Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Nu man tai dėti, nes jei oadas storesnism visai kitoks vairavimas, ir išvis vairuot patogiausia tik su vienais bateliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 21, 08:07)
Nu man tai dėti, nes jei oadas storesnism visai kitoks vairavimas, ir išvis vairuot patogiausia tik su vienais bateliais smile.gif

Gal priklauso nuo to, kaip įprantame g.gif Na, pvz, kaip kai kuriem, ilgai vaikščiojusiems su lazdele, ir pasveikus ilgokai trūksta ,,trečios kojos", kad geriau jaustų pagrindą po kojomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 10 21, 00:41)
Man irgi labai įdomu buvo. Visus darbe apklausinėjau. Iš pradžių beveik visi sakė ,,taip, jaučiu, kiek spaust padu", bet kai paklausiau, ar kas pasikeičia, kai apsimauna kitą avalynę, tarkim žieminę, su storesniu padu, dauguma persigalvojo, ir nusprendė, kad padai (ir batų, ir kojų) čia mažai kuo dėti  biggrin.gif

Na, nan ne tiek padas, bet kulno aukštumas reikšmės turi. Nes su aukštalulniais man nepatogu vairuoti ir tiek, tai vairuodama visada apsiaunu batus su žemu kulniuku. ax.gif
Atsakyti
mergyckos.lyg kaskuri nesenai taiset savo masiniuka(Kaune)gal galit patart kur kreiptis,reik vairo stiprintuva tvarkyt blush2.gif
lyg Aga taise ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš taisiau garažuose, ten Krėvės pr. iki galo varyt, bet šiaip jie tuo neužsiima, per pažintis čia man sutvarkė, nes variklių meistrai.
Atsakyti
verysad.gif aisku,o man reik iki TA susisukt ir nezinau kur unsure.gif
Atsakyti
O kas ten yra nutikę tau?
Atsakyti
na,seip itruko ta "garmoskine"zarna ir isbego skystis,kol bego(apie savaite vazinejant)sukant vaira, labai cype biggrin.gif o dabar, tai norint susukt"reik pasportuot"
sake ,kad ten nedaug,tik ta zarna pakeist ir vel skyscio pripilt,bet mano MB neprieina prie jos(reik garazo)
Atsakyti
A, tai čia nieko rimto, pas bet kokį meistriuką užsuk Šiaurės pr. pvz. Pas mane matyt blogai ją prisuko, varva skystis, vis dapilu.
Atsakyti
na nezinau kaip kam pedalai spaudziasi pedalai su zieminiais batais, bet man pirma karta sedus uz vairo su zieminiais ir plius dar ant kulnu tai buvo labai keista vairuoti, nes pries tai vairuodavau apsiavus balerinas su plonyciu padu. Turejau tokias specialiai vairavimui ir laikydavau jas masinoj, bet dabar salta, tai nealiu persiauti. Pora dienu pavazinejus su zieminiais batais pripratau. Manau kuo zmogus turi daugiau patirties tuo jam tokios deteles maziau reiksmingos.
Mano masinos pedalai "sunkiau" spaudziasi, kad masina pajudetu is vietos reikia taip gerai spusteleti ir neuztenka tik prie pedalo prisiliesti.

na o ikalnej vis dar uzgestu kartais doh.gif verysad.gif bet orams atsalus ir masina kazkokia keista g.gif labai jau jautriai i viska reaguoja. Na senute ji yra ir tfu tfu tfu taisyta irgi seniai, tai labai bijau, kad tuoj prades byreti... nes mieste, kai vezlinu ant antros pavaros tai dar normaliai vaziuoja, siek tiek padreba, bet viskas ok. Bet va kai greitkeliu paspaudziu ir 4 ar 5 ijungiu, tai kazkokie labai keisti garsai is jos sklinda g.gif

na tikiuosi pratemps ziema, o pavasariui naujesnes dairysiuos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 10 21, 21:40)
na nezinau kaip kam pedalai spaudziasi pedalai su zieminiais batais, bet man pirma karta sedus uz vairo su zieminiais ir plius dar ant kulnu tai buvo labai keista vairuoti, nes pries tai vairuodavau apsiavus balerinas su plonyciu padu. Turejau tokias specialiai vairavimui ir laikydavau jas masinoj, bet dabar salta, tai nealiu persiauti.  Pora dienu pavazinejus su zieminiais batais pripratau. Manau kuo zmogus turi daugiau patirties tuo jam tokios deteles maziau reiksmingos.
Mano masinos pedalai "sunkiau" spaudziasi, kad masina pajudetu is vietos reikia taip gerai spusteleti ir neuztenka tik prie pedalo prisiliesti.

na o ikalnej vis dar uzgestu kartais doh.gif  verysad.gif  bet orams atsalus ir masina kazkokia keista g.gif  labai jau jautriai i viska reaguoja. Na senute ji yra ir tfu tfu tfu taisyta irgi seniai, tai labai bijau, kad tuoj prades byreti... nes mieste, kai vezlinu ant antros pavaros tai dar normaliai vaziuoja, siek tiek padreba, bet viskas ok. Bet va kai greitkeliu paspaudziu ir 4 ar 5 ijungiu, tai kazkokie labai keisti garsai is jos sklinda g.gif

na tikiuosi pratemps ziema, o pavasariui naujesnes dairysiuos thumbup.gif

Kaip mano brangusis sako;geri garsai visada išlenda nelaiku ,tada kai ju nelauki ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2009 10 21, 15:23)
Na, nan ne tiek padas, bet kulno aukštumas reikšmės turi. Nes su aukštalulniais man nepatogu vairuoti ir tiek, tai vairuodama visada apsiaunu batus su žemu kulniuku. ax.gif


drinks_cheers.gif Man irgi... kazkaip ant kulno batai man sukinejasi i sonus! biggrin.gif Nu nepatogu, nesakau, kad nepavairuoju, bet nepatogu! schmoll.gif Man patogiausia su kedais vairuoti! biggrin.gif

Beje, siandien atkreipiau demesi kaip spaudziu pedala, ne su visa koja, o su ta vieta kur prie pirstu yra, nezinau kaip paaiskinti, na pvz kai apsiauni batus ant kulno ir ta vieta kur zemiausiai yra, bet ne pirstai, o tas "minkstymas"... ax.gif Todel su kulnais ir sunku vairuoti, nes kazkur labai toli minti reikia... doh.gif O ir jegos reikia, nes ne lengvai spaudziasi... rolleyes.gif
Atsakyti