Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(vovere74 @ 2009 09 30, 16:49)
Aš Palangoj biggrin.gif  Pas mus jau šaltoka, bet dar be šalnų. Jūra savo daro. Nors Klaipėda ir šalia, bet oras būna labai skiriasi.

Sorry, sumaišiau. Taip žinau, kad Klaipėdoj ir Palangoj labai dažnai skiriasi orai.
Atsakyti
Sveikos,

sia savaite sekmingai vaziavau thumbup.gif zodziu be jokiu incidentu ax.gif

parkuotis vis dar suku, kur reikia ivaziuoti priekiu ar uzpakaliu tai viskas ok, jei prastai ivaziuoju, galu gale moku greitai viska pataisyti.
Na bet parkavimasis sonu doh.gif doh.gif dievazi regis niekada man normaliai neiseis. Kai mokiausi, tai mintinai mokejau ivaziuoti. O tikroveje, kai amziais reikia parkuotis ant kaniuko, vietos mazai, masina ilga doh.gif doh.gif vakar taip besukinedama pasitempiau kaire ranka doh.gif gerai kad esu desiniaranke.

Na nezinau kaip jus darot... as praktika zinau, pavaziuoji atbula i reikiama puse susukusi vaira, kai masina buna 45° kampu, ratus sukti i kita puse ir palenga neskubant masina pati atsistoja i vieta, ale kad niekaip man neiseina doh.gif ir net nezinau, kada ta masina buna 45° kampu.

Nezinau, kada as ismoksiu normaliai vaziuoti.... vazineciau sau kokiam nedideliam ramiam miestely tai be didesniu stresu ismoksciau per pora meteliu, o dabar man toks stresas kasdien doh.gif jei manes neistiks infarktas tai gal per pora metu ir pramoksiu vaziuoti, bet va neseniai gryzau, o rankos dreba, kojos irgi, dabar reikes bent pusvalandzio, kad atsigauciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 09 30, 19:48)
Sveikos,

sia savaite sekmingai vaziavau thumbup.gif  zodziu be jokiu incidentu ax.gif

parkuotis vis dar suku, kur reikia ivaziuoti priekiu ar uzpakaliu tai viskas ok, jei prastai ivaziuoju, galu gale moku greitai viska pataisyti.
Na bet parkavimasis sonu doh.gif  doh.gif  dievazi regis niekada man normaliai neiseis. Kai mokiausi, tai mintinai mokejau ivaziuoti. O tikroveje, kai amziais reikia parkuotis ant kaniuko, vietos mazai, masina ilga doh.gif  doh.gif  vakar taip besukinedama pasitempiau kaire ranka doh.gif  gerai kad esu desiniaranke.

Na nezinau kaip jus darot... as praktika zinau, pavaziuoji atbula i reikiama puse susukusi vaira, kai masina buna 45° kampu, ratus sukti i kita puse ir palenga neskubant masina pati atsistoja i vieta, ale kad niekaip man neiseina doh.gif  ir net nezinau, kada ta masina buna 45° kampu.

Nezinau, kada as ismoksiu normaliai vaziuoti.... vazineciau sau kokiam nedideliam ramiam miestely tai be didesniu stresu ismoksciau per pora meteliu, o dabar man toks stresas kasdien doh.gif  jei manes neistiks infarktas tai gal per pora metu ir pramoksiu vaziuoti, bet va neseniai gryzau, o rankos dreba, kojos irgi, dabar reikes bent pusvalandzio, kad atsigauciau doh.gif

nieko didelim mieste greičiau pramoksi ir nepasiduok panikai schmoll.gif schmoll.gif viskas bus gerai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na as irgi pradedancioji prisidesiu smile.gif vakar tik atsiemiau pazymejima biggrin.gif siandien jau teko Vilniaus kamsciuose centre du kartus vazinetis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 09 30, 20:10)
nieko didelim mieste greičiau pramoksi ir nepasiduok panikai schmoll.gif  schmoll.gif viskas bus gerai thumbup.gif  thumbup.gif



kaip tai panikai nepasiduoti... na kontroliuoju save, bet man toks stresas doh.gif cia del to, kad neseniai apturejau mini avarija, nieko baisaus, bet mane ziauriai paveike, tiesiog suvokiau, kad nezinai, zmogus, kada kas gali atsitikti, o ypac zieduose... arba kai reikia pakeisti juosta, masinos lekia is visu pusiu, ijungiu posuki, tai kiti dar specialiai spaudzia, tai zinok dabar kuris vairuotojas supratingas ir praleis, o kuris erelis ir dar specialiai, matydamas, kad neseniai issilaikaiu teises, pagreitins ir dar pypint prades, mane tada visa saltas prakaitas tik ismusa doh.gif

