Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Šiandien važiuojant į Vilnių priešais mus važiavusiai fūrai nusimovė du ratai. Gerai, kad buvom pakankamai saugiu atstumu ir negavom į šoną su ratu.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 28, 13:21)
Šiandien važiuojant į Vilnių priešais mus važiavusiai fūrai nusimovė du ratai. Gerai, kad buvom pakankamai saugiu atstumu ir negavom į šoną su ratu.

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 28, 12:21)
Šiandien važiuojant į Vilnių priešais mus važiavusiai fūrai nusimovė du ratai. Gerai, kad buvom pakankamai saugiu atstumu ir negavom į šoną su ratu.



siaubas blink.gif as irgi vairuodama laikau gana dideli atstuma, nes niekada negali zinot kas bus... o as dar kol sureaguoju.... zodziu pasiseke jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 28, 12:21)
Šiandien važiuojant į Vilnių priešais mus važiavusiai fūrai nusimovė du ratai. Gerai, kad buvom pakankamai saugiu atstumu ir negavom į šoną su ratu.

blink.gif sakes,as vis bijau kokiu panasiu ciudu,tai toliau nuo ju vaziuoju(laikausi atstumo biggrin.gif )
kaip fain siandien pasivazinejau,kapus aplankiau,kaip grazu,tylu,zmones tvarkosi rolleyes.gif
Atsakyti
O aš aulinukus šiandien saviškiui paspirtukui uždėjau, ramu dabar thumbup.gif
Tik nežinau kur gauti Rover originalų kalpokėlį vieną. Nes arba pamečiau, arba nuėmė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 28, 12:21)
Šiandien važiuojant į Vilnių priešais mus važiavusiai fūrai nusimovė du ratai. Gerai, kad buvom pakankamai saugiu atstumu ir negavom į šoną su ratu.

Gerai kad laiketes atstumo nes butu buve blogi popieriai huh.gif huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 28, 19:25)
Tik nežinau kur gauti Rover originalų kalpokėlį vieną. Nes arba pamečiau, arba nuėmė doh.gif


Pas mane irgi vieno neuzdejo... unsure.gif O dar viena matyt pameciau... doh.gif
ta vienoj pusej yra, kitoj nea... rolleyes.gif
Atsakyti
Jaučiu reiks nusipirkt paprastus už 40 Lt ir viskas doh.gif
Atsakyti
parbėgau ir aš, didžioji vairuotoja biggrin.gif biggrin.gif ax.gif
ne ne, paskutiniu metu nevairavau, bet nieko tokio, nes esu nervuota ant visokių medžių, kurie klevo lapus rudenį pameta, bet vis tiek lieka medžiais... tai geriau ir neduoda man tegul kol kas vairuot...
o šiaip tai rašau smalsumo vedama - įdomu, kaip Ginta.'i baigėsi dėl teisių... nes kiek žinau ir pamenu, tai laikinų teisių nebeapsimoka imti dėl kainos ir galiojimo laiko - po to vis tiek tenka darytis naujas... patirtis, ta karti patirtis doh.gif ir durniausia, kad manosios tai po savaitės ar pusantros atsirado biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 10 28, 21:51)
parbėgau ir aš, didžioji vairuotoja  biggrin.gif  biggrin.gif  ax.gif
ne ne, paskutiniu metu nevairavau, bet nieko tokio, nes esu nervuota ant visokių medžių, kurie klevo lapus rudenį pameta, bet vis tiek lieka medžiais... tai geriau ir neduoda man tegul kol kas vairuot...
o šiaip tai rašau smalsumo vedama - įdomu, kaip Ginta.'i baigėsi dėl teisių... nes kiek žinau ir pamenu, tai laikinų teisių nebeapsimoka imti dėl kainos ir galiojimo laiko - po to vis tiek tenka darytis naujas... patirtis, ta karti patirtis  doh.gif  ir durniausia, kad manosios tai po savaitės ar pusantros atsirado  biggrin.gif  biggrin.gif

Nea neėmiau laikinų, gaila man tų 49lt ir taip jau nuostolio apturėjau per tą vagystę. Važinėjau be teisių, sustabdys, sustabdys, bauda iki 50Lt bet gali ir visai neduot žiūrint ant ko papulsi. Važinėju šią savaitę tikrai daug, be mašinos neišsiverčiau. Nusprendėm šiemet prie kapinių gėlėm prekiauti, tai to lakstymo oi kiek doh.gif Vakar supratau kas labiausia nervina, tai benzinas smile.gif vis pili ir pili, o dar kaip pas maniškę mažas bakas telpa tik 30l, o 100km suvalgo 10l tai kur buvus kur nebuvus vis į kolonėlę suku doh.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif
as siandien pati nuvaziavau i degaline.. pasirodo nera ten jau tokia skausminga procedura bigsmile.gif
visada MB pildavo benzina.. o siandien vaziuoju i darba ir ziuriu, kad jau ant paskutines padalos.. galvoju, MB vaziuoja uz manes .. tai pasuks irgi i degaline, kai pamatys, kad as nusukau.. ir ipils man tu degalu.. arba bent ismokins kaip reikia tai daryti.. ax.gif nu ir ka jus galvojat.. as nusuku i degaline, o jis nuvaziavo toliau blink.gif tai teko paciai ismokt.. rolleyes.gif ir nieko ten baisaus nera.. dabar galesiu pati piltis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2009 10 29, 09:24)
labas rytas smile.gif
as siandien pati nuvaziavau i degaline.. pasirodo nera ten jau tokia skausminga procedura  bigsmile.gif
visada MB pildavo benzina.. o siandien vaziuoju i darba ir ziuriu, kad jau ant paskutines padalos.. galvoju, MB vaziuoja uz manes .. tai pasuks irgi i degaline, kai pamatys, kad as nusukau.. ir ipils man tu degalu.. arba bent ismokins kaip reikia tai daryti..  ax.gif  nu ir ka jus galvojat.. as nusuku i degaline, o jis nuvaziavo toliau  blink.gif  tai teko paciai ismokt..  rolleyes.gif  ir nieko ten baisaus nera.. dabar galesiu pati piltis  cool.gif

Šaunu biggrin.gif Išbandėt ir mokėsit pati.
Atsakyti