Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 10 24, 22:31)
As tai kol kas ziuriu tik i kairi veidrodeli, i desine galva suku, man kazkaip patogiau, o ir statau masina is desines puses, is kaires nemoku.. ax.gif
Bet jau kartais draugei pasigiriu, kai ateina i darba kavos atsigerti... hihihi.gif Kad paziurek kaip siandien graziai masina pastaciau galu i toki maza tarpeli! biggrin.gif

o man jokio skirtumo is desines ar kaires puses masina statyti schmoll.gif draugai kai atvaziuoja pas mus tai sako,kad pas mus kieme su parkavimu kosmaras doh.gif kartais taip masinas susistato,kad net pravaziuoti neimanoma doh.gif man tokiame kieme labai gera praktika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 24, 21:44)
o man jokio skirtumo is desines ar kaires puses masina statyti schmoll.gif draugai kai atvaziuoja pas mus tai sako,kad pas mus kieme su parkavimu kosmaras doh.gif kartais taip masinas susistato,kad net pravaziuoti neimanoma doh.gif man tokiame kieme labai gera praktika thumbup.gif


Nu va... ax.gif O kadangi pas mane nuosavas kiemas, tai ten masina ivarei tiesiai ir viskas! biggrin.gif Nemokedamas pastatysi! biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus irgi kieme kosmarai doh.gif kai tik issilaikiau teises,tai kaimynai is karto pasake,kad jei savo kieme ismoksiu issimanevruot-bet kur kitur jokiu problemu nebus ax.gif Na,taip ir yra cool.gif
Atsakyti
Tai, kad 90 procentų dabar tokių kiemų, jei 20 min užtrunku po darbo, statytis nebėra kur. O pas mamą išvis total košmar, kada nuvažiuosi, tada baisu. Pastatyt dar pastatai, reikia išvažiuot, tai nors verk. Vieną kartą tai net teko kviestis brolį, kad neišvažiuotų ohmy.gif Sėdžiu pas mamą ir amžinas galvojimas, kaip reiks išvažiuot doh.gif
Atsakyti
siandien prisivazinejau doh.gif pirma karta mane tempe doh.gif o kaip bijojau,rankos ir kojos drebejo,o dar stabdziu nebuvo doh.gif doh.gif nedavaziavus namu virve nutruko doh.gif tai istumeme i laisvesni kiema ir palikome,kai pagalvoju,kad ryt reikes per visa miesta i servisa nuvairuoti tai net silpna pasidaro doh.gif
Atsakyti
Nu ką pasidžiaugiau mėnesį teisėm ir nebeturiu. Vakar turguje pavogė piniginę, kurioje neskaitant grynųjų dar buvo pusę gyvenimo taip pat ir vairuotojo pažymėjimas. Rytoj važiuosiu į regitrą, kad išduotų naują, ale jaučiu tik kokį penktadienį tebus, o kur tiek reikalų šią savaitę visą yra, tai nors imk ir verk iš nevilties doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2009 10 25, 21:40)
Nu ką pasidžiaugiau mėnesį teisėm ir nebeturiu. Vakar turguje pavogė piniginę, kurioje neskaitant grynųjų dar buvo pusę gyvenimo taip pat ir vairuotojo pažymėjimas. Rytoj važiuosiu į regitrą, kad išduotų naują, ale jaučiu tik kokį penktadienį tebus, o kur tiek reikalų šią savaitę visą yra, tai nors imk ir verk iš nevilties doh.gif

console.gif laikinas isduos ir galesi vazineti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ginta. o,kaip gaila verysad.gif vat kai pavagia viską,nes pinigų labiausiai gaila,o visų dokumentų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2009 10 25, 23:21)
Ginta. o,kaip gaila  verysad.gif vat kai pavagia viską,nes pinigų labiausiai gaila,o visų dokumentų  verysad.gif


Ginta uzuojauta 4u.gif

sis ivykis tikrai gali buti gera pamoka, kaip nesinesioti puses gyvenimo su savimi...
Man irgi buvo taip nutike, kazkoks pacaniukas griebe rankine ir nubego, o as kaip tycia visus dokumentus su savim buvau pasiemus ir pasa ir ID, visas banko korteles ir tt doh.gif

dabar pasiimu tik reikalingiausius dokumentus : vairuotojo pazymejima ir kt masinos popierius, jei vaziuoju su masina, o jei ne, tai iskart juos isimu is rankines.
Net ID neimu, blogiausiu atveju ir jei prireiks turiu teises, kad butu galima nustatyti tapatybe. Ir grynu pinigu nesiojosiu minimaliai, kad jei pavogs pinigine labai nenukenteciau. Mintinai moku tel. nr. kuriuo paskambinus galiu uzblokuoti banko kortele.

