Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Kad man su 10 metų stažu skaičiuoja šiemet 380 ohmy.gif ohmy.gif nu šakės, pernai mokėjau 240. Ir sakė kas pirmadienį kyla civilinis po 12 Lt. O tipo nuo gruodžio 1 turi susilyginti su europinėmis kainomis ir brangs gerokai ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 11 02, 20:04)
Kad man su 10 metų stažu skaičiuoja šiemet 380 ohmy.gif ohmy.gif nu šakės, pernai mokėjau 240. Ir sakė kas pirmadienį kyla civilinis po 12 Lt. O tipo nuo gruodžio 1 turi susilyginti su europinėmis kainomis ir brangs gerokai ohmy.gif


Jei be avarijų, tai arba automobilio kubatūra(galia) didelė, arba draudikas nekoks. Siūlau susirasti kokį draudimo brokerį arba pasitikrinti kelių draudikų kainas: http://www.draudimas.lt
Nes man be avarijų su 220AG ir su 10 metų stažu tiesiogiai pasiūlė 450Lt, o per brokerį - 330Lt
Atsakyti
Tai, kad jau su belekiek brokerių derinaus, š... Aš ir pati dirbu su draudimu, tai ir kaip tarpininkams beveik 300 gaunas doh.gif Nu ir per čia 300.
Atsakyti
Nu as per kiek ziuriu, neiseina daugiau nei 300 litu! schmoll.gif
Nebent paskui kai kainos sukils, bus daugiau! unsure.gif
Atsakyti
Tai ir nuo mašinos priklauso, galingumo, metų, daug priklauso kokiame mieste registruota, pvz Vilnius nuo Kauno apie 50 Lt skirias, ir t.t. Kuo mažesnis miestas tuo pigiau. Jei būtų registruota kokiam Jurbarke, išvis gerokai kristų kaina.
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2009 11 02, 19:22)
Jei be avarijų, tai arba automobilio kubatūra(galia) didelė, arba draudikas nekoks. Siūlau susirasti kokį draudimo brokerį arba pasitikrinti kelių draudikų kainas: http://www.draudimas.lt
Nes man be avarijų su 220AG ir su 10 metų stažu tiesiogiai pasiūlė 450Lt, o per brokerį - 330Lt

Mum reiks draustis metų pradžioj. Kadangi buvo avarija, tai kaina išaugo iki 580 lt, jei be avarijos būtų 380 lt (čia be jokių nuolaidų, žiūrint per internetą). Tai vat galvojam ar verta perregistruoti mašiną. Kol kas daugiau nesidomėjom, kai ateis laikas tada aišku skambinsim, skaičiuosim kas labiau apsimoka.
Gal gali to brokerio kontaktus per AŽ permesti? Gal ir mum kokią nuolaidą pritaikytų?
Atsakyti
sveikos 4u.gif

seniai matytos blush2.gif

jus man papasakokit kaip kauniskems sekasi vazineti su tokiu gatviu apsvietimu doh.gif
kazkoks kosmaras blink.gif kaip tycia lempeckos isjungtos prie pereju, nuo tu tik kas antru zibanciu sviestuvu tik mirguliuoja akyse blink.gif siaubas doh.gif
Atsakyti
va cia, kaip tik pradedanciuju vairuotoju noreciau pasiklausti ax.gif
4u.gif
as savo masiniuko neturiu, va vazinejau su vyro masina, tik kazi ar nedarom klaidos, nes kiek girdejome kurie neturi dvieju metu stazo dar plius privalo paplildomai draustis, taqi kaip ten yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniukas @ 2009 11 03, 11:47)
va cia, kaip tik pradedanciuju vairuotoju noreciau pasiklausti ax.gif
4u.gif
as savo masiniuko neturiu, va vazinejau su vyro masina, tik kazi ar nedarom klaidos, nes kiek girdejome kurie neturi dvieju metu stazo dar plius privalo paplildomai draustis, taqi kaip ten yra? 4u.gif

vyro draud. sut. turi buti itraukta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniukas @ 2009 11 03, 10:47)
va cia, kaip tik pradedanciuju vairuotoju noreciau pasiklausti ax.gif
4u.gif
as savo masiniuko neturiu, va vazinejau su vyro masina, tik kazi ar nedarom klaidos, nes kiek girdejome kurie neturi dvieju metu stazo dar plius privalo paplildomai draustis, taqi kaip ten yra? 4u.gif


O mums nereikejo, svarbu, kad man jau buvo 25 metai ir neturejo jokios reiksmes tai, kad neturejau dar 2 metu stazo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 03, 11:54)
O mums nereikejo, svarbu, kad man jau buvo 25 metai ir neturejo jokios reiksmes tai, kad neturejau dar 2 metu stazo... ax.gif

pas mumi ir tas pats smile.gif

____________________
vieniems draudikams aktualu stazas,kitiems svarbu esi ne jaunesne nei 25 metai ir pan.
reikia teirautis konkreciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 03, 11:54)
O mums nereikejo, svarbu, kad man jau buvo 25 metai ir neturejo jokios reiksmes tai, kad neturejau dar 2 metu stazo... ax.gif


Siūlau atidžiai pasiskaityti sutartį. Žodžiu pasakoti jie gali bet ką, bet atsitikus rimtesniam įvykiui (tfu, tfu tfu), gali "kiauliuko akytėmis" baksnoti į sutartį ir sakyti, "va draudėme vieną vairuotoją, o vairavo kur kas didesnės rizikos nei sutartyje numatyta, nedraudiminis įvykis", ypač jei jei tai kokia menkesnė draudimo kontorėlė.
Atsakyti