Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 10 21, 22:06)
Beje, siandien atkreipiau demesi kaip spaudziu pedala, ne su visa koja, o su ta vieta kur prie pirstu yra,

Nu, jo, ir aš su ta vieta spaudžiu, bet stiprumą, t.y., kiek stipriai reikia spausti jaučiu ne su ta vieta schmoll.gif , o visa koja. Nu, kaip ir tešlą minkant - spaudžiam tai delnu, bet jėga, tai visos rankos naudojama, todėl net jei storą pirštinę užsimausiu, vistiek žinosiu, kiek reikia spausti, kad tešla susiplotų. Taip ir su pedalu man - nėra skirtumo kokie batai.
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 10 22, 01:11)
Nu, jo, ir aš su ta vieta spaudžiu, bet stiprumą, t.y., kiek stipriai reikia spausti jaučiu ne su ta vieta  schmoll.gif , o visa koja. Nu, kaip ir tešlą minkant - spaudžiam tai delnu, bet jėga, tai visos rankos naudojama, todėl net jei storą pirštinę užsimausiu, vistiek žinosiu, kiek reikia spausti, kad tešla susiplotų. Taip ir su pedalu man - nėra skirtumo kokie batai.


O as kaip tik butent su ta vieta, nes koja dedu ant kulno ir spaudziu taip! g.gif As taip ipratau... ax.gif
Atsakyti
Nereikia net aukštakulnių mautis, kad keista būtų biggrin.gif Maniškis va kai į žieminius batus įšoka tai irgi pirmą dieną nervinasi doh.gif Jie didesni su storu kailiu ir traktoriniu padu, tokie dideli dideli biggrin.gif Tai jis sako, kad sunkiau yra vairuot tokius avint, bet greit pripranta. Aš ir pati labai jaučiu skirtumą priklausomai nuo batų. Va vienų sportinukų niekada nebesiausiu vairuojant schmoll.gif Jų toks slidus padas, kad kartais koja slysta nuo pedalo, vieną kartą taip vos neapsiverčiau posūkyje doh.gif Visureigis aukšta mašina ir man šiaip mažiau stabilesnė ant kelio nei lengvoji, o aš į posūkį sukau ir koja nuo stabdžio nuslydo ant gazo doh.gif Vaizdelis nerealus buvo - ant dviejų šoninių ratų į posūkį įėjau doh.gif Marytės plauko betrūko, kad būčiau apsivertus... Kai dar kartą avint būtent tuos batukus koja vėl slydo, supratau, kad jų daugiau neavėsiu.
Man tai labai padu jaučiasi, kiek stipriai ar silpnai reik spaust, ne visa koja minu, mane taip mokė, tai taip ir darau. Nes kulnas padėtas, ore jis nekabo, tai minu būtent pagalvėle prieš pirštus. Man jaučiasi skirtumas ir nuo to kokia avalynė ir nuo to kokia mašina. Opelis mano, caca gerulis, man lengviau vairuojamas nes pedalai viename aukštyje išdėstyti ir koja tik sukinėt tereikia, jos nekeliant. Amerikietiškose, kurias teko vairuot, stabdis aukščiau ir jau tenka koją perkėlinėt, kas nėra patogu pripratusiems prie europietiškų mašiniukų...
Atsakyti
apsirgau verysad.gif taip blogai pasijutau, kad po pietu vaziavau namo. O taip silpna, o dar lietus pliaupe, ir dar puse kelio vaziauvau paskui tokia siaubinga masina,kuri siaubingai smardalino, juodi dumai tiesiog kamuoliais vertese, galvojau tuoj uzdusiu, o aplenkt ner kaip doh.gif .
Na ir zinoma reikejo pravaziuoti per visus mano mylimus kalniukus doh.gif ir zinoma visur dege raudona sviesa. Galiu pasidziaugti, kad neuzgesau thumbup.gif bet kaip cia tiksliau pasakius g.gif ant kalniu uzvaziavau su visais "prakasais" doh.gif taip puse padangu galima palikti doh.gif
Niekaip nesuprantu ir ko man taip nesiseka i juos uzvaziuoti... as is to streso, dazniausiai ilgesni kelia pasirenku, kad tik nereiketu vaziuoti, ten kur daug kalniuku doh.gif

Dar grizus namo, masina kazkaip sleivai pasistaciau doh.gif sukinejausi sukinejausi, galu gale nebeturejau jegu tai palikau su sleivais ratais blush2.gif kazi ar nera labai blogai g.gif mano priekiniai siek tik i kaire pasukti... galiniai tiesus.
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 22, 18:51)
kazi ar nera labai blogai g.gif  mano priekiniai siek tik i kaire pasukti... galiniai tiesus.


