Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Freedom @ 2009 10 24, 19:43)
žinoma,kad priimame  4u.gif sveika atvykus  mirksiukas.gif kada teises išsilaikei?

2009 04 15 vazineju nedaug,bet po truputu pratinuosi prie didesniu miestu ir kamsciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 24, 18:46)



kuo daugiau mūsų - tuo smagiau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 10 24, 19:53)
kuo daugiau mūsų - tuo smagiau  4u.gif  4u.gif

aciu,kad priimate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 10 24, 18:13)
kas gi šoks ant fūros?  biggrin.gif


Na nesakyk, truputi apginsiu juos! biggrin.gif
Cia daug kas priklauso nuo pacio vairuotojo, kaip yra ir "lengvuju" vairuotoju anglu, taip ir "furistu".
Seniau sesers vyras vairavo fura ir nemazai metu, teko ne karta kartu vaziuoti, tai tokio vairavimo ir supratingumo kitu atzvilgiu dar pavydeti reikia! 4u.gif
O ir man paciai kiek teko susidurti, o susiduriu gana daznai! tongue.gif Nes gyvenu prie VLRI, o ten pagrindinis furu srautas, tai niekada neteko burnoti ju ir papulti i nemalonias situacijas! 4u.gif

QUOTE(Aga @ 2009 10 24, 18:18)
Aš tai važiuoju labai daug, gan drąsiai, bet va parkuotis pradėjo imt baimė ohmy.gif pernai tik pradėjus važinėtis, galėjau užsimerkus galu parkuot, dabar reik parkuot, nervai ima doh.gif


Vat man panasiai yra, del vaziavimo jokios baimes, vaziuoju drasiai ir bet kur (na po koki Vilniu neteko vazinetis, bet cia jau kita kalba...), bet kai reikia pasistatyt masina, is kart problema atsiranda - man depresija! doh.gif Todel labai bijau vaziuoti ten, kur zinau, kad problemos su parkavimu, kad nebus kur ivaziuoti tiesiai arba atbulai, o reikes prisiparkuoti prie saligatvio! doh.gif

QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 24, 18:40)
sveikos,ar priimate naujas raliuotojas? ax.gif


Priimam, priimam, sveika atvykusi! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 24, 19:18)
Aš tai važiuoju labai daug, gan drąsiai, bet va parkuotis pradėjo imt baimė ohmy.gif pernai tik pradėjus važinėtis, galėjau užsimerkus galu parkuot, dabar reik parkuot, nervai ima doh.gif O ir šiaip, labai jau įomių situacijų vis nutinka, gyveni ir mokais, kai ką atrandi, kas juokinga atrodo, jog tiek laiko neatradai ax.gif

kai parkuojate masina pro veidrodelius ziurite ar atsisukate?man tie veidrodeliai labai vaizda iskraipo doh.gif as geriau atsisuku ir tada viska kuo puikiausiai matau thumbup.gif bet kazkada reikes ismokti veidrodeliais naudotis..
Papildyta:
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 10 24, 20:15)
Na nesakyk, truputi apginsiu juos! biggrin.gif
Cia daug kas priklauso nuo pacio vairuotojo, kaip yra ir "lengvuju" vairuotoju anglu, taip ir "furistu".
Seniau sesers vyras vairavo fura ir nemazai metu, teko ne karta kartu vaziuoti, tai tokio vairavimo ir supratingumo kitu atzvilgiu dar pavydeti reikia! 4u.gif
O ir man paciai kiek teko susidurti, o susiduriu gana daznai! tongue.gif Nes gyvenu prie VLRI, o ten pagrindinis furu srautas, tai niekada neteko burnoti ju ir papulti i nemalonias situacijas! 4u.gif

Priimam, priimam, sveika atvykusi! mirksiukas.gif

kai pradejau vazineti labai bijojau "furistu",bet suzinojau,kad "furistai" patys geriausi vairuotojai ir ju niekada nereikia bijoti
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 24, 19:16)
kai parkuojate masina pro veidrodelius ziurite ar atsisukate?man tie veidrodeliai labai vaizda iskraipo doh.gif as geriau atsisuku ir tada viska kuo puikiausiai matau thumbup.gif bet kazkada reikes ismokti veidrodeliais naudotis..


Zinok, as irgi anksciau visada atsisukdavau, man atrode, kad taip patogiau, bet... Paskutiniu metu ziuriu i veidrodelius (nors ir pasisuku kartais), ir zinok taip patogiau yra, nes atsisukant tu turi labai gerai jausti masinos gabaritus, nes tiesiog paziurejus, o ne apskaiciavus, gali kad ir labai mazai, bet kliudyti kita masina! rolleyes.gif Tai as stengiuosi, jei matau, kad tiesiai i ja vaziuoju, dar i prieki pasiduodu kiek eina, kad kuo tiesesne masina butu, ir taip po kelis kartus, man nusispjaut - ka tiki pasakys! biggrin.gif Ilgai, neilgai... Palauks! irnesakyk.gif O kaip kitaip tos praktikos igauti! mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 24, 18:40)
sveikos,ar priimate naujas raliuotojas? ax.gif

