Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Nu vienžo gal pabaigiam šią temą.
Man leidžia vienas ratas, nuvarau šiandien pūstis, neatsuku ventilio, taip užsuko permontavę doh.gif Paprašiau tokio diedo seno, tas su replėm atsuko ir įmetė kamštuką į rato vidų už kalpoko. Kalpoko nenulupom niekaip, sako važiuok, kam tas kamštukas. Nu galvoju nieko sau, ta paskui nuo savo nusuko, pamatęs, kad su blondine su miniaku geriau nesiginčyt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 03, 21:16)
Ar as durna esu, ar kazko nezinau ir nesuprantu! doh.gif Jei seimoje viena masina, o ja vairuoja visi seimos nariai, nuo kada yra visi rasomi i draudimo sutarti!? doh.gif
Sorry, jei as klystu, bet pirma karta gyvenime girdziu tokius dalykus! 4u.gif
Supratau! 4u.gif

Mano tevai naudojosi vienu draudimu ir važinejo tai mama tai tetis tetis turi35 metu staža o mama 8 metus ,vasara mama barkštelejo aikštelei i kita mašina tos mašinos savininkas iškviete policija ir suformino ivyki ,tečio mieste nebuvo tai ivyki užregistravo mama ant saves ,nuvykus i draudima draudimas atsisake nuostolius padengt nes draudimaas suformintas tečio vardu ir užtai motyvavo kad i draudimo sutarti nebuvo itraukta, kad automobiliu naudosis kiti asmenys tai yra mama g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 20:36)
Nu vienžo gal pabaigiam šią temą.
Man leidžia vienas ratas, nuvarau šiandien pūstis, neatsuku ventilio, taip užsuko permontavę doh.gif Paprašiau tokio diedo seno, tas su replėm atsuko ir įmetė kamštuką į rato vidų už kalpoko. Kalpoko nenulupom niekaip, sako važiuok, kam tas kamštukas. Nu galvoju nieko sau, ta paskui nuo savo nusuko, pamatęs, kad su blondine su miniaku geriau nesiginčyt hihihi.gif


Gerai, kad priminei! 4u.gif Man reikia nuvaziuoti prisipusti... ax.gif

QUOTE(tapse @ 2009 11 03, 20:40)
Mano tevai naudojosi vienu draudimu ir važinejo tai mama tai tetis tetis turi35 metu staža o mama 8 metus ,vasara mama barkštelejo aikštelei i kita mašina tos mašinos savininkas iškviete policija ir suformino ivyki ,tečio mieste nebuvo tai ivyki užregistravo mama ant saves ,nuvykus i draudima draudimas atsisake nuostolius padengt nes draudimaas suformintas tečio vardu ir užtai motyvavo kad i draudimo sutarti nebuvo itraukta, kad automobiliu naudosis kiti asmenys tai yra mama g.gif  g.gif


Nezinau, toj sryti nedirbu, gal pries sudarant sutarti klausia, ar vairuos kiti asmenis ir gal kitokia sutarti sudaro, bet tikrai visu vairuojanciu asmenu neitraukia! rolleyes.gif
Atsakyti
Man sakiau reik nusipirkt pompą ta automatinę ir vežiotis, maža kas, visvien zapaskės neužsidėčiau pati jei ką doh.gif Šiandien va ventilio net neatsukau, nu bet ir diedas neatsuko, tik su replėm.
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 11 03, 21:40)
Mano tevai naudojosi vienu draudimu ir važinejo tai mama tai tetis tetis turi35 metu staža o mama 8 metus ,vasara mama barkštelejo aikštelei i kita mašina tos mašinos savininkas iškviete policija ir suformino ivyki ,tečio mieste nebuvo tai ivyki užregistravo mama ant saves ,nuvykus i draudima draudimas atsisake nuostolius padengt nes draudimaas suformintas tečio vardu ir užtai motyvavo kad i draudimo sutarti nebuvo itraukta, kad automobiliu naudosis kiti asmenys tai yra mama g.gif  g.gif


Tokiu atveju tiesiu taikymu į DPK. Paviešink, kas per kompanija, kad ateityje apeiti iš tolo.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 21:01)
Man sakiau reik nusipirkt pompą ta automatinę ir vežiotis, maža kas, visvien zapaskės neužsidėčiau pati jei ką doh.gif Šiandien va ventilio net neatsukau, nu bet ir diedas neatsuko, tik su replėm.


Pas mane masinoj visada yra irankiu deze, tai gal atsukciau kaip nors! hihihi.gif
O rato irgi pati jauciu niekaip nepasikeisciau... doh.gif blush2.gif
Beje, kiek ta pompa kainuoja? g.gif
Atsakyti
Mindaugai, nu bet ne veltui juk yra toks punktas, kad vairuos kitas asmuo doh.gif
Beja, kas draustis planuojat, nuo gruodžio 1 bent jau žadamas gerokas brangimas, lyginanama bus su europinėmis kainomis. Neaišku kaip bus.
Papildyta:
Kažkada žiūrėjau apie 40 lt lyg buvo Maxėj, o tundra buvau, gi neseniai buvo nuolaidos auto prekėms didžiulės.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 21:06)
Kažkada žiūrėjau apie 40 lt lyg buvo Maxėj, o tundra buvau, gi neseniai buvo nuolaidos auto prekėms didžiulės.


Ai tai ne daug! irnesakyk.gif Bet nuolaida nepamaisytu! biggrin.gif Jei uzmatysi pranesk! 4u.gif
Atsakyti
Tai, reik žiūrėt, pardėse kai būna Rimi ar Maxėj nuolaidos visoms auto prekėms, tada labai apsimoka pirkt. Bet vien diedai apspitę būna tą skyrių, o aš braunuos braunuos iki jo ir nusiperku kokių kvapų į mašiną tik lotuliukas.gif
Papildyta:
va yra ir pigesnių:
http://www.senukai.l...CategoryID=7551
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2009 11 03, 22:02)
Tokiu atveju tiesiu taikymu į DPK. Paviešink, kas per kompanija, kad ateityje apeiti iš tolo.

Dabar tiksliai nepamenu bet atrodo baltikum daugiau ten nesidraudžiam ,perejom i lietuvos draudima nors brangiau bet tvarkingiau viska suraše tai dabar ir mama ir tetis naudojasi vienu draudimu tik manes neraše nes aš kaip pradedanti tai tada labai brangu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 21:13)
Tai, reik žiūrėt, pardėse kai būna Rimi ar Maxėj nuolaidos visoms auto prekėms, tada labai apsimoka pirkt. Bet vien diedai apspitę būna tą skyrių, o aš braunuos braunuos iki jo ir nusiperku kokių kvapų į mašiną tik lotuliukas.gif
Papildyta:
va yra ir pigesnių:
http://www.senukai.l...CategoryID=7551


Reikes kada paziureti! ax.gif
Tau gerai, jei tik kvapu nusiperki! biggrin.gif As tai visokiu valikliu prisiperku, nors namie pilna, bet reikia nauju! doh.gif
Atsakyti
Aš tai neperku jau, nes nevalau visvien, va vieną turiu panelės krūtą kažkokį, vieną kartą pavaliua ir guli hihihi.gif
Atsakyti