Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(niamniukas @ 2009 11 03, 11:47)



kaip iš kurios pusės pažiūrėsit į tą vadinamą "klaidą". taip, punktas, kad yra papildomas vairuotojas (iki 21m. amžiaus arba neturintis dviejų metų stažo) turi būti ir jis reikalingas tuomet, kai būna bum ir kad nereikėtų iš savo kišenės visko tvarkytis. šiaip, jei planuojate važinėti be avarijų, tai jis nėra būtinas kaip ir, nes policijai stabdant ir tikrinant dokumentus svarbiausia, kad draudimas iš viso yra, o jie į tas funkcijas nesigilina visiškai...
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2009 11 03, 12:26)
Siūlau atidžiai pasiskaityti sutartį. Žodžiu pasakoti jie gali bet ką, bet atsitikus rimtesniam įvykiui (tfu, tfu tfu), gali "kiauliuko akytėmis" baksnoti į sutartį ir sakyti, "va draudėme vieną vairuotoją, o vairavo kur kas didesnės rizikos nei sutartyje numatyta, nedraudiminis įvykis", ypač jei jei tai kokia menkesnė draudimo kontorėlė.

Šiaip tai yra šiokio tokio nutylėjimo. Kiek žinau nebūtinai tai būtų nedraudiminis įvykis, priklauso nuo kompanijos. Greičiausiai, kas dažniausiai ir būna, tektų mokėti šiokius tokius procentus. gerai jei į seną laužą įvažiuoji, o jei į naują prabangią blink.gif

QUOTE(*Evut @ 2009 11 03, 13:15)
kaip iš kurios pusės pažiūrėsit į tą vadinamą "klaidą". taip, punktas, kad yra papildomas vairuotojas (iki 21m. amžiaus arba neturintis dviejų metų stažo) turi būti ir jis reikalingas tuomet, kai būna bum ir kad nereikėtų iš savo kišenės visko tvarkytis. šiaip, jei planuojate važinėti be avarijų, tai jis nėra būtinas kaip ir, nes policijai stabdant ir tikrinant dokumentus svarbiausia, kad draudimas iš viso yra, o jie į tas funkcijas nesigilina visiškai...

Ką reiškia "planuojate važinėti be avarijų"? O yra tokių kas planuoja daryti avarijas? Draudimas tam ir yra, kad apsidrausti. Juk negalim nei vienas būti garantuotas, kad avarijos nepadarysim. Jei draudžiamasi tik dėl to, kad būtų ką policijai pakišt po nosim kai prašo draudimo, tada taip, dzin koks tas draudimas ir kokių punktų sutartyje yra. Bet jei galvot šiek tiek plačiau, tai reikėtų sutartį pasiskaityt. Draugė dirba brokere, kiek pas ją esu darbe buvus - nemačiau dar nei vieno kas skaitytų sutartį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 11 03, 13:38)



o galbūt nereikėtų taip tiesiogiai priimti mano žodžių? būtent todėl ir pasakiau būtent ta prasme - jei planuojate važinėti be avarijų, tai kam tada punktas? kadangi niekas nėra nuo to apsaugotas, tai taip - jis reikalingas. bet ar tai didelė klaida? pasikartosiu - kaip iš kurios pusės pažiūrėsi.. todėl nereikėtų taip piktai ar aršiai (ir atleiskite, jei taip tik pasirodė iš Jūsų post'o) reaguoti į viską. tą frazę supraskite šiek tiek su humoru, jei galite 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Stebiuosi, kad tiek pabrango draudimas, nes aš draudžiausi metų pradžioje ir metams. Nes kažkaip pasiskaitėm, paskaičiavom ir nusprendėm, kad metams draustis geriausiai, o ne mėnesiui ar dviem mėnesiams, kaip kad daro kai kurie.
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2009 11 03, 11:26)
Siūlau atidžiai pasiskaityti sutartį. Žodžiu pasakoti jie gali bet ką, bet atsitikus rimtesniam įvykiui (tfu, tfu tfu), gali "kiauliuko akytėmis" baksnoti į sutartį ir sakyti, "va draudėme vieną vairuotoją, o vairavo kur kas didesnės rizikos nei sutartyje numatyta, nedraudiminis įvykis", ypač jei jei tai kokia menkesnė draudimo kontorėlė.


