Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Tommika @ 2009 10 29, 09:24)
labas rytas smile.gif
as siandien pati nuvaziavau i degaline.. pasirodo nera ten jau tokia skausminga procedura  bigsmile.gif
visada MB pildavo benzina.. o siandien vaziuoju i darba ir ziuriu, kad jau ant paskutines padalos.. galvoju, MB vaziuoja uz manes .. tai pasuks irgi i degaline, kai pamatys, kad as nusukau.. ir ipils man tu degalu.. arba bent ismokins kaip reikia tai daryti..  ax.gif  nu ir ka jus galvojat.. as nusuku i degaline, o jis nuvaziavo toliau  blink.gif  tai teko paciai ismokt..  rolleyes.gif  ir nieko ten baisaus nera.. dabar galesiu pati piltis  cool.gif


Smagūs atradimai smile.gif
Atsakyti
šitas video man labai patinka,apie degalų pylimą:
http://www.youtube.c...h?v=d_0bEHJY9oo lotuliukas.gif
šiaip pati dar visada pagalvoju,kurioje pusėje man degalų skylė biggrin.gif ir bijau pamesti tą kamštuką,nes prieš tai mano mašiną vairavusi moteris pametė,būna,kad kai kurie ištraukia,padeda ant stogo,supila degalus,uždengia ir važiuoja
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2009 10 30, 12:49)
šitas video man labai patinka,apie degalų pylimą:
http://www.youtube.c...h?v=d_0bEHJY9oo  lotuliukas.gif
šiaip pati dar visada pagalvoju,kurioje pusėje man degalų skylė  biggrin.gif  ir bijau pamesti tą kamštuką,nes prieš tai mano mašiną vairavusi moteris pametė,būna,kad kai kurie ištraukia,padeda ant stogo,supila degalus,uždengia ir važiuoja

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juoko doze visai dienai doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Išsilaikiau teises 2009.08.21, bet tik prieš savaitę nusipirkau mašiniuką. Jau kaip ir galėčiau viena važinėtis, bet nors užmušk, į kalniukus neįvažiuoju verysad.gif Kai mokiausi vairuoti, niekad su estakada problemų nebūdavo, o dabar... doh.gif Kai reikia sankryžoj įkalnėj sustot, negaliu pradėt važiuot, riedu atgal...Košmaras doh.gif Net noras vairuoti praėjo. Jei mašinų nėra, tai šiaip taip įvažiuoju, bet jei gale stovi kas nors, tai panika apima fear.gif
Užvakar tai iš viso, vos i kitą mašiną neįvažiavau, teko jungtis avarinį ir laukt kol mašinų nebeliks verysad.gif verysad.gif Gal kas susidūrėt su tokia problema?
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2009 10 30, 14:23)
Išsilaikiau teises 2009.08.21, bet tik prieš savaitę nusipirkau mašiniuką. Jau kaip ir galėčiau viena važinėtis, bet nors užmušk, į kalniukus neįvažiuoju  verysad.gif  Kai mokiausi vairuoti, niekad su estakada problemų nebūdavo, o dabar...  doh.gif  Kai reikia sankryžoj įkalnėj sustot, negaliu pradėt važiuot, riedu atgal...Košmaras  doh.gif  Net noras vairuoti praėjo. Jei mašinų nėra, tai šiaip taip įvažiuoju, bet jei gale stovi kas nors, tai panika apima  fear.gif
Užvakar tai iš viso, vos i kitą mašiną neįvažiavau, teko jungtis avarinį ir laukt kol mašinų nebeliks  verysad.gif  verysad.gif  Gal kas susidūrėt su tokia problema?



Vienintelis patarimas yra praktikuotis. Isvaziuok kai nebus masinu velai vakare ir varyk ratus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2009 10 30, 16:23)
Išsilaikiau teises 2009.08.21, bet tik prieš savaitę nusipirkau mašiniuką. Jau kaip ir galėčiau viena važinėtis, bet nors užmušk, į kalniukus neįvažiuoju  verysad.gif  Kai mokiausi vairuoti, niekad su estakada problemų nebūdavo, o dabar...  doh.gif  Kai reikia sankryžoj įkalnėj sustot, negaliu pradėt važiuot, riedu atgal...Košmaras  doh.gif  Net noras vairuoti praėjo. Jei mašinų nėra, tai šiaip taip įvažiuoju, bet jei gale stovi kas nors, tai panika apima  fear.gif
Užvakar tai iš viso, vos i kitą mašiną neįvažiavau, teko jungtis avarinį ir laukt kol mašinų nebeliks  verysad.gif  verysad.gif  Gal kas susidūrėt su tokia problema?

man taip buvo doh.gif po kelis kartus uzgesdavau doh.gif ir dabar dar kartais buna jei pries sankryza didesne ikalne doh.gif pabandyk velai vakare pavazineti arba diena kur nors uz miesto kokia ikalne susirask,o siaip kuo daugiau praktikos kuo drasiau vazineti.as teises jau kelis menesius turiu,bet vienai teko tik pora kartu vaziuoti ir tai tik nakti doh.gif gerai,kad vienai niekur nereikia vazineti blush2.gif
Atsakyti
Riedi, nes turbūt per greit sankabą atleidi ir per silpnai spaudi gazą. Bandyk gazą stipriau, beatleidinėjant sankabą ir gausis.
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2009 10 30, 11:49)
šitas video man labai patinka,apie degalų pylimą:
http://www.youtube.c...h?v=d_0bEHJY9oo  lotuliukas.gif
šiaip pati dar visada pagalvoju,kurioje pusėje man degalų skylė  biggrin.gif  ir bijau pamesti tą kamštuką,nes prieš tai mano mašiną vairavusi moteris pametė,būna,kad kai kurie ištraukia,padeda ant stogo,supila degalus,uždengia ir važiuoja

