Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 22:06)
Mindaugai, nu bet ne veltui juk yra toks punktas, kad vairuos kitas asmuo doh.gif
Beja, kas draustis planuojat, nuo gruodžio 1 bent jau žadamas gerokas brangimas, lyginanama bus su europinėmis kainomis. Neaišku kaip bus.
Papildyta:
Kažkada žiūrėjau apie 40 lt lyg buvo Maxėj, o tundra buvau, gi neseniai buvo nuolaidos auto prekėms didžiulės.

kai buvo maksimoj nuolaidos elektrines pompas paslepe ,buvo tik kojom pompuojamos nepirkau girdejau kaip vyrai jas koneveike schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 21:18)
Aš tai neperku jau, nes nevalau visvien, va vieną turiu panelės krūtą kažkokį, vieną kartą pavaliua ir guli hihihi.gif


Kai salta, as irgi nevalau... rolleyes.gif Bet vasara megstu pasikrapstyti prie masinos... ax.gif
Atsakyti
tapse, aš tai mačiau buvo, ir Rimi mačiau, dar pakilnojau, bet atgal padėjau doh.gif
Atsakyti
MB man parupino tokia aukšta kur su rankom reikia pompuot ,tai nežinau kaip aš su ja pompuosiu , nes irgi vienas ratas leidžia jai ilgiau pastovi o meistrai skyles neranda ,sako reik diska keist ,tai tada reikia visus keturis ,nes lieti diskai o vieno tokio niekur nera g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Tai gal tas ratlankis susilankstęs, nueini, jį ištiesina ir nebeleidžia.
Atsakyti
Paskaičiau ką apie draudimus kalbėjot ir tokia mintis iškilo - ot įdomiai, šiaip mes žalieji po 2-jų metų jau esam pilnaverčiai, pilnateisiai vairuotojai. Bet tik ne draudime doh.gif Ten reik 5-ių metų stažo. Ot kokie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 22:06)
Mindaugai, nu bet ne veltui juk yra toks punktas, kad vairuos kitas asmuo doh.gif
Beja, kas draustis planuojat, nuo gruodžio 1 bent jau žadamas gerokas brangimas, lyginanama bus su europinėmis kainomis. Neaišku kaip bus.
Papildyta:
Kažkada žiūrėjau apie 40 lt lyg buvo Maxėj, o tundra buvau, gi neseniai buvo nuolaidos auto prekėms didžiulės.


Tai punktų draudikai gali prirašyti kokių nori, bet jei tie punktai prieštarauja Įstatymui, jie pasidaro niekiniai.
Pavyzdžiui, dauguma draudimo įmonių skaičiuoja papildomą įmoką (dažnai kaina padidėja 2-3 kartus), jei automobilis naudojamas užsienyje ilgiau nei kažkiek (dažniausiai 40) dienų per metus. Draudimo priežiūros komisijos nuomonė apie tokio punkto pagrįstumą šiek tiek kitokia smile.gif

Kai turėsiu laiko, prisėsiu prie dokumentų, pabandysiu pagrįsti kad draudikas neteisus su punktu "vairuos kitas asmuo"
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 11 03, 22:38)
MB man parupino tokia aukšta kur su rankom reikia pompuot ,tai nežinau kaip aš su ja pompuosiu , nes irgi vienas ratas leidžia jai ilgiau pastovi o meistrai skyles neranda ,sako reik diska keist  ,tai tada reikia visus keturis ,nes lieti diskai o vieno tokio niekur nera g.gif  g.gif  g.gif


Kad nereikėtų rankomis vargti yra nebrangūs automobiliniai kompresoriai (kas tingi spausti nuorodą - būna "Senukuose"), kurie jungiasi į "prikūrkę" (pridegiklį). Pūsti gali iki kelių minučių, bet užtat patogu, nereikia vargti
Atsakyti
Na, ir pripliurpėt vakar smile.gif
Atsakyti
Griztant prie draudimo temos,

masian, kuria vairuoju apdraude vyras, nes jis su ja vazinejo gam 5 metus, tai draudimas yra jo vardu ir punkte itraukta, kad masina gali vairuoti ir seimos nariai.

O va nauja masina, kuria jis vairuoja, apdrausta tik jo vardu, tai as ir nevairuoju, nes jei kas atsitiktu, tai draudimas nedengtu...

Kainu skirtumas irgi nemazas tarp siu draudimu 4u.gif

o as paskutiniu metu mazai vazineju... nebereikia i darba verysad.gif tai kur reikia stengiuosi nueiti pescia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 11 04, 15:13)
Griztant prie draudimo temos, 

masian, kuria vairuoju apdraude vyras, nes jis su ja vazinejo gam 5 metus, tai draudimas yra jo vardu ir punkte itraukta, kad masina gali vairuoti ir seimos nariai.

O va nauja masina, kuria jis vairuoja, apdrausta tik jo vardu, tai as ir nevairuoju, nes jei kas atsitiktu, tai draudimas nedengtu...

Kainu skirtumas irgi nemazas tarp siu draudimu 4u.gif

o as paskutiniu metu mazai vazineju... nebereikia i darba verysad.gif  tai kur reikia stengiuosi nueiti pescia thumbup.gif

Tai gal atostogos galima ir pailseti vacation1.gif vacation4.gif
Atsakyti
Na ir orelis siandien! doh.gif
Man reikia vaziuoti, o taip bijau fear.gif sniega nuo masinos jau nuvaliau, dabar galvoju, ar vaziuot unsure.gif
Atsakyti