Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Aš su aukštakulniais irgi nemoku važiuoti, tai kai vairuoju, visada žiūriu kokiais batais apsiauti.
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 10 18, 11:47)
bet jei su naujais batais nejauti pedalo, tai ir negali reguliuoti pedalo paspaudimo koja, o tuomet ką jau kalbėti apie mašiniuko reakciją smile.gif man taip buvo su anksčiau turėta mb mašina. na ten gazo pedalas toks per visą pėdą buvo, nu niekaip jis man nepatiko ir važiuodama nejausdavau jo normaliai, nes man tiesiog buvo jis nepatogus doh.gif


Masina reikia jausti subine,ne per pedalus.As dabar su kalniniais batais vairuoju (su jais nei velnio pedalu nesijaucia) doh.gif darbe tai liuks,ten pedalai sunkus,jegos reikia spaudziant tai labai patogu vaziuoti,ir kojom nesalta,o kai ant savo atsisedu...koja tokia sunki ant gazo su tais batais,neiseina jo atleisti doh.gif tai parlekiu kaip bitele namo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 10 18, 11:47)
bet jei su naujais batais nejauti pedalo, tai ir negali reguliuoti pedalo paspaudimo koja, o tuomet ką jau kalbėti apie mašiniuko reakciją smile.gif man taip buvo su anksčiau turėta mb mašina. na ten gazo pedalas toks per visą pėdą buvo, nu niekaip jis man nepatiko ir važiuodama nejausdavau jo normaliai, nes man tiesiog buvo jis nepatogus doh.gif

paskaičiau, pamąsčiau ir suvokiau, kad aš kiek spausti pedalą, kažkaip visada jaučiau ne padu, o tiesiog visa koja ar čiurna net nežinau, kaip pasakyti, žodžiu, jaučiu, ne kiek padu prispausti pedalą, o tiesiog, kokio dydžio jėgą panaudoti koja. Padas tame neturi jokios reikšmės, todėl visiškai nesvarbu, kokius batus ir kokiais padais ar kulnais mūviu schmoll.gif

O va, kai persėdu į kokią kitą mašiną, tai aišku reikia laiko, kol įprantu, jog jau visai kitokią jėgą reikia naudoti, kad pedalais reguliuotum greitį ar stabdymo intensyvumą. Pas MB, pvz, labai lengvi pedalai, o pas mane, tai reikia bišk minti. Ir jų judėjimo trajektorija gi skiriasi - manojoje ji trumpesnė, paspaudei kelis cm ir jau iškart ženkliai reaguoja mašina, o pas MB spaudi ir lauki, kol kas nors pagaliau pasikeis (na, čia, kai iš neįpratimo) biggrin.gif Todėl padai ar batai tame supratime kaip ir kiek reikia spaust man rods, jokios reikšmės neturėtų turėti schmoll.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 19 spalio 2009 - 00:59
Sveikutes 4u.gif as irgi nauja vairuotoja, nors teises turiu jau septyni metai smile.gif taciau reikalas prispaude vairuoti tik dabar, kai issikrausteme toliau nuo miesto. darzelis liko toli, tai teko nusipirkti masina ir pradeti vairuoti Vilniuje, nors ir labai bijojau. vairuoju nuo rugsejo, ir jau truputi ipratau. nors vidurius dar susuka kartais, kai reikia sesti uz vaiko rolleyes.gif ypac todel, kad gale du vaikelius veziuojuos..... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokinuke: 19 spalio 2009 - 08:10
QUOTE(Atogrąža @ 2009 10 19, 01:55)
paskaičiau, pamąsčiau  ir suvokiau, kad aš  kiek spausti pedalą,  kažkaip visada jaučiau ne padu, o tiesiog visa koja ar čiurna net nežinau

nesivelsiu į ginčus, nes kiekvienam vis kitaip smile.gif
Atsakyti
Jau tie dviratininkai be liemenių, pėstieji be atšvaitų rytais ir vakarais tikras siaubas, tik žiūrėk, kur kuris visai ne vietoj prieš pat mašiną ir iššoka. blink.gif Matyt, jiems atrodo, kad jie puikiai matomi ir be atšvaito.
Atsakyti
Nu šiandien teko pirmąkart langus gramdyt doh.gif malonumo jokio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 20, 19:08)
Nu šiandien teko pirmąkart langus gramdyt doh.gif malonumo jokio lotuliukas.gif


draugas penktadienį ryte gramdė biggrin.gif biggrin.gif nu sakė irgi nelabai smagu, bet tai ką padarysi... biggrin.gif o šiandien tai nuostabus oras buvo, tiesiog sėsk ir važinėk ax.gif
Atsakyti
Oras tai jėga, šilta, bet ryte gramdymas nepatiko, atpratus, jau ir mašina kurias kitaip, ir pašildyt žvakes reikia, ir įsėdus šalta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 20, 19:42)
Oras tai jėga, šilta, bet ryte gramdymas nepatiko, atpratus, jau ir mašina kurias kitaip, ir pašildyt žvakes reikia, ir įsėdus šalta doh.gif


aš tai kol kas labai džiaugiuosi, kad kol draugas atvažiuoja iki manęs, tai ta mašina ne tik, kad prišilus būna, bet ir prikaitus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gerai šiuo atveju, kad dar neturiu savų ratų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 10 19, 11:13)
nesivelsiu į ginčus, nes kiekvienam vis kitaip smile.gif


Suintrigavot! biggrin.gif Reikes rytoj atkeipti demesi kaip spaudziu pedala! g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 10 20, 23:27)
Suintrigavot! biggrin.gif Reikes rytoj atkeipti demesi kaip spaudziu pedala! g.gif

Man irgi labai įdomu buvo. Visus darbe apklausinėjau. Iš pradžių beveik visi sakė ,,taip, jaučiu, kiek spaust padu", bet kai paklausiau, ar kas pasikeičia, kai apsimauna kitą avalynę, tarkim žieminę, su storesniu padu, dauguma persigalvojo, ir nusprendė, kad padai (ir batų, ir kojų) čia mažai kuo dėti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 20 spalio 2009 - 23:41