Nieko neatsitiks del to! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 22, 18:51)
apsirgau verysad.gif  taip blogai pasijutau, kad po pietu vaziavau namo. O taip silpna, o dar lietus pliaupe, ir dar puse kelio vaziauvau paskui tokia siaubinga masina,kuri siaubingai smardalino, juodi dumai tiesiog kamuoliais vertese, galvojau tuoj uzdusiu, o aplenkt ner kaip doh.gif .
Na ir zinoma reikejo pravaziuoti per visus mano mylimus kalniukus doh.gif  ir zinoma visur dege raudona sviesa. Galiu pasidziaugti, kad neuzgesau thumbup.gif  bet kaip cia tiksliau pasakius g.gif  ant kalniu  uzvaziavau su visais "prakasais" doh.gif  taip puse padangu galima palikti  doh.gif
Niekaip nesuprantu ir ko man taip nesiseka i juos uzvaziuoti... as is to streso, dazniausiai ilgesni kelia pasirenku, kad tik nereiketu vaziuoti, ten kur daug kalniuku doh.gif

Dar grizus namo, masina kazkaip sleivai pasistaciau doh.gif  sukinejausi sukinejausi, galu gale nebeturejau jegu tai palikau su sleivais ratais blush2.gif  kazi ar nera labai blogai g.gif  mano priekiniai siek tik i kaire pasukti... galiniai tiesus.

Nieko mašinai nenutiks, tik taip palikus kartais vairas užsiblokuoja.
Atsakyti
Ratus gali bet kaip palikt, jei vairas bus užsirakinęs, ištrauk raktą, pasukiok vairą ir vėl įkišus kurk.
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif numigau pora valandu, atsigavau, tai nuejau ir perstaciau savo masinuka ax.gif nors ir niekam mano masinyte ir nemaise, bet kazkaip visuomet pastadydavau tiesiai ir per viduri man skirtos vietos. Dabar galiu eit ramiai toliau miegoti, nes masinyte graziai stovi thumbup.gif

na kaip kitoms sekasi vairuoti???
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 22, 22:34)

na kaip kitoms sekasi vairuoti???


man vairuot sekasi gerai. žinot, vakar susinervinau labai. važiavau į universitetą ir gatve moteriškaitė važiavo <40km/h. prieš ją buvusi mašina buvo maždaug per tris mašinas nuo jos, o ji vis tiek vilkosi. jezau, nu taip sunervino, net pypint pradėjau. o ta dar lėčiau, o man sukt į dešinę ir velkas ji pirma juosta...
šiandien supratau - ruduo, lapai krenta, bet medžiai lieka... 4u.gif
Atsakyti
Ką reikia žinoti ruošiant automobilį žiemai?
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 22, 22:34)
na kaip kitoms sekasi vairuoti???

kaip vairuojanti jau 3 savaites, tai galiu pasakyt, kad visai normaliai sekasi tam Vilniuj vazinet smile.gif
aisku, jei reikia kur vaziuot, visada apgalvoju pro kur vaziuosiu.. ir renkuosi kelia, kur maziau sviesoforu, ikalniu ir pan.. smile.gif ir vis dar bijau vaziuot i parduotuve, nes bijau, kad neprisiparkuosiu ax.gif keleta kartu buvau nuvaziavus ir kaip tycia buvo tiek vietos, kad pasistaciau kaip norejau.. bet jei reiktu prisiparkuot tarp 2 masinu, tai nzn kaip butu doh.gif priekiu dar isiparkuociau, nu bet galu, jauciu, nei kaip.. schmoll.gif
Atsakyti
o man ne-kas unsure.gif
.pravazinejus 4 men atsirado baime biggrin.gif kaskaip pirma buv viskas dzin.variau ir fsio,o dabar jau atsargumo reik ir ne todel ,kad ruduo,bet seip smegenyse atsisedo "DEDE ATSARGUMAS" cool.gif tad dabar vis privengiu vaziuoti,geriau jau pora zingsniu pasivaiksciosiu biggrin.gif
Atsakyti