Sveikinu naują raliuotoją! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staselė: 24 spalio 2009 - 18:30
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 10 24, 20:22)
Zinok, as irgi anksciau visada atsisukdavau, man atrode, kad taip patogiau, bet... Paskutiniu metu ziuriu i veidrodelius (nors ir pasisuku kartais), ir zinok taip patogiau yra, nes atsisukant tu turi labai gerai jausti masinos gabaritus, nes tiesiog paziurejus, o ne apskaiciavus, gali kad ir labai mazai, bet kliudyti kita masina! rolleyes.gif Tai as stengiuosi, jei matau, kad tiesiai i ja vaziuoju, dar i prieki pasiduodu kiek eina, kad kuo tiesesne masina butu, ir taip po kelis kartus, man nusispjaut - ka tiki pasakys! biggrin.gif Ilgai, neilgai... Palauks! irnesakyk.gif O kaip kitaip tos praktikos igauti! mastau.gif

reikes kuria diena pasimokinti parkuotis ziurint i veidrodelius g.gif as jau ismokau nekreipti demesio i kitus biggrin.gif jei kas pradeda pypsinti tai as jiems zalia lapa parodau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(staselė @ 2009 10 24, 20:27)
Sveikinu naują raliuotoją! 4u.gif

aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mamyciukas@: 24 spalio 2009 - 18:33
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 10 24, 19:22)
Zinok, as irgi anksciau visada atsisukdavau, man atrode, kad taip patogiau, bet... Paskutiniu metu ziuriu i veidrodelius (nors ir pasisuku kartais), ir zinok taip patogiau yra, nes atsisukant tu turi labai gerai jausti masinos gabaritus, nes tiesiog paziurejus, o ne apskaiciavus, gali kad ir labai mazai, bet kliudyti kita masina! rolleyes.gif Tai as stengiuosi, jei matau, kad tiesiai i ja vaziuoju, dar i prieki pasiduodu kiek eina, kad kuo tiesesne masina butu, ir taip po kelis kartus, man nusispjaut - ka tiki pasakys! biggrin.gif Ilgai, neilgai... Palauks! irnesakyk.gif O kaip kitaip tos praktikos igauti! mastau.gif

Labai teisingai,as irgi tik pagal veidrodelius,nes viskas pro juos puikiai matosi :superIr stumdausi kol idealiai masina pastatau ax.gif Tik pas mane labai keistai,kairysis rodo realu vaizda,o desinys-dvigubai mazesni nei is tiesu,tai tiesiog zinau,kad is desines pagal veidrodi turiu "milimetrovkes" palikti,tada bus gerai.Darbinej irgi tas pats,su ta irgi stumdausi,kol gerai nepastatau,tik ten biski sudetingiau,didele ji jau baisiai doh.gif
Ir kai atbuliniu is kiemo krapstausi,irgi tik i veidrodzius ziuriu,jei atsisukineciau,tai jau puse kiemo tikriausiai butu isdauzyta doh.gif
Papildyta:
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 24, 19:20)
kai pradejau vazineti labai bijojau "furistu",bet suzinojau,kad "furistai" patys geriausi vairuotojai ir ju niekada nereikia bijoti


Aha,as is furistu irgi nieko blogo nepatyriau,labai draugiski vairuotojai,yra ir kelyje man pagelbeje,ir kamsciuose uzleidzia visada,jei pasiprasai thumbup.gif Tik tie kur musu prekybcentrius aptarnauja tai nagli,na,bet gal del to kad skuba... ax.gif
Atsakyti
o aš niekad ir nesakiau, kad jie blogi biggrin.gif tiesiog pasakiau esmę (savo patyrimų kelyje) - kas šoks ant fūros? Lenkijoj važiuojant irgi jei lenkia fūra, tai tetis iš paskos lenkdavo - juk prieš fūrą niekas nešoks biggrin.gif ir paskui fūrą važiuot labiau mėgdavo, nes jie ir greitai važiuoja ir nėra grėsmės, kad kokia lenkiška gnyda iššoks priešais nosį ax.gif
o čia tai kalba su draugu išsirutuliuojo būtent po vakarykščio nuotykio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 10 24, 20:21)
Labai teisingai,as irgi tik pagal veidrodelius,nes viskas pro juos puikiai matosi :superIr stumdausi kol idealiai masina pastatau ax.gif  Tik pas mane labai keistai,kairysis rodo realu vaizda,o desinys-dvigubai mazesni nei is tiesu,tai tiesiog zinau,kad is desines pagal veidrodi turiu "milimetrovkes" palikti,tada bus gerai.Darbinej irgi tas pats,su ta irgi stumdausi,kol gerai nepastatau,tik ten biski sudetingiau,didele ji jau baisiai  doh.gif
Ir kai atbuliniu is kiemo krapstausi,irgi tik i veidrodzius ziuriu,jei atsisukineciau,tai jau puse kiemo tikriausiai butu isdauzyta doh.gif


As tai kol kas ziuriu tik i kairi veidrodeli, i desine galva suku, man kazkaip patogiau, o ir statau masina is desines puses, is kaires nemoku.. ax.gif
Bet jau kartais draugei pasigiriu, kai ateina i darba kavos atsigerti... hihihi.gif Kad paziurek kaip siandien graziai masina pastaciau galu i toki maza tarpeli! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 24, 18:20)
kai parkuojate masina pro veidrodelius ziurite ar atsisukate?

Visada ziuriu per veidrodelius smile.gif nes esu gan zema o masiniuke ne is mazuju blush2.gif ir jei y kalniuka tai nieko normaliai nematau atsisukusi.
Atsakyti