Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 03, 20:42)
As jau ne pradedanti! 4u.gif Rugseji buvo 2 metai! ax.gif

Nesvarbu tu turi buti itraukta i sutarties punkta kad naudojesi vyro sutartim 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 19:43)
Tai čia lygiai tas pats, kas pradedanti draudime smile.gif


Na tebunie pradedanti, jei jums nuo to lengviau! biggrin.gif Ka beparasai nei vienam neitinka! doh.gif Nu reikes, sumokesiu puse sumos, bet ne tame esme, mes snekam apie sutartis dabar! 4u.gif Man rodos yra skirtumas, kai sutartis paprasta ir avarija padaro 20 - metis neturintis ne 2 metu vairavimo stazo ir kai sutarti visi punktai itraukti - ir tas vadinamas "bandomasis" laikotarpis praejo! Ar cia pagal jumis vienas ir tas pats? g.gif Tai kam tada is vis tokias sutaris daryti, jei is to jokios naudos ir vis tiek teks puse pinigu sumoketi? Paaiskinkit man zaliai! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tapse @ 2009 11 03, 19:48)
Nesvarbu tu turi buti itraukta i sutarties punkta kad naudojesi vyro sutartim  4u.gif  4u.gif


Tai jei dabar mama, vairuojanti daugiau nei 20 metu, pasiims tevo masina ir padarys avarija, draudimas neapmokes, nes sutarti jos nera? smile.gif As taip suprantu pagal jusu pasisakyma! smile.gif
Atsakyti
Aš pati dirbu su draudimu, ir draudime žiūri į du faktorius, ar nevairuos jaunesnis nei savininkas, ir ar nevairuos su mažu stažu.O normalus stažas eina virš 5 metų. O jei jūsų neklausia, tai būkit malonūs, patys pasakykite, nes avarijos atveju bus nekas, geriau damokėt jau... sad.gif

Jacinta, nesupyk, bet tie tavo šauktukai pastovūs sakinio gale, man tai kaip pakeltas tonas, ir šauktukas lietuvių kalboje reiškia pakeltą toną smile.gif Tik neįsižeisk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 03, 20:50)
Na tebunie pradedanti, jei jums nuo to lengviau! biggrin.gif Ka beparasai nei vienam neitinka! doh.gif Nu reikes, sumokesiu puse sumos, bet ne tame esme, mes snekam apie sutartis dabar! 4u.gif Man rodos yra skirtumas, kai sutartis paprasta ir avarija padaro 20 - metis neturintis ne 2 metu vairavimo stazo ir kai sutarti visi punktai itraukti - ir tas vadinamas "bandomasis" laikotarpis praejo! Ar cia pagal jumis vienas ir tas pats? g.gif Tai kam tada is vis tokias sutaris daryti, jei is to jokios naudos ir vis tiek teks puse pinigu sumoketi? Paaiskinkit man zaliai! 4u.gif
Papildyta:
Tai jei dabar mama, vairuojanti daugiau nei 20 metu, pasiims tevo masina ir padarys avarija, draudimas neapmokes, nes sutarti jos nera? smile.gif  As taip suprantu pagal jusu pasisakyma! smile.gif

teisingai nes jinai turi buti itraukta i sutarties punkta arba turi turet savo draudima, arba ivykio metu vairavo tetis kitaip labai sunku su draudimu aiškintis g.gif g.gif nes draudimas galioja tik tam asmeniui kuriam išduotas .Mano tevai sutuo buvo susidure doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapse: 03 lapkričio 2009 - 20:05
QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 19:57)
Aš pati dirbu su draudimu, ir draudime žiūri į du faktorius, ar nevairuos jaunesnis nei savininkas, ir ar nevairuos su mažu stažu.O normalus stažas eina virš 5 metų. O jei jūsų neklausia, tai būkit malonūs, patys pasakykite, nes avarijos atveju bus nekas, geriau damokėt jau... sad.gif

Jacinta, nesupyk, bet tie tavo šauktukai pastovūs sakinio gale, man tai kaip pakeltas tonas, ir šauktukas lietuvių kalboje reiškia pakeltą toną smile.gif Tik neįsižeisk  4u.gif


Nesnekeciau taip drasiai, jei nebuciau uztikrinta savo zodziais, as kelis kartus draudime perklausiau del stazo ir del metu, todel kad tik issilaikius teises viename draudime buvom del siulomu "geru" salygu taip uzkibe, gerai, kad tik 3 menesiams tada draudem. doh.gif
Man si karta uzgarantavo, kad viskas sutarti atitinka ir jokiu nesklandumu nebus, o jei tkazkas bus negerai ir teks moketi avarijos metu, tai jau nebus ko kaltinti nei draudimo, nei saves - nes viskas buvo issiaiskinta, parodyta, o jei kazkur ir yra kazkas tycia praleista, ko mes nezinom - tai jau cia bus draudejo sazines ir pasitikejimo reikalas! 4u.gif

O del sauktuku as juos visur rasau, tiesiog ipratau... ax.gif Nekreipkit demesio, cia joks pakeltas tonas! mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tapse @ 2009 11 03, 19:59)
teisingai nes jinai turi buti itraukta i sutarties punkta arba turi turet savo draudima, arba ivykio metu vairavo tetis kitaip labai sunku su draudimu aiškintis g.gif  g.gif