na sunkiai man cia einasi. Na as cia jums pasiskundziu anonimiskai blush2.gif kitiems nesakau, kaip baisiai stresuoju, vaidinu, kad viskas gerai sekasi ir nesu vista uz vairo blush2.gif tai sorry jei labai bedavoju, bet reikia kazkur visa stresa evakuoti ir padrasinimu isgirsti blush2.gif labai aciu mergaites 4u.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai, nors man kartais pamąstau, po metų važinėjimosi, daugiau baimių atsirado, net keista g.gif Pradėjau stresuot dėl to, kas anksčiau dzin buvo. Kažkaip tik pradėjus važiuot buvau drąsus kiškis, gal dabar mąstyt pradėjau g.gif bet šiandien dukart vos neįvarė. Važiuojant savanoriais man, pana iš kiemo sau gražioj jau formoj išlėkė, nė galvos nepasakus į gatvę, ar kas neatvažiuoja, tai jau taip kaliau ant stabdžių ir signalo doh.gif Būtų įtariu man naują mašiną nupirkus, jei būčiau nestabdžius, išvis jei gyva būčiau likus, nors man į dešinę, ji būtų pati išsitaškius gal g.gif
O antrą kartą į kiemą man įvažiuojant bičas iš priešais išlėkė tokiu greičiu iš kiemo doh.gif O už posūkio nesimato nieko įvažiuojant, nei jam, nei man, lėtai važiuojant nieko, bet kaip atskrido ohmy.gif ir dar žvengia, kai aš ant stabdžių kaliau ohmy.gif galvoju asile tu džiaukis, nes jis net nestabdė ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 09 30, 19:48)
Nezinau, kada as ismoksiu normaliai vaziuoti.... vazineciau sau kokiam nedideliam ramiam miestely tai be didesniu stresu ismoksciau per pora meteliu...

Aš tai sakyčiau, kad geriau kaip tau dabar nei mažam miestuke. Pažįstu tokių kurios mažam miestuke išmokę, net keliolika metų turi teisęs ir važinėja pastoviai, bet į didesnius miestus nevažiuoja nes bijo. Jau kai išmoksti didesniam tai nebijai po to niekur. Aš vat irgi tik išsilaikius teisęs variau ir į Kauną ir į Vilnių pati viena, net nebijojau visai. Specialiai į Klaipėdą dažnai važinėjau, kad praktikuotis kuo daugiau. Ir dabar dažnai važiuoju specialiai, kad neužsimirščiau.
Dar šiek tiek laiko ir tuoj jau juoksiesi prisiminus kaip stresavai. Tikrai 4u.gif
Atsakyti
Tai ta proga, kad neužsiauginčiau baimės iki nosies, kol vairavimas teikia malonumo, šį savaitgalį ruošiuos į pirmą savo ilgą kelionę - iš Vilniaus į Ventės ragą thumbup.gif
Suprantu, kažko naujo magistralėje neišmoksiu, bet patirties vis tiek įgausiu. Juolab pasirinkom maršrutą pro Šilalę (iš A1 kirst kampą pro ten, o ne vyniotis iki Klaipėdos Jakų žiedo), tai bus man ir naujų gatvių smile.gif

Ir kaip visada klausimas patyrusioms: sustojus aikštelėje, užtraukiame rankinį. O kiti moko, kad reikia ir pirmą pavarą įkalt. Kaip darote jūs? Girdėjau, kad žiemą rankinio užtraukt negalima - užšals ar kažkas tokio. Papasakokit nežiniukei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 10 01, 10:14)
Ir kaip visada klausimas patyrusioms: sustojus aikštelėje, užtraukiame rankinį. O kiti moko, kad reikia ir pirmą pavarą įkalt. Kaip darote jūs? Girdėjau, kad žiemą rankinio užtraukt negalima - užšals ar kažkas tokio. Papasakokit nežiniukei  4u.gif


As tai visada rankini traukiu! g.gif Neturiu iprocio ant pavaros palikti! schmoll.gif Ir dauguma giminaiciu bei pazystamu taip stato... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 10 01, 10:42)
As tai visada rankini traukiu! g.gif Neturiu iprocio ant pavaros palikti! schmoll.gif Ir dauguma giminaiciu bei pazystamu taip stato... rolleyes.gif


Man vyrai aiškina, kad žiemą NEGALIMA rankinio traukt g.gif
Nu dabar dar ne žiema, bet vis tiek įdomu, kaip čia reikės elgtis, kai pasnigs ir bus minusinė temperatūra.
Atsakyti
rankinį visada užtraukiu, jau įpratau ir ant pavaros palikt smile.gif
Atsakyti
sveikos, o man tai šiandien trečias važaivimas baigėsi kaimyno mašinos bamperio įrėžimu, aišku ir maniškė nukentėjo, bet tai niekis.
Grįšiu namo teks kaimyno ieškot ir prisipažint, bet kaip dar sugrįžti .... Žiūrėsiu kaip jis sureaguos, bet jaučiosi tai klaikiai.
Atsakyti