Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

wikne, ale va kai juos įkalusius reikia vežti, tai ojej kokie laimingi būna ir kaip gerai bobos tada vairuoja doh.gif žąsinai jie.
Ale kaip draudimas užbrangęs, siaubelis, apakau, baigias mano metinis, tai kiek perskambinau, visur brangiau gerokai nei pernai. Nu dar kasko baigia, jaučiu čia irgi šokas ištiks jei pabrango ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 26, 22:03)
wikne, ale va kai juos įkalusius reikia vežti, tai ojej kokie laimingi būna ir kaip gerai bobos tada vairuoja doh.gif žąsinai jie.
Ale kaip draudimas užbrangęs, siaubelis, apakau, baigias mano metinis, tai kiek perskambinau, visur brangiau gerokai nei pernai. Nu dar kasko baigia, jaučiu čia irgi šokas ištiks jei pabrango ohmy.gif

kad maniskis negeria tai ner ka veziot biggrin.gif ai nebeimu i galva, nesinori pyktis del tokiu nereiksmingu dalyku, o beto vistiek kazkada teks uz vairo sesti juk ne uz ilgo teks eiti tuos papildomus kursus laikytis, kad gauti normalias teises tai teks manau vel biski pasipraktikuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 10 26, 21:13)
juk ne uz ilgo teks eiti tuos papildomus kursus laikytis, kad gauti normalias teises tai teks manau vel biski pasipraktikuoti  ax.gif


Oi, kai as apie tai pagalvoju, tai net silpna daros unsure.gif bet egzu gi nerengs, ar ne? Nes dar karto tai neisgyvenciau doh.gif
Atsakyti
Gerai, kad mano "stažas" 10 metų, nebereiks perlaikyt, o tai neatlaikyčiau rimtai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 10 26, 20:13)
uk ne uz ilgo teks eiti tuos papildomus kursus laikytis, kad gauti normalias teises tai teks manau vel biski pasipraktikuoti  ax.gif


Ko jus pergyvenat del tu normaliu teisiu! smile.gif Nei jie dar nusprende ka darys po metu, nei ka... ax.gif Gal is vis nieko nereikes... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 10 26, 23:05)
Ko jus pergyvenat del tu normaliu teisiu! smile.gif Nei jie dar nusprende ka darys po metu, nei ka... ax.gif Gal is vis nieko nereikes... ax.gif

esu girdejus.kai mokinausi dar instruktorius labai domejos tais reikalais(net i Vilniu vazinedavo,kaskokius kursus),tad daznai diskutavom,o jis plestis norejo,tai garantavo 90%kad mum klevukam jai neprasizengsim nebus jokiu kursu,tik gazdinimai,nes tai labai brangus projektai ir nauju strukturu kurimas jiem neapsimokus,o kurs tik prasizengeliam ir pragerusiem,praradusiem teises,ten ir pelnas ir istatimas pigesnis
Atsakyti
wikne

tik jau nenustok vairuoti del to, kad vyras bumba mirksiukas.gif reikia zinot viena dalyka, visi vyrai bumba doh.gif taviskis nera issimtis, o tu tikrai nesi nei ziopla, nei nemoksa.

Siaip pries vaziuojant graziai pasakyk vyrui, kad neaiskintu ir svarbiausia nerektu (as saviskiui kai pasakiau, kad uzsiciauptu, tai po to ilgai nesikalbejom blush2.gif tai geriau isvengti konfliktu ir barniu vidury gatves). Jei turit GPS tai geriausia vaziuoti su juo, nustatai adresa ir vairuoji, tada tau GPS sako kur sukti ir kur vaziuoti, ir vyriskis neaiskins, kad kur pasukai, ne ten nuvaziavai, o tu vadovausis savo galva ir GPS, o ne lauksi,kada vyras pasakys kur sukti ir pan.

Atsakyti
tai gerai,kad mano vyras teisiu neturi lotuliukas.gif nors nebumba thumbup.gif o siaip tai jis man kaip tik padeda kai as vairuoju,jei kas pradeda pypsinti tai visada sako,tegul pypsina nekreipk demesio...
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 10 27, 00:44)
esu girdejus


Tu girdejai, o as zinau! mirksiukas.gif
Nebesikartosiu kur as dirbu, bet kai bus naujienu kokiu, jums pirmoms pranesiu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 27, 01:56)
wikne

tik jau nenustok vairuoti del to, kad vyras bumba mirksiukas.gif  reikia zinot viena dalyka, visi vyrai bumba  doh.gif  taviskis nera issimtis, o tu tikrai nesi nei ziopla, nei nemoksa.

Siaip pries vaziuojant graziai pasakyk vyrui, kad neaiskintu ir svarbiausia nerektu (as saviskiui kai pasakiau, kad uzsiciauptu, tai po to ilgai nesikalbejom blush2.gif  tai geriau isvengti konfliktu ir barniu vidury gatves). Jei turit GPS tai geriausia vaziuoti su juo, nustatai adresa ir vairuoji, tada tau GPS sako kur sukti ir kur vaziuoti, ir vyriskis neaiskins, kad kur pasukai, ne ten nuvaziavai, o tu vadovausis savo galva ir GPS, o ne lauksi,kada vyras pasakys kur sukti ir pan.

Šaunuole tikra vairuotoja tourist5.gif tourist5.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 27, 02:56)
wikne

tik jau nenustok vairuoti del to, kad vyras bumba mirksiukas.gif  reikia zinot viena dalyka, visi vyrai bumba  doh.gif  taviskis nera issimtis, o tu tikrai nesi nei ziopla, nei nemoksa.

Siaip pries vaziuojant graziai pasakyk vyrui, kad neaiskintu ir svarbiausia nerektu (as saviskiui kai pasakiau, kad uzsiciauptu, tai po to ilgai nesikalbejom blush2.gif  tai geriau isvengti konfliktu ir barniu vidury gatves). Jei turit GPS tai geriausia vaziuoti su juo, nustatai adresa ir vairuoji, tada tau GPS sako kur sukti ir kur vaziuoti, ir vyriskis neaiskins, kad kur pasukai, ne ten nuvaziavai, o tu vadovausis savo galva ir GPS, o ne lauksi,kada vyras pasakys kur sukti ir pan.

dekui uz paskatinima 4u.gif as ir nenustosiu, va pavyzdziui sian dave namo parvairuoti(bet tik su salyga kad netars ne zodzio) ir ne zodzio man nesake, o ir sakyt ner ka gi kelias jau taip mintinai iskaltas kad net kiekviena duobute keli zinau biggrin.gif o gps nereik mum gi gimtajam mieste vairuojam, tiesiog vat zmogui butinai reik viska pakomentuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 24, 21:44)
o man jokio skirtumo is desines ar kaires puses masina statyti schmoll.gif draugai kai atvaziuoja pas mus tai sako,kad pas mus kieme su parkavimu kosmaras doh.gif kartais taip masinas susistato,kad net pravaziuoti neimanoma doh.gif man tokiame kieme labai gera praktika thumbup.gif

as i tokias vietas net nesiverziu nes labai bijau blush2.gif
Atsakyti