Deja... Pas mane draudimo kontorele nemenka! 4u.gif
Ir yra itrauktas sakinys - Transporto priemone vairuoja ne jaunesni kaip 25 m. vairuotojai! 4u.gif
Sutartis skaitau atidziai, nes ir pati dirbu darba su popieriais ir sutarciu pasirasymu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 03, 14:56)
Deja... Pas mane draudimo kontorele nemenka! 4u.gif
Ir yra itrauktas sakinys - Transporto priemone vairuoja ne jaunesni kaip 25 m. vairuotojai! 4u.gif
Sutartis skaitau atidziai, nes ir pati dirbu darba su popieriais ir sutarciu pasirasymu! mirksiukas.gif

Tada eismo įvykio atveju, jei vairuos jaunesnis asmuo, kontorėlė greičiausiai pasiūlys draugiškai pasidalinti žalą "per pusę" arba kitomis suderamomis proporcijomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2009 11 03, 16:26)
Tada eismo įvykio atveju, jei vairuos jaunesnis asmuo, kontorėlė greičiausiai pasiūlys draugiškai pasidalinti žalą "per pusę" arba kitomis suderamomis proporcijomis smile.gif


Na o kadangi mano masinos nevairuoja asmuo jaunesnis nei 25 metai, man tas negresia! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 03, 13:44)
o galbūt nereikėtų taip tiesiogiai priimti mano žodžių? būtent todėl ir pasakiau būtent ta prasme - jei planuojate važinėti be avarijų, tai kam tada punktas? kadangi niekas nėra nuo to apsaugotas, tai taip - jis reikalingas. bet ar tai didelė klaida? pasikartosiu - kaip iš kurios pusės pažiūrėsi.. todėl nereikėtų taip piktai ar aršiai (ir atleiskite, jei taip tik pasirodė iš Jūsų post'o) reaguoti į viską. tą frazę supraskite šiek tiek su humoru, jei galite  4u.gif  ax.gif

O kam tas sarkazmas? Ar galiu su humoru suprast? Šiaip tai jokio pykčio ir aršumo mano poste nebuvo ir kalbant apie žodžių priėmimą tiesiogiai tai siūlau jums tą patį - nesupratot ką norėjau pasakyt. Taikiau ne asmeniškai jums, o tokiam požiūriui bendrai. Tiesiog pati parašėt savam poste tai ką ir norėjau pabrėžt. Nes daug žmonių taip nusiteikę - aš avarijų nedarau, o ima ir padaro. Va tada kalti būna visi, pradedant draudimo bendrove, baigiant katinu bėgusiu per kelią, tik ne patys kurie sutarčių neskaito.
Su mano humoro jausmu viskas gerai, tik jau ne pirmą kartą man pasiūloma nepriimti asmeniškai pasisakymų, kai patys siūlantieji tą daro doh.gif Atrodo lietuviškai kalbamės, bet vis tiek nesusikalbam. Būna 4u.gif
Atsakyti
Nu vienu žodžiu, jei nesate įtraukta i kito asmens automobilio draudimo sutartį, jums padarius avariją greičiausiai reiks susimokėti patiems ir net visą sumą.
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 03, 17:35)
Na o kadangi mano masinos nevairuoja asmuo jaunesnis nei 25 metai, man tas negresia! mirksiukas.gif

Asmuo gali buti ir 40 metu bet turi buti itrauktas i vyro draudimo sutarti kaip pradedantis vairuotojas . angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 11 03, 19:33)
Asmuo gali buti ir 40 metu bet turi buti itrauktas i vyro draudimo sutarti kaip pradedantis vairuotojas . angel_sadangel.gif


As jau ne pradedanti! 4u.gif Rugseji buvo 2 metai! ax.gif
Atsakyti
Tai čia lygiai tas pats, kas pradedanti draudime smile.gif
Atsakyti