Nuo kada? Parodykit man istatymiskai tuos punktus ir reikalavimus! 4u.gif

Aga, tu dirbi draudime... Papasakok placiau! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 03 lapkričio 2009 - 20:07
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 03, 21:04)
Nesnekeciau taip drasiai, jei nebuciau uztikrinta savo zodziais, as kelis kartus draudime perklausiau del stazo ir del metu, todel kad tik issilaikius teises viename draudime buvom del siulomu "geru" salygu taip uzkibe, gerai, kad tik 3 menesiams tada draudem. doh.gif
Man si karta uzgarantavo, kad viskas sutarti atitinka ir jokiu nesklandumu nebus, o jei tkazkas bus negerai ir teks moketi avarijos metu, tai jau nebus ko kaltinti nei draudimo, nei saves - nes viskas buvo issiaiskinta, parodyta, o jei kazkur ir yra kazkas tycia praleista, ko mes nezinom - tai jau cia bus draudejo sazines ir pasitikejimo reikalas! 4u.gif

O del sauktuku as juos visur rasau, tiesiog ipratau... ax.gif Nekreipkit demesio, cia joks pakeltas tonas! mirksiukas.gif
Papildyta:
Nuo kada? Parodykit man istatymiskai tuos punktus ir reikalavimus! 4u.gif

draudime yra punktas kas dar naudosis automobiliu g.gif g.gif
Atsakyti
Nu jei užgarantavo, tai ir ramu ax.gif
Čia kalbam dėl to, kad kiti atkreiptų dėmesį, nes yra kas ir nežino, o avarijos atveju tenka susimokėt patiems...Kažkada ir aš nežinojau blush-anim-cl.gif:
Papildyta:
Jacinta, aš dirbu su draudimu, kaip tarpininkai esam, daugiau pardavinėjam kelionių draudimą.
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 11 03, 20:08)
draudime yra punktas kas dar naudosis automobiliu  g.gif  g.gif


Ar as durna esu, ar kazko nezinau ir nesuprantu! doh.gif Jei seimoje viena masina, o ja vairuoja visi seimos nariai, nuo kada yra visi rasomi i draudimo sutarti!? doh.gif
Sorry, jei as klystu, bet pirma karta gyvenime girdziu tokius dalykus! 4u.gif

QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 20:10)
Jacinta, aš dirbu su draudimu, kaip tarpininkai esam, daugiau pardavinėjam kelionių draudimą.


Supratau! 4u.gif
Atsakyti
Jacinta, taip, yra rašomi, jei mažu stažu ir jaunesni, gal anksčiau to ir nebuvo, bet dabar rašomi. Antraip avarijos atveju negalioja draudimas, juk draudžia ant kažkieno pavardės tą mašiną, o ne ant numerių tik.
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 11 03, 20:59)
teisingai nes jinai turi buti itraukta i sutarties punkta arba turi turet savo draudima, arba ivykio metu vairavo tetis kitaip labai sunku su draudimu aiškintis g.gif  g.gif nes draudimas galioja tik tam asmeniui kuriam išduotas .Mano tevai sutuo buvo susidure doh.gif  doh.gif


Tikrai netiesa. Draudimui turėtų būti visiškai nesvarbu, kas vairuoja automobilį tol kol vairuotojas patenka į rizikos, kuria buvo draustas automobilis, grupę. Rizikos grupė paprastai apibrėžiama vairavimo stažu ir/arba vairuotojo amžiumi. Todėl jei 30metis vairuotojas su 10 metų stažu duos vairuoti automobilį 40 mečiui su 15 metų stažu, draudimas pilnai galioja. Net jei ir duotų 25 mečiui vairuotojui su 5 metų stažu, draudimas nieko neįrodytų.

Jei draudimas bando šakotis, pirmas žingsnis - skambinti į draudimo priežiūros komisiją ir klausti, ar draudikas teisus ginčytinoje situacijoje. TP vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas yra gana griežtai reglamentuojamas įstatymo, todėl draudikai neturi daug laisvės manipuliuoti, nors bando. Esu girdėjęs bandymus netgi imti papildomus pinigus už žaliąją kortą, nors įstatyme aiškiai parašyta, jog žalia korta išduodama nemokamai smile.gif
Atsakyti
Draudimai šiaip laikas mušas dėl kiekvieno cento. Bet ir besidraudžantieji kokie, jei po avarijos brangsta draudimas, persiregistruoja mašiną tiesiog doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 03, 20:21)
Jacinta, taip, yra rašomi, jei mažu stažu ir jaunesni, gal anksčiau to ir nebuvo, bet dabar rašomi. Antraip avarijos atveju negalioja draudimas, juk draudžia ant kažkieno pavardės tą mašiną, o ne ant numerių tik.


Tai as ta zinau! mirksiukas.gif Del stazo ir amziaus... ax.gif
Todel ir paklausiau atskiroj zinutej apie mama, kur situacija visiskai kitokia! 4u.gif

QUOTE(MindaugasT @ 2009 11 03, 20:23)
Tikrai netiesa. Draudimui turėtų būti visiškai nesvarbu, kas vairuoja automobilį tol kol vairuotojas patenka į rizikos, kuria buvo draustas automobilis, grupę. Rizikos grupė paprastai apibrėžiama vairavimo stažu ir/arba vairuotojo amžiumi. Todėl jei 30metis vairuotojas su 10 metų stažu duos vairuoti automobilį 40 mečiui su 15 metų stažu, draudimas pilnai galioja. Net jei ir duotų 25 mečiui vairuotojui su 5 metų stažu, draudimas nieko neįrodytų.

Jei draudimas bando šakotis, pirmas žingsnis - skambinti į draudimo priežiūros komisiją ir klausti, ar draudikas teisus ginčytinoje situacijoje. TP vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas yra gana griežtai reglamentuojamas įstatymo, todėl draudikai neturi daug laisvės manipuliuoti, nors bando. Esu girdėjęs bandymus netgi imti papildomus pinigus už žaliąją kortą, nors įstatyme aiškiai parašyta, jog žalia korta išduodama nemokamai smile.gif


Vat man to reikejo, aciu! 4u.gif
Atsakyti