Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Man užteko net nepilno pusvalanduko, tokiam kaimuke netoli Jonavos yra kalniukai, tai tokiu mažiuku pirmyn atgal pavažinėjau, bekylant sustodama, su stabdžiu ir su rankiniu, ir nė minties nekyla, kad nesigaus man dabar, pajutau mašiną puikiai. Tiesa, su rankiniu niekad nebebandžiau daugiau.
Atsakyti
As siandien irgi be jokiu kliuciu ar nesklandumu (kaip kazkada buvau pasakojus blush2.gif ) uzsipyliau pilna baka benzino! clap.gif
Atsakyti
Baisiausia yra pirmi kartai, atrodo infarktas ištiks, kad ne to prisipilsi, ne taip, per viršų išbėgs ir pan. O paskui vienas juokas.
Atsakyti
sveikos,

aisku durnas klausimas, ta zinau, bet kiek i baka mazdaug telpa benzo, nes vis bijau kad galiu per virsu pavaryt todel piluosi po nedaug o noretusi viena karta nuvaziuo prisipilt daug ir vazinet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 11 01, 10:52)
sveikos,

aisku durnas klausimas, ta zinau, bet kiek i baka mazdaug telpa benzo, nes vis bijau kad galiu per virsu pavaryt todel piluosi po nedaug o noretusi viena karta nuvaziuo prisipilt daug ir vazinet  blush2.gif


Tai paziurek kur psidometras yra, ten turi rasyti kur nors arba masinos dokumentuose... ax.gif Pas mane 60 litru telpa, tai visam menesiui uzsipilu! hihihi.gif
Atsakyti
Pas mane telpa 45, bet pilant užstatyk, kad piltų iki viršaus. Kai įkiši pistoleto rankeną, yra toks metaliukas, jį pakeli į viršų, prispaudi ir užsifiksuoja. Tada pila iki pilno bako ir pats atšoka kai būna pilnas. Nereikia laikyt pistoleto. Jei nadrąsu ar nerandi, paklausk kokio diedo kur šalia pilsis, parodys. Aš pasiklausiau, pamokė ir ramu visiems laikams, piluos po pilną.
O, žinokit kaip diedai susireikšmina kaip jų ko nors klausi, smagu žiūrėt thumbup.gif Patars ko tik paklausi, maloniai labai padeda. Va kaip man mašina sugedo, ir pripuolę nustūmė, ir patempt siūlė, ir namo parvežt jei reikia, ir į servisą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 11 01, 11:52)
sveikos,

aisku durnas klausimas, ta zinau, bet kiek i baka mazdaug telpa benzo, nes vis bijau kad galiu per virsu pavaryt todel piluosi po nedaug o noretusi viena karta nuvaziuo prisipilt daug ir vazinet  blush2.gif


Kai bakas jau pilnas tai pistoleta atmeta ir nebepripilsi daugiau,taigi pilk drasiai ir nebijok,per virsu nepapilsi ax.gif
Atsakyti
Na va, kaip paprasta! Pasinaudojau jūsų patarimais ir neberiedu žemyn thumbup.gif Kartais dar per daug užgazuoju, bet čia niekis. Svarbiausia, kad nebepanikuoju sustojus įkalnėj bigsmile.gif
Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tas užgazavimas tai juokas, kol įprasi, bet smagu, kad jau drąsiau thumbup.gif
Atsakyti
keliam viršun 4u.gif
šiandien tėtis domėjosi draudimo kainomis, kad ir mane pripaišyt galėtų ir nebijotų duot tos mašinos velnio neštos dėl kokių avarijų...
tai žodžiu, draudimas be punkto man kainuoja nuo 300Lt, o su punkteliu prakeiktu - nuo 700Lt iki 3000Lt... siaubas, o ne kainos doh.gif paklausiau dabar draugo, kad pasidomėtų pas savo draudėją, kaip ten su kainom būtų... bet tai vaje... nu ką, aš optimistiškai žiūriu į tai - dar pusantrų metų ir nereikės jokių punktelių biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 01, 13:51)
Tai paziurek kur psidometras yra, ten turi rasyti kur nors arba masinos dokumentuose... ax.gif Pas mane 60 litru telpa, tai visam menesiui uzsipilu! hihihi.gif
aciu, 4u.gif reiks paziuret ax.gif


QUOTE(Aga @ 2009 11 01, 15:38)
Pas mane telpa 45, bet pilant užstatyk, kad piltų iki viršaus. Kai įkiši pistoleto rankeną, yra toks metaliukas, jį pakeli į viršų, prispaudi ir užsifiksuoja. Tada pila iki pilno bako ir pats atšoka kai būna pilnas. Nereikia laikyt pistoleto. Jei nadrąsu ar nerandi, paklausk kokio diedo kur šalia pilsis, parodys. Aš pasiklausiau, pamokė ir ramu visiems laikams, piluos po pilną.
O, žinokit kaip diedai susireikšmina kaip jų ko nors klausi, smagu žiūrėt  thumbup.gif Patars ko tik paklausi, maloniai labai padeda. Va kaip man mašina sugedo, ir pripuolę nustūmė, ir patempt siūlė, ir namo parvežt jei reikia, ir į servisą  drinks_cheers.gif

geda blush2.gif

QUOTE(denaxa @ 2009 11 01, 18:27)
Kai bakas jau pilnas tai pistoleta atmeta ir nebepripilsi daugiau,taigi pilk drasiai ir nebijok,per virsu nepapilsi ax.gif
dabar zinosiu blush2.gif

aciu mergaites, cia nebaisu ir klausti jeigu ko nezinau ir niekas neisdurnina, o kazkur kazko paklausiau tai is karto, juk mokeisi, ir kas man teises dave jeigu nezinau tokiu dalyku ir pan doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 02, 15:53)
šiandien tėtis domėjosi draudimo kainomis, kad ir mane pripaišyt galėtų ir nebijotų duot tos mašinos velnio neštos dėl kokių avarijų...
tai žodžiu, draudimas be punkto man kainuoja nuo 300Lt, o su punkteliu prakeiktu - nuo 700Lt iki 3000Lt... siaubas, o ne kainos  doh.gif  paklausiau dabar draugo, kad pasidomėtų pas savo draudėją, kaip ten su kainom būtų... bet tai vaje... nu ką, aš optimistiškai žiūriu į tai - dar pusantrų metų ir nereikės jokių punktelių  biggrin.gif  biggrin.gif

Man su tuo punkteliu apie 300 atsiėjo. mašiniukas vyro vardu.
Atsakyti