O as va ir vel pasiguosiu del vaziavimo i kalniuka doh.gif dievazi, ten kazkoks bermudu trikampis doh.gif kadangi praeita savaitgali su vyru susipykau del to, kad pora kartu pagesau, tai siandien as ji vargsa vel issitempiau vazinet. Na ir ka jus manot, na tieisog idealiausiai uzvaziavau i visus kalniukus, be jokiu gesimu, be jokiu padangu cypimu ir "prakasu", na tiesiog kaip per egzamina. Na bet tik privaziavom mano "mylimiausia" kalniuka esanti salia namu ir del kurio as kartais suku didziausia lanka, kad tik ant jo nereiketu vaziuoti, kaip tik raudona sviesa dege ir uz manes stovejo, per gera atsuma sena, sutresus masinyte, uz kurios vairo sedejo jauna mergina, na ir ka ir vel uzgesau doh.gif niekaip nesuprantu ir kodel man nepavyksta iveikti to kalniuko, as tiesiog uzsiciklinau ant jo doh.gif visur kitur vaziuoju idealiai, o va ant to vienintelio, net nelabai stataus kalniuko vis gestu ir gestu doh.gif nesuprantu verysad.gif

na ir dar vos nenuskyniau dviratininko doh.gif vaziavau salutiniu, sustojau prie STOP, ir vos ne per langa islindus ziurejau i kaire puse ar nevaziuoja masinos, nes toj vietoj matomumas labai prastas, pro veidrodeli nieko nesimato, reikia visai persisukti. Stovejau gana ilgai nes vis masinos vaziuodavo, o kai nieko nebuvo, as jau pradedu vaziuot, o cia lyg is niekur, girtas dedule ant dviracio mane lenkia is desines puses doh.gif o jau suteme buvo, anas be jokiu atsvaitu, man regis ten net negalima dviraciu vaziuot doh.gif vaje kaip issigandau... mane labiausiai dviratinkai ir motociklininkai gasdina. Ir kaip jie neusimasto apie savo gyvybe verysad.gif vazineja tai tikrai, kad pagal savo taisykle, jau ne pirmas kartas, kai motociklas ar dviratis lenkia is desines, o juos nevisada ir suziuresi, isnyra is niekur ir vaziuoja kaip nori, jokios taisykles jiems negalioja doh.gif

Atsakyti
O aš čia galvoju, kodėl Regitroje ir vairavimo mokyklose moko parkuotis tik iš dešinės pusės g.gif Reikėtų dabar pastatyti mašiniuką iš kairės pusės - galu, ar prie bordiūro - vargu ar susisukčiau... O juk gyvenime prireikia visaip mašiną statyt... Nors ką aš čia kalbu - tegu moko iš dešinės, o iš kairės pačios išmoksim kaip nors, o tai pridėjus papildomus parkavimus dar sunkiau bus egzaminą išlaikyti smile.gif

Savaitgalį važiuojam į tėviškę, taip norėčiau pavairuoti - nėra ką. Kas norės skolinti mašiną "klevukei"... Nuomotis brangoka, ech. Eisiu vogti kaimyno mašinos lotuliukas.gif
Atsakyti
Hellou bye1.gif sveikos prisijungusios naujos raliuotojos thumbup.gif

QUOTE(būsimoji @ 2009 10 26, 12:55)

Savaitgalį važiuojam į tėviškę, taip norėčiau pavairuoti - nėra ką. Kas norės skolinti mašiną "klevukei"... Nuomotis brangoka, ech. Eisiu vogti kaimyno mašinos  lotuliukas.gif

oi kaip tave puikiai suprantu, as ir taaaip noreciau pavairuoti o nera ka verysad.gif tiksliau yra ka bet as kategoriskai atsisakau schmoll.gif principai neleidzia biggrin.gif pries pora savaiciu mb dave iki tevu nuvaziuoti, tiesa su juo kartu, tai ka jus manot, ir vel prasidejo aiskinimai ir bumbejimai doh.gif siaubas, gal puse metu vazinejau visur viena ir i paskaitas ir i darba ir siaip i miesta su reikalais tai viskas budavo gerai, o dabar sedi salia ir tik girdziu "suk ten,lenk pro ten,ziurek kaip vaziuoji ir pan" doh.gif jau taip supykau, kad ne tas zodis, suprantu jei tai butu pirmas vairavimo menuo, o dabar....tai kategoriskai pareiskiau kad man jo masinos nereikia, man draudimo gali nedaryti, kai uzsidirbsiu tiek kad galesiu sau leisti nuosava automobili tada vazinesiu kiek noresiu ir kur noresiu ir nieks man nesedes pasonej ir nebumbes cool.gif

oi kad isipleciau blush2.gif bet vistiek taip noriu pavairuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 10 26, 15:32)
Hellou  bye1.gif sveikos prisijungusios naujos raliuotojos  thumbup.gif
oi kaip tave puikiai suprantu, as ir taaaip noreciau pavairuoti o nera ka  verysad.gif  tiksliau yra ka bet as kategoriskai atsisakau  schmoll.gif  principai neleidzia  biggrin.gif  pries pora savaiciu mb dave iki tevu nuvaziuoti, tiesa su juo kartu, tai ka jus manot, ir vel prasidejo aiskinimai ir bumbejimai  doh.gif  siaubas, gal puse metu vazinejau visur viena ir i paskaitas ir i darba ir siaip i miesta su reikalais tai viskas budavo gerai, o dabar sedi salia ir tik girdziu "suk ten,lenk pro ten,ziurek kaip vaziuoji ir pan" doh.gif  jau taip supykau, kad ne tas zodis, suprantu jei tai butu pirmas vairavimo menuo, o dabar....tai kategoriskai pareiskiau kad man jo masinos nereikia, man draudimo gali nedaryti, kai uzsidirbsiu tiek kad galesiu sau leisti nuosava automobili tada vazinesiu kiek noresiu ir kur noresiu ir nieks man nesedes pasonej ir nebumbes  cool.gif

oi kad isipleciau  blush2.gif  bet vistiek taip noriu pavairuoti  blush2.gif

Tas bambėjimas tikrai išveda iš kantrybės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staselė: 26 spalio 2009 - 16:38