdos Jakų žiedo), tai bus man ir naujų gatvių smile.gif

Ir kaip visada klausimas patyrusioms: sustojus aikštelėje, užtraukiame rankinį. O kiti moko, kad reikia ir pirmą pavarą įkalt. Kaip darote jūs? Girdėjau, kad žiemą rankinio užtraukt negalima - užšals ar kažkas tokio. Papasakokit nežiniukei  4u.gif

na mane instruktorius mokino kai palieki ilgesniam laikui tai ijungi pirma pavara ir viskas ,na ojai trumpam tai galima ir raaankini ir pavara ,o žiema tik su pavara,nes kai šalta tai kaladeles greit prišala,ir važiuot neišeis drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(lauke @ 2009 10 01, 11:32)
sveikos, o man tai šiandien trečias važaivimas baigėsi kaimyno mašinos bamperio įrėžimu, aišku ir maniškė nukentėjo, bet tai niekis.
Grįšiu namo teks kaimyno ieškot ir prisipažint, bet kaip dar sugrįžti .... Žiūrėsiu kaip jis sureaguos, bet jaučiosi tai klaikiai.

Gryžus tiesiu taikymu pas kaimyna ,nes jaigu jis pamate ir iškviete policija tai bus tau liudni popieriai,už pasišalinima iš ivykio vietos labai didele bauda ir netgi teisiu atemtmas g.gif g.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
merginos, gal zinote kur interenete geriausi ir patikimaisui testai teorijai sprestis, nes kiek sprendziausi vis klaidu randu, ir taip suklaidina mane, o jau egzaminas nebeuzkalnu, o niekaip patikimo nerandu puslapio verysad.gif
Atsakyti
AŠ MAŠINĄ PASTAČIUS RANKINĮ UŽTRAUKIU, KOL YRA ŠILTAS LAIKOTARPIS, O KAI ATŠĄLA PALIEKU ĮJUNGTĄ BĖGĮ.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2009 10 01, 14:56)
AŠ  MAŠINĄ PASTAČIUS RANKINĮ UŽTRAUKIU, KOL YRA ŠILTAS LAIKOTARPIS, O KAI ATŠĄLA PALIEKU ĮJUNGTĄ BĖGĮ.

O kodėl vasarą užtraukiat?
Atsakyti
aš užtraukiu rankinį dėl įpročio .. kažkaip taip mokino vairuot,tai įpratau,nors man kartoja,kad atšalus reikės pamiršti rankinį smile.gif šiaip gerai,kad kiemas lygus,nenuolaidus, tai net ant laisvo palikus pati nepavažiuotų (nors aišku taip nepalieku) smile.gif
Atsakyti
o as palieku tik su rankiniu,kartais dar ir begy imetu,nes seip palikta nuriedetu biggrin.gif kiemas toks ,kad ivaziuoji,sukiesii(parkuojuos)su rankiniu,nes reik uzlipt biggrin.gif ir palieku su
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triušė: 01 spalio 2009 - 16:11
QUOTE(būsimoji @ 2009 10 01, 10:14)
Ir kaip visada klausimas patyrusioms: sustojus aikštelėje, užtraukiame rankinį. O kiti moko, kad reikia ir pirmą pavarą įkalt. Kaip darote jūs? Girdėjau, kad žiemą rankinio užtraukt negalima - užšals ar kažkas tokio. Papasakokit nežiniukei  4u.gif

Vasarą visad rankinis, žiemą jokiu būdu, visad palieku ant atbulinio. Nors sakė nėra jokio skirtumo ant kokio bėgio.
Atsakyti
o kaip su dyzeliu? kiek girdėjau, dyzelio negalima palikt ant bėgio nes jei pradėtų riedėt gali užsivest?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rembiene: 01 spalio 2009 - 19:17