Dar ir tokiu buna lotuliukas.gif as tai kamstuka ant bagazines pasidedu, kad pries akis butu
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2009 10 30, 15:23)
Išsilaikiau teises 2009.08.21, bet tik prieš savaitę nusipirkau mašiniuką. Jau kaip ir galėčiau viena važinėtis, bet nors užmušk, į kalniukus neįvažiuoju  verysad.gif  Kai mokiausi vairuoti, niekad su estakada problemų nebūdavo, o dabar...  doh.gif  Kai reikia sankryžoj įkalnėj sustot, negaliu pradėt važiuot, riedu atgal...Košmaras  doh.gif  Net noras vairuoti praėjo. Jei mašinų nėra, tai šiaip taip įvažiuoju, bet jei gale stovi kas nors, tai panika apima  fear.gif
Užvakar tai iš viso, vos i kitą mašiną neįvažiavau, teko jungtis avarinį ir laukt kol mašinų nebeliks  verysad.gif  verysad.gif  Gal kas susidūrėt su tokia problema?

Tau išpradžiu reikia priprast prie sankabos kurioj vietoj yraa sukibimas ir toj vietoj palaikyt o ne paleist iškarto ir gazas turi buti švelnus doh.gif doh.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2009 10 30, 15:23)
Išsilaikiau teises 2009.08.21, bet tik prieš savaitę nusipirkau mašiniuką. Jau kaip ir galėčiau viena važinėtis, bet nors užmušk, į kalniukus neįvažiuoju  verysad.gif  Kai mokiausi vairuoti, niekad su estakada problemų nebūdavo, o dabar...  doh.gif  Kai reikia sankryžoj įkalnėj sustot, negaliu pradėt važiuot, riedu atgal...Košmaras  doh.gif  Net noras vairuoti praėjo. Jei mašinų nėra, tai šiaip taip įvažiuoju, bet jei gale stovi kas nors, tai panika apima  fear.gif
Užvakar tai iš viso, vos i kitą mašiną neįvažiavau, teko jungtis avarinį ir laukt kol mašinų nebeliks  verysad.gif  verysad.gif  Gal kas susidūrėt su tokia problema?


Siek tiek daugiau atkelk sankaba (turi pajusti kada "kabina")prilaikyk ir gazo gerai duok,ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2009 10 30, 14:23)
Išsilaikiau teises 2009.08.21, bet tik prieš savaitę nusipirkau mašiniuką. Jau kaip ir galėčiau viena važinėtis, bet nors užmušk, į kalniukus neįvažiuoju  verysad.gif  Kai mokiausi vairuoti, niekad su estakada problemų nebūdavo, o dabar...  doh.gif  Kai reikia sankryžoj įkalnėj sustot, negaliu pradėt važiuot, riedu atgal...Košmaras  doh.gif  Net noras vairuoti praėjo. Jei mašinų nėra, tai šiaip taip įvažiuoju, bet jei gale stovi kas nors, tai panika apima  fear.gif
Užvakar tai iš viso, vos i kitą mašiną neįvažiavau, teko jungtis avarinį ir laukt kol mašinų nebeliks  verysad.gif  verysad.gif  Gal kas susidūrėt su tokia problema?

Man panasiai budavo kai teises issilaikiau. smile.gif
Pabandyk, laikydama stabdi ir isminusi sankaba po truputi atleidinet (sankaba) ir kai masina prades po truputi drebeti, tada spausk gaza, kad ir truputi per stipriai paspausi gaza nieko tokio,masina tik labiau birbs, bet riedesi i prieki,o po kiek laiko priprasi ir tada pajausi kiek to gazo reik spaust,kad pajudet i prieki 4u.gif sekmes 4u.gif
tikiuosi pakankamai aiskiai paaiskinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moliugele: 30 spalio 2009 - 23:01
QUOTE(Tommika @ 2009 10 29, 09:24)
labas rytas smile.gif
as siandien pati nuvaziavau i degaline.. pasirodo nera ten jau tokia skausminga procedura  bigsmile.gif
visada MB pildavo benzina.. o siandien vaziuoju i darba ir ziuriu, kad jau ant paskutines padalos.. galvoju, MB vaziuoja uz manes .. tai pasuks irgi i degaline, kai pamatys, kad as nusukau.. ir ipils man tu degalu.. arba bent ismokins kaip reikia tai daryti..  ax.gif  nu ir ka jus galvojat.. as nusuku i degaline, o jis nuvaziavo toliau  blink.gif  tai teko paciai ismokt..  rolleyes.gif  ir nieko ten baisaus nera.. dabar galesiu pati piltis  cool.gif



saunuole,as irgi pirma isiklausinejau ,kada det,kada spaut ir pati vaziavau,o dabar tai baika,bet vel nauja baime TA reiks vaziuot doh.gif
